کارشناسی ارشد در رهبری و تغییر آموزشی

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد در رهبری و تغییر آموزشی

کارشناسی ارشد در رهبری و تغییر آموزشی برنامه ابتکاری جدید با تمرکز دوگانه در رهبری سازمانی و برنامه درسی است. هدف این برنامه برای آماده سازی رهبران آموزشی به فراتر از رهبری سازمان به طرف آغوش ظرفیت رهبری در برنامه درسی، آموزش و یادگیری. به طور مشترک توسط دو نهاد آموزش و پرورش معلم بین المللی مشهور آموخت، موسسه ملی آموزش و پرورش (NIE)، دانشگاه نانیانگ فنی، سنگاپور و کالج معلمان (TC)، دانشگاه کلمبیا، نیویورک، برنامه آماده نسل جدیدی از رهبران آموزشی برای سنگاپور، منطقه آسیا و اقیانوس آرام و جامعه بین المللی بزرگتر.

این برنامه فرصت هایی برای ایجاد جوامع یادگیری متقابل ملی جدید و اخوت غرق در هر دو دیدگاه محلی و جهانی را فراهم می کند.فارغ التحصیلان این برنامه خواهد بود به مجهز:

  • قدردانی از زمینه های اقتصادی، فرهنگی، و سازمانی و تنش تفسیر و آوردن بهبود آموزش و توسعه برنامه درسی سایت بر اساس،
  • دیدگاه های انتقادی ارزش، تنوع و تفاوت و به مواضع مختلف نظری و روش های عملی در رهبری آموزشی باز باشد،
  • درک پیچیدگی و پویایی تغییرات آموزشی تحول، در کنار اصلاحات لازم به برنامه درسی، آموزش و پرورش و ارزیابی،
  • ارزیابی چالش به تغییر آموزشی و توسعه استراتژی برای غلبه بر آنها، و
  • طرح، توسعه و پیاده سازی مداخلات آموزشی بهبود و نوآوری برنامه از طریق بهره برداری از تحقیقات مبتنی بر شواهد.


درباره موسسات

موسسه ملی آموزش و پرورش (NIE) موسسه ملی آموزش و پرورش معلم برتر سنگاپور 'است. تاسیس در ماه ژوئیه سال 1991، NIE یک موسسه مستقل از دانشگاه نانیانگ فن آوری است. NIE خود را به عنوان رهبر در آموزش و پرورش معلم در سنگاپور و منطقه با تولید فارغ التحصیلان با کیفیت بالا که پایه و اساس یک سیستم آموزش و پرورش موفق را تشکیل می دهند مواضع.

کالج معلمان (TC) قدیمی ترین و بزرگترین مدرسه فارغ التحصیل آموزش و پرورش در ایالات متحده و کالج های کلیدی از دانشگاه کلمبیا است. با سنت خود را از نوآوری و آموزش و پرورش تحول، کالج یکی از مدارس برجسته آموزش و پرورش در کشور و جهان است. از زمان تاسیس آن در سال 1887، TC در خط مقدم از طرح برای پیشبرد اصلاحات آموزشی و مسائل بوده است.


چه کسی باید اعمال می شود؟

کسانی که در تغییر پیشرو آموزشی در سازمان های مربوطه خود را، نه تنها از سنگاپور و منطقه آسیا و اقیانوس آرام، بلکه کسانی از ایالات متحده و دیگر کشورهای غربی وظیفه مسئولیت های رهبری که ممکن است استفاده از به دنبال یک درجه بالاتر در زمینه آسیایی قدردانی تحویل توسط دو نهاد پیشرو آموزشی.


شرایط ورود

درجه خوب کارشناسی 'S، ترجیحا با مدرک افتخاری یا معادل آن مطابق با استانداردهای بین المللی، با حداقل 4 سال سابقه تدریس و یا دیگر تجربه آموزشی مربوطه می باشد. اولویت را به متقاضیان با تجربه در رهبری آموزشی داده می شود.

آخرین به روز رسانی May 2015

درباره این دانشگاه

موسسه ملی آموزش ( NIE ) تنها موسسه آموزشی در سنگاپور است و افتخار دارد که بخشی جدایی ناپذیر از خدمات آموزشی باشد. سیستم آموزشی سنگاپور به عنوان یکی از موفق ترین سیستم های آموزشی در جهان به شمار می رود ... اطلاعات بیشتر

موسسه ملی آموزش ( NIE ) تنها موسسه آموزشی در سنگاپور است و افتخار دارد که بخشی جدایی ناپذیر از خدمات آموزشی باشد. سیستم آموزشی سنگاپور به عنوان یکی از موفق ترین سیستم های آموزشی در جهان به شمار می رود. این، بخشی است که به دلیل سیاست های آموزشی و پژوهش های صحی در شکل گیری برنامه های درسی و شیوه های مدیریت برای مدارس است. مهمتر از همه، به دلیل علاقه و استقامت حدود 28000 معلم متعهد و متعهد در سنگاپور است. ما افتخار می کنیم که بتوانیم با این جامعه همکارانمان تماس بگیریم و با آنها کار کنیم تا کیفیت سیستم آموزشی ما را برای آینده بهبود بخشیم. بنابراین، NIE متعهد به چشم انداز ما مبنی بر اینکه یک مؤسسه تمایز و مأموریت ما ایجاد این مؤسسه در سطح جهانی است که مشهور است برای تعالی در آموزش معلمان و تحقیقات آموزشی. اطلاعات محدود