کارشناسی ارشد در دفاع و اطمینان اطلاعات Cyber

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

بررسی اجمالی

طراحی شده است برای توسعه حرفه ای که می تواند به طور موثر مدیریت و بهره برداری از تهدیدات و فرصت های فضای مجازی در سطح سازمانی. این دوره به طور خاص بر روی پاسخ به تهدیدهای جدی موجود و در حال ظهور در حوزه اطلاعات تمرکز دارد. این دوره به طور خاص بر پاسخ به تهدیدهای جدی، کنونی و در حال ظهور در حوزه اطلاعات تمرکز خواهد کرد. این دوره دانش آموز را قادر می سازد تا دیدگاه سازمانی از سایبر، دامنه، رانندگان و محدودیت ها را بدست آورد. در حالی که یک درک فنی از ارزش است، این دوره طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که جنبه های بزرگتر، متنی، جنبه های سایبر درک می شود و بنابراین تصمیم گیری در رابطه با سایبر در یک سازمان انجام می شود. این دوره همچنین تاثیر سایبر بر سیستم های کنترل، رهبری و تصمیم گیری در محیط فرماندهی و کنترل را ارزیابی می کند.

ساختار دوره

این دوره تنها به مدت نیم ساعت ارائه می شود و از طریق یک ترکیب انعطاف پذیر از دوره های مسکونی اجباری، فعالیت های محیط زیستی مجازی آنلاین و تعامل و یادگیری مبتنی بر پروژه تدریس می شود. دانش آموزان باید از مبانی: مدیریت ماژول سایبر شروع کنند اما پس از آن ماژول ها را به صورت مناسب برای نیازهای خود می توانند آزاد کنند.

ماژول های نمونه

اجباری:

 • مبانی: مدیریت سایبر،
 • ابعاد انسانی
 • شبکه های انتقادی و کنترل فرآیند،
 • درک ریسک
 • Cyber Attack - تهدیدات و فرصت ها
 • فن آوری های اجتماعی
 • داده های رهبری پشتیبانی تصمیم گیری
 • مدیریت حوادث
 • فکر کردن و تمرین سیستم های سایبر،
 • روش های پژوهش،
 • پروژه مفاهیم سایبر،
 • مهارت های مطالعه،
 • پایان نامه.

پروژه فردی

دانشجویانی که از MSc / PGDip استفاده می کنند، باید یک پروژه 20 اعتبار در سال دوم را تکمیل کنند، که بر اساس یک مسئله حل مسئله تمرکز دارد. این به دانشجویان اجازه می دهد تا دانش و مهارت های به دست آمده در ماژول های تدریس را در زمینه تغییر محیط دائمی محیط سایبری و زمینه مشکالت عملی توسعه و نشان دهد.

پروژه گروهی

پروژه گروهی که بین فوریه تا آوریل انجام می شود، شما را قادر می سازد تا مهارت و دانش را در طی دوره های مدرک تدریس در زمینه کاربردی به کار ببرید و مهارت های قابل انتقال را در مدیریت پروژه، کار گروهی و تحقیقات مستقل به دست آورید. پروژه ها اغلب توسط صنعت پشتیبانی می شوند و کارفرمایان بالقوه آینده ارزش این تجربه را دارند. پروژه گروه به طور معمول چند رشته ای است و در سراسر برنامه انرژی MSc به اشتراک گذاشته شده است، به منافع بیشتری برای کار با دانش آموزان با زمینه های دیگر.

حرفه ای آینده

این واجد شرایط شما را برای تبدیل شدن به یکی از نسل بعدی مدیران تبدیل خواهد کرد که می توانند در تهیه و بهره برداری از تهدیدات و فرصت های فضای سایبری در سطح سازمانی فهم و مدیریت مؤثر داشته باشند. مهم این است که فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا مسائل مربوط به سایبر را با مدیران ارشد یا هیئت مدیره اجرایی ارتباط دهند. این دوره به طور مستقیم با کسانی که مایل به ارتقاء دانش و مهارت خود به عنوان یا کسانی هستند که مایل به تبدیل شدن به CIO یا CISO هستند، مرتبط است.

شرایط ورود

درجه اول یا دوم درجه افتخارات؛ یا کلاس 3 درجه با تجربه 3 ساله؛ یا گذراندن دوره با تجربه 5 ساله؛ یا HND / C با تجربه 7 ساله مرتبط است. کاندیداهای استثنایی ممکن است با تجربه 10 ساله پذیرفته شوند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. اطلاعات محدود
کرنفیلد , سوندون + 1 بیشتر کمتر