کارشناسی ارشد در رسانه ها و ارتباطات

عمومی

شرح برنامه

این دوره انعطاف پذیر به شما فرصتی برای مطالعه ارتباط و تئوری رسانه در سطح پیشرفته می دهد. این مجموعه شما را با مجموعه ای از مهارت های بسیار کارآفرینانه همراه با توانایی در تعامل با مفاهیم نظری و نمایش درک و تحلیل انتقادی ارائه می دهد.

شما می توانید این MA را با توجه به نیازهای خود، با انتخاب یک تاریخ شروع در ماه سپتامبر یا ژانویه، و سه نقطه خروج از دوره، هر کدام منجر به یک مجوز متفاوت: گواهی کارشناسی ارشد، دیپلم کارشناسی ارشد یا مدرک کارشناسی ارشد در رسانه ها

به طور قابل توجهی، این کارشناسی ارشد همچنین گزینه ای برای قرار دادن حرفه ای 30 هفته ای در بخش ارتباطات یا رسانه ای که به منظور ارتقای قابلیت های استخدام پس از فارغ التحصیلی طراحی شده است، ارائه می دهد. شما طیف وسیعی از گزینه ها را ارائه می کنید، به شما این امکان را می دهد که تمرکز خود را بر موضوعات مورد علاقه و مرتبط با شما داشته باشید. این کارشناسی ارشد تحت تخصص تخصص تحقیقاتی ما است که به شما امکان می دهد توانایی خود را برای شرکت در تحقیق و برقراری ایده های خود را در انواع رسانه ها، از جمله متن، ویدئو و صوتی، تقویت کنید.

موارد مورد نیاز:

ارتباطات جمعی، رسانه، ارتباطات، مطالعات تجاری یا علوم اجتماعی

شرایط ورود:

مدرک لیسانس با مدرک 2: 2 در یک موضوع مورد نیاز یا معادل آن.

الزامات ورودی بین المللی:

اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، به IELTS 6.5 (Academic) یا بالاتر نیاز خواهید داشت.

جزئیات دوره

در این دوره شما معمولا توسط تعدادی از کارکنان با تخصص و دانش مربوطه به محتوای واحد آموزش داده خواهد شد. این شامل کارکنان ارشد ارشد، متخصصین حرفه ای واجد شرایط، تظاهرکنندگان، تکنسین ها و دانشجویان پژوهشی خواهد بود. شما همچنین می توانید از سخنرانی مهمانان منظم از صنعت بهره مند شوید.

واحدهای هسته ای

 • نظریه ارتباط: مطالعه نظریه ارتباطات، با تاکید بر نقش رسانه ها و روابط آن با جوامع و فرهنگ ها. شما توسعه تاریخی رسانه های جمعی و نظریه ها را برای مطالعه ارتباطات جمعی و فرآیندهای آن، با تمرکز بر حرفه ای سازی ارتباطات و تاثیر آن در حوزه عمومی بررسی خواهید کرد. این موضوع مسائل معاصر مرتبط با نظریه ارتباطات را پوشش می دهد. شما یک آگاهی انتقادی از نقش و تاثیر ارتباطات در جامعه معاصر خواهید داشت.
 • رسانه در حال گذار: چگونه موسسات رسانه ای به عنوان پاسخ به تغییرات اجتماعی، اقتصادی و تکنولوژیکی در حال شکل گیری هستند. این واحد دانش اطلاعاتی را برای پایه گذاری باقی مانده از دوره ارائه می دهد و شما انتظار می رود که درک پیشرفته ای از یک منطقه در رسانه ها و ارتباطات ایفا کند که به شما علاقه مند است و از اهداف شغلی آینده خود پشتیبانی می کند.
 • روشهای تحقیق در رسانه
 • ایده های برقراری ارتباط: انتظار می رود که نتایج تحقیقات به طرق مختلفی از جمله متن، ویدئو و صوتی ارائه شود. هدف این واحد بهبود توانایی شما در ارتباط با طیف وسیعی از مخاطبان و ایجاد تأثیر از تحقیقاتی است که از تجربه تحصیلی شما و پروژه های پژوهشی آینده شما ممکن است درگیر باشد. مهارت های خود را در یک زبان جدید توسعه دهید بیان دانشگاهی و تسلط شما با تکنولوژی رسانه ای به شما کمک می کند تا ایده ها را بیان کنید.
 • نمایشگاه: فرصتی برای به اشتراک گذاشتن ایده های کلیدی و تفکر در پروژه تحقیقاتی خود را به مخاطبان دانشجویان و دانشگاهیان. مهارت هایی که در ارتباطات ایده ها بوجود آمده است به شما در ارائه ایده های خود با استفاده از طیف وسیعی از تکنولوژی های رسانه ای کمک می کند. کار شما نیز توسط زیرساخت های ارائه شده در روش تحقیق در رسانه مطلع خواهد شد
 • پروژه کارشناسی ارشد: یک قطعه تحقیق شخصی را با استفاده از رویکرد علوم انسانی یا علوم اجتماعی بسازید. این احتمالا از آنچه که در مرحله دیپلم کارشناسی ارشد دوره آموخته اید یاد می گیرید. اگر پروژه های تولیدی خود را از واحد ایده های ارتباطات به دست آورده اید، پروژه شما به تحقیق مبتنی بر تمرکز هدایت می کند، ممکن است پروژه شما را در بر بگیرد.

واحدهای انتخابی

شما همچنین می توانید دو واحد را از لیست زیر انتخاب کنید *:

 • متقابل بستر رسانه: نظریه
 • نام تجاری
 • ارتباطات بین فرهنگی
 • رسانه ها
 • فرهنگ جوانان
 • موسیقی، رسانه
 • نوآوری رسانه ای

* لطفا توجه داشته باشید که واحدهای گزینه نیاز به حداقل تعداد به منظور اجرا است و ممکن است فقط در یک ترم در ترم به صورت در دسترس باشد. آنها همچنین ممکن است از سال به سال تغییر کنند.

مشخصات برنامه

مشخصات برنامه ها مدارک قطعی مدارک تحصیلی دانشگاه را مطابق با الزامات آژانس تضمین کیفیت ارائه می کند. هر دوره آموزشی که منجر به جایزه BU می شود، دارای مشخصات برنامه ای است که اهداف، ساختار، محتوا و نتایج یادگیری آن، و همچنین روش های آموزش، یادگیری و ارزیابی مورد استفاده را توصیف می کند.

فرصت های شغلی

این دوره به شما مهارت های پیشرفته سطح درک و تجزیه و تحلیل بحرانی را ارائه می دهد. شما توانایی درگیر شدن با تحقیق را در اختیار دارید و یافته های تحقیق خود را با استفاده از روش های متنی، ویدیویی و صوتی به اشتراک می گذارید. این دوره شما را قادر می سازد تاثیر نتایج تحقیقات خود را افزایش دهد، اما همچنین به شما مهارت هایی را ارائه می دهد که در قبال اشتغال آتی شما ارزش مند خواهد بود.

فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان این دوره می تواند در تعدادی از صنایع از رسانه های خبری تا بازاریابی به ارتباطات دولتی همراه با آموزش، تحقیق و مدیریت و سازمان های تجاری باشد.

به عنوان یک رسانه

 • روزنامه نگاری
 • تبلیغات
 • روابط عمومی
 • انتشارات
 • مدیریت

مطالعه بیشتر

اگر می خواهید پس از رسیدن به تحصیلات خود به تحصیلات خود ادامه دهید، می توانید به طیف وسیعی از برنامه های دکترای خود نگاه کنید.

آخرین به روز رسانی فوریه 2018

درباره این دانشگاه

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries.

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries. اطلاعات محدود