کارشناسی ارشد آموزش ابتدایی - کارشناسی ارشد حرفه ای در آموزش ابتدایی پس از تاسیس برای تشویق محدوده گسترده ای از مردم برای در نظر گرفتن آموزش ابتدایی به عنوان یک حرفه با ارائه مسیر انعطاف پذیر تر برای تبدیل شدن به یک معلم کامل واجد شرایط ایجاد شده است و نیازی نیست دارای تجربه تدریس پیشین برای واجد شرایط بودن برای درخواست این دوره است.

با توجه به ساختار برنامه و معیارهای واجد شرایط بودن، می توان برنامه های کاربردی را از ایرلند پذیرفت.

استاد آنلاین مخلوط در آموزش ابتدایی

طراحی کارشناسی ارشد در آموزش ابتدایی، ترکیب آموزش و پرورش آنلاین و چهره به چهره ایده آل است برای هر کسی که دسترسی آسان به یکی از ارائه دهندگان آموزش سنتی ندارد و یا کسی که به صرف زمان سفر به و از سخنرانی ها روزانه.

مطالعه آنلاین با Hibernia

Hibernia College دارای یک رکورد ثابت در ارائه یک تجربه مطالعه آنلاین پویا است که به حداکثر پشتیبانی از زبان آموزان ارائه می دهد.

مدل آنلاین ما موفقیت آمیز است، زیرا این امر به کمک متخصصان برای برآورده ساختن چالش های کاری فعلی و ایجاد هماهنگی دانش آموزان و اعضای هیات علمی اختصاص دارد. ما به شما یک مشاور علمی شخصی ارائه می دهیم که شما را از طریق برنامه راهنمایی می کند تا موفقیت شما را تضمین کند.

از زمان دریافت اولین دانش آموزان در سال 2003، آموزش معلمان ابتدایی Hibernia College تا جایی که امروزه معلمان مدارس ابتدایی هر ساله از هر دوره دیگری در کشور فراهم می کند، افزایش یافته است. فارغ التحصیلان آن در حال حاضر به عنوان معلمان و مدرسان در مدارس در سراسر کشور کار می کنند و به شدت توسط جامعه آموزشی تلقی می شوند.

4158_rsz_4156_gradu_3.jpg

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Hibernia College »

آخرین به روز رسانی فوریه 19, 2019
این دوره ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
آوریل 2020
سپتامبر 2020
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آوریل 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

آوریل 2020

سپتامبر 2020