برنامه کارشناسی ارشد در رباتیک و کنترل

برنامه کارشناسی ارشد در رباتیک و کنترل یک بنیاد جامع برای یک کار حرفه ای در زمینه رباتیک فراهم می کند. برنامه های میان رشته ای است، پوشش رباتیک مربوط به هر دو سیستم اطلاعات و کنترل مصنوعی، با مشارکت به طور عمده از گروه ها از علوم رایانه و فیزیک کاربردی و الکترونیک.

آموزش

تمرکز ممکن است در هر رباتیک هوش مصنوعی و یا مربوط رباتیک مربوط قرار داده است، بسته به منافع و شرایط دانش آموز است.

برنامه درسی مربوطه توسط سخنرانی ها و دست در تکالیف مربوط به طور مستقیم به پروژه تحقیقی را تضمین شده است. بسیاری از دوره ها در برنامه شامل بخش بزرگی از کارهای آزمایشگاهی به منظور ارائه تجربه با نرم افزار و سخت مربوطه.

درجه و حرفه ای

رباتیک و کنترل را قادر می سازد فن آوری در بسیاری از مناطق فنی مدرن. رباتیک است برای مدت طولانی در استفاده مکرر در صنعت ساخت و در حال حاضر برای وسایل نقلیه بدون سرنشین مورد استفاده در حمل و نقل و در محیط های مختلف خصمانه معرفی شده است. یکی از مهم منطقه در آینده برای روبات های هوشمند اعتقاد بر این است بخش خدمات.

تئوری کنترل سنگ گوشه ای در بسیاری از فرآیندهای صنعتی، و همچنین در ساخت و ساز از وسایل نقلیه است. منطقه کنترل به طور فزاینده به عنوان پیچیدگی و عملکرد اتومبیل، هواپیما و سایر وسایل نقلیه را افزایش می دهد مهم است.

نیاز به وضوح رو به رشد برای مهندسان که می تواند طراحی، ساخت، و حفظ این سیستم های پیچیده خودکار و هوشمند از امروز و در آینده وجود دارد.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط Umeå University - Faculty of Science and Technology »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
270,000 SEK
Deadline
درخواست اطلاعات
Application still open for EU citizens
درخواست اطلاعات
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Application still open for EU citizens
End Date