کارشناسی ارشد در رهبری آموزشی ، سیاست و وکالت

عمومی

شرح برنامه

126443_14-003_NYU_412.jpg

برای دستیابی به حقوق اجتماعی و آموزشی تلاش کنید

آینده سیاست آموزش را با شغلی در رهبری ، سیاست و وکالت تغییر دهید. در این برنامه کارشناسی ارشد هنر ، سیاست و سیاست آموزشی و نقش پررنگ سازمان های آموزشی را که با مدارس و جوامع کار می کنند ، در سطح ملی و بین المللی ، بررسی خواهید کرد. یادگیری برای رهبری مقطعی؛ ایجاد شبکه های مشترک و درگیر تحقیق و تحلیل سیاست شوید. اگر شما یک مدرس هستید یا تجربه کار با کودکان و نوجوانان یا سازمان های جامعه محور را دارید ، این مدرک شما را برای رهبری در آموزش های غیرانتفاعی ، سازمان های غیر دولتی (سازمان های غیردولتی) و سازمان های مدافع آماده می کند.

آنچه را یاد می گیرید

  • چگونگی تحلیل انتقادی و عملکرد مؤثر در مورد موضوعات مربوط به رهبری و سیاست گذاری.
  • صلاحیت هایی برای هدایت مقطعی.
  • نحوه استفاده از رویکردهای مختلف برای تحقیق ، تحقیق و تحلیل.
  • مطالعه پیشرفته مباحث از طریق دوره های انتخابی و فرصت های کارآموزی.

چگونه یاد بگیریم

دوره های اصلی و انتخابی

کارشناسی ارشد رهبری آموزشی ، سیاست و وکالت دوره های محتوا را با کارهای میدانی و افراد برگزیده ترکیب می کند. هر دوره به بررسی چندین دیدگاه نظری ، مضامین عدالت و عدالت اجتماعی ، تمرکز بر نیازها و تجربیات کودکان و نوجوانان کم درآمد شهری و پیامدهای رهبری در داخل و خارج از محیط های آموزشی می پردازد.

مناطق تمرکز

در سمینارهای اصلی خود ، مشاوره تحصیلات ، سازمان و نظریه رهبری ، سیاست آموزش ، تحقیقات اقدام مشارکتی ، تجزیه و تحلیل جمعیت شناسی را مطالعه خواهید کرد و بر اساس تمرکز انتخابی شما مطالعه دیگری را دنبال می کنید: رهبری ، سیاست یا دفاع. شما می توانید مسیرهای مختلفی را به سمت تحلیل و ارزیابی انتقادی موضوعات مربوط به رهبری و سیاست در سطح فدرال ، ایالتی و محلی دنبال کنید و صلاحیت هایی را برای استفاده از رویکردهای متعدد برای تحقیق و تحقیق ایجاد کنید. شما همچنین می توانید از طیف گسترده ای از گزینه ها ، از جمله تجزیه و تحلیل اقتصادی ، تجزیه و تحلیل سیاست ، مطالعات جمعیتی ، نقشه برداری دارایی های جامعه ، تحقیقات اقدام مشارکتی ، طراحی پیمایشی ، و تحقیق مردم شناختی و موردی استفاده کنید.

مطالعه انعطاف پذیر

برنامه درسی انعطاف پذیری قابل توجهی در ایجاد برنامه تحصیلی ارائه می دهد که شما و مشاور خود می توانید متناسب با اهداف و علایق حرفه ای خود استفاده کنید. شما می توانید تحصیل تمام وقت یا نیمه وقت را انتخاب کنید. دانشجویان تمام وقت می توانند برنامه 36-اعتباری را فقط در سه ترم بگذرانند. دانش آموزان در دو تابستان و دو ترم نیز به پایان رسیده اند ، یا در موارد نادر ، در دو ترم و یک تابستان.

کار میدانی و کارآموزی

به عنوان بخشی از تحصیلات تکمیلی خود ، در کارآموزی در سازمان های مدافع مبتنی بر جامعه ، مدارس یا مراکز سیاست گذاری شرکت خواهید کرد. اقامتگاه ها بر اساس علایق دانشگاهی و شغلی شما انجام می شود. فرصت های اضافی مبتنی بر زمینه نیز در دوره های درسی در طول برنامه گنجانده شده است. سی و نه درصد از محل کارآموزی فارغ التحصیلان ما منجر به جایگاه پرداخت شده در سازمان شدند.

برای یک حرفه به عنوان زیر آماده شوید:

  • مدیر برنامه
  • هماهنگ کننده شغل و کارآموزی
  • مدیر برنامه فرصتهای اقتصادی
  • مدیر پذیرش و استخدام
  • مدیر توسعه و ارتباطات
  • برنامه یا تحلیلگر داده

فارغ التحصیلان ما در سازمانهای مدافع کودک و جامعه فعالیت و رهبری می کنند. مراکز سیاسی و تحقیقاتی؛ مدارس خصوصی ، منشور و مستقل. غیرانتفاعی و سازمان های غیردولتی بین المللی. برخی دیگر به دنبال تحصیل در دوره دکترا هستند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. اطلاعات محدود