کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر

یک برنامه مشترک بین 3 دانشگاه دانشجویان فراهم می کند با طیف گسترده ای از دوره ها در لبه پیشرو در علوم کامپیوتر تحقیق و توسعه

مطالعات استاد در دانشگاه نوشاتل بخشی از استاد مشترک سوئیس علوم در علوم کامپیوتر، برنامه مطالعه ارائه شده توسط دانشگاه برن، نوشاتل، و فریبورگ.

این برنامه منحصر به فرد دانش آموزان فراهم می کند با طیف گسترده ای از دوره های در لبه پیشرو علوم کامپیوتر تحقیق و توسعه.

این برنامه ایده آل برای دانشمندان کامپیوتر که می خواهند به گسترش دانش خود، و دیدگاه های حرفه ای خود را غنی سازی و یا خود را برای مطالعات دکترای آماده است.

گروه تحقیقات ما همچنین دانشجویان دکترا متعدد خوش آمدید.

برای ثبت نام در این برنامه، لطفا دفتر پذیرش.

سوئیس استاد مشترک در رشته علوم کامپیوتر

سوئیس استاد مشترک در رشته علوم کامپیوتر یک برنامه با نام تجاری مطالعه جدید ارائه شده توسط دانشگاه های است برن، نوشاتل، و فریبورگ. بر اساس مفاهیم آموزشی مدرن و ارائه شده در سراسر محوطه دانشگاه چند سایت هیجان انگیز، این برنامه منحصر به فرد دانش آموزان فراهم می کند با طیف گسترده ای از دوره ها در لبه پیشرو در تحقیق و توسعه علوم کامپیوتر.

استاد مشترک سوئیس در رشته علوم کامپیوتر ایده آل برای دانشمندان کامپیوتر که می خواهند به گسترش افق دید خود و درهای باز به فرصت های شغلی آینده است.

یک برنامه منحصر به فرد کارشناسی ارشد

سوئیس استاد مشترک در رشته علوم کامپیوتر دانش آموزان فراهم می کند با انواع بی نظیر از افراد، ترکیب، و فرصت هایی برای تخصص:

  • انتخاب بیش از 60 دوره ها و سمینارهای
  • یک برنامه واقعا انعطاف پذیر و مدولار
  • انتخاب جهت گیری نظری و عملی
  • آزادی برای نوشتن یک برنامه شخصی
  • این امکان را به تخصص در یک زمینه خاص
  • گزینه ای برای گسترش کارشناسی ارشد با موضوع مکمل به عنوان جزئی
  • یک محیط یادگیری چند زبانه و چند فرهنگی منحصر به فرد

آموزش و پرورش ارائه شده توسط دانشگاه سوئیس برای تعالی و سود حاصل از شهریه بسیار رقابتی آن مشهور است. دانش آموزان در برنامه مشترک کارشناسی ارشد یکی از محیط های بزرگ ترین و فرهنگی و زبانی متنوع دانشگاهی در سوئیس لذت ببرید.

این برنامه کارشناسی ارشد را می توان در 3 ترم تمام وقت به پایان رسید. شخصی پاره وقت برنامه های تحصیلی نیز در دسترس هستند. دوره های آموزشی عمدتا به زبان انگلیسی در فرانسه و یا آلمانی تدریس می شود، گاهی اوقات نیز.

یک دانشگاه در قلب سوئیس

3 دانشگاه برن، نوشاتل، و فریبورگ در قلب سوئیس واقع شده و تنها پرتاب یک سنگ به دور از دریاچه ژنوا و نوشاتل، تعدادی از بناهای میراث جهانی یونسکو، و کوه های آلپ سوئیس با شکوه است. این منطقه زیبا ارائه می دهد طیف گسترده ای از فعالیت تابستان و زمستان می باشد و همچنین نقطه جلسه فرهنگ فرانسوی و آلمانی. دوره های زبان رایگان برای دانش آموزان که می خواهند به بهبود مهارت های ارتباطی خود را در انگلیسی، فرانسوی یا آلمانی ارائه شده است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Neuchatel (UniNE) is an internationally recognised institution as well as a university on a human scale. With 4380 students from Switzerland and beyond (nearly 20% of students from a ... اطلاعات بیشتر

The University of Neuchatel (UniNE) is an internationally recognised institution as well as a university on a human scale. With 4380 students from Switzerland and beyond (nearly 20% of students from abroad), it provides high quality teaching and support. Bachelor and Master degrees are compatible with most other European universities and are in line with society’s expectations in a variety of innovative and cutting-edge fields. اطلاعات محدود