کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک

عمومی

شرح برنامه

چالش های بزرگ که توسط این برنامه خطاب - انگیزه. این برنامه طراحی شده است برای دیدار با تقاضای بین المللی برای 90 ECTS سطح 9 صلاحیت در رشته مهندسی مکانیک.

اهداف برنامه و هدف

کارشناسی ارشد یک ماه 12، 90 ECTS سطح 9 کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک، که مهندسی (BE) و فارغ التحصیلان از نزدیک مربوط به یک سطح بالا از قابلیت مهندسی مکانیک را، با تمرکز بر طراحی پیشرفته، تجزیه و تحلیل، مواد و تولید از طریق دولت فن آوری -Of از هنر. این درس ارائه می دهد طیف گسترده ای از ماژول های مهندسی پیشرفته، از جمله ریاضیات پیشرفته و کاربردی مدل سازی محاسباتی پیشرفته، و همچنین ماژول های پیشرفته صنعت خاص در تکنولوژی ساخت، مهندسی دریایی، انرژی و توسعه دستگاه های پزشکی و مواد. پایان نامه تحقیق 12 ماهه قابل توجهی اجازه می دهد تا دانش آموزان برای اجرای مهارت های تحقیقات جدید توسعه یافته در داخل یک ماژول خصوص طراحی در روش تحقیق مهندسی، از جمله انتشار یافته های تحقیقاتی است. هر پروژه کارشناسی ارشد بر روی یک موضوع داغ در حال حاضر در صنعت مهندسی مکانیک تمرکز دارد و در همکاری با شرکای صنعتی انجام شده است.

چه خبر ویژه در مورد CoEI / دانشگاه ملی ایرلند گالوی در این زمینه:

CoEI یک طیف وسیعی از سطح متخصص 9 برنامه نویسان در رشته های متعدد مهندسی و فناوری اطلاعات، که در از 8 برنامه سطح (BE) دنبال کنید. این کالج دارای یک سنت طولانی مدت از تولید بسیار ماهر فارغ التحصیلان رشته مهندسی مکانیک که دستیابی به فرصتهای شغلی بسیار موفق در صنعت، پژوهش و دانشگاه در سطح بین المللی. در NUI گالوی، ما یک طیف قابل توجهی از امکانات دولت از هنر و تخصص فنی برای تحقیقات مهندسی. ما همچنین در حال در قلب یکی از مراکز صنعت تجهیزات پزشکی در اروپا، با بیش از 8300 کارمند medtech در گالوی، اعم از راه اندازی شرکت به متعدد شرکت های تجهیزات پزشکی چند ملیتی واقع شده است. NUI گالوی بدون شک بخشی از استقرار و ادامه رشد این medtech R & D و مرکز تولید شده است.

ساختار برنامه

این برنامه 90 ECTS شامل 30 ECTS پروژه تحقیقاتی قابل توجهی، تکمیل شده توسط 60 ECTS از ماژول (از جمله 10 ECTS از ماژول اختیاری).

محتوا برنامه

این پروژه تحقیقاتی به طور مستقیم توسط یک عضو از هیات علمی برای دوره کامل 12 ماه یک صنعت و یا پژوهش انتخاب موضوع تحت نظارت و بر اساس پایان نامه نوشته شده ارزیابی شده است. ماژول در روش تحقیق مهندسی پیشرفته و فن آوری، که در آن دانش آموزان طراحی، روش محاسباتی و مدلسازی، و همچنین تست تجربی و فعالیت های نمونه سازی ترکیب، استفاده از دولت از هنر و امکانات پژوهش در مهندسی ساختمان جدید در NUI گالوی تمرکز می کنند. بیش از دو ترم، دانش آموزان در مجموع 10 ماژول های پیشرفته اجباری در مکانیک، مواد را، ریاضیات برای روش های مهندسی و تحقیقات کاربردی. علاوه بر این، دانش آموزان 2 ماژول بیشتر از یک انتخاب از 9 ماژول متخصص از جمله turbomachines، مهندسی دریایی و سیستم های انرژی پیشرفته را انتخاب کنید.

فرصت برای تعدادی از کارآموزی شرکت صنعتی و پژوهشی:

موضوعات برای پایان نامه تحقیقاتی 30 ECTS به شدت صنعت و پژوهش متمرکز شده است، ساختمان در رابطه بسیار موفق که به رشته مهندسی مکانیک است با شرکت های مهندسی محلی، ملی و بین المللی، و در طیف متنوعی از فعالیت های تحقیقاتی پیشرفته از مهندسی مکانیک هیات علمی.

بورس های تحصیلی

در NUI گالوی، ما مشتاق هستند تا اطمینان حاصل شود که درخشان ترین و متعهد ترین پیشرفت دانش آموزان به مطالعه کارشناسی ارشد می باشد. ما کارشناسی ارشد بورسیه سخاوتمندانه (به ارزش 1500 € در هر دانش آموز) طراحی شده اند به پاداش دانش آموزان بسیار عالی است که در مطالعات کارشناسی خود را فوق العاده خوب انجام شده است. جزئیات تدریس کارشناسی ارشد طرح کمک هزینه تحصیلی، و تمام بورس های تحصیلی دوره های خاص دیگر و بورسیه در دسترس هستند، آنلاین در www.nuigalway. اینترنت اکسپلورر / کارشناسی ارشد / کمک هزینه تحصیلی NUI گالوی به جذب دانشجویان کالیبر بالا از سراسر جهان متعهد است. دانشگاه ارائه می دهد تعدادی از کمک هزینه تحصیلی بین المللی جزئی بر اساس یک رقابت به دانشجویان بین المللی کالیبر بالا است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معیارهای واجد شرایط بودن و چگونه به درخواست، و www.nuigalway.ie/international

کمک های مالی

اطلاعات جامع در www.studentfinance.ie آنلاین در دسترس است. برنامه های کاربردی گرانت همچنین می توانید آنلاین در www.susi.ie شود

شرایط ورود

ورود به برنامه به افرادی که کلاس دوم افتخارات در یک رشته مهندسی سطح 8 در یک رشته مرتبط از یک دانشگاه به رسمیت شناخته شده و یا دانشگاهی و سطح سوم باز است.

نحوه درخواست

www.pac.ie/nuigalway

یافتن پست های بیشتر در:

www.nuigalway.ie/courses/taught-postgraduatecourses/ مکانیکی engineering.html

آخرین به روز رسانی ژوئن 2016

درباره این دانشگاه

With over 16,000 students and more than 2,200 staff, National University of Ireland Galway (NUI Galway) has a distinguished reputation for teaching and research excellence in the fields of arts, socia ... اطلاعات بیشتر

With over 16,000 students and more than 2,200 staff, National University of Ireland Galway (NUI Galway) has a distinguished reputation for teaching and research excellence in the fields of arts, social science, and celtic studies; business, public policy and law; engineering and informatics; medicine, nursing and health sciences; and science. اطلاعات محدود