کارشناسی ارشد در جهت خلاق

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

این دوره در زبان ایتالیایی برگزار می شود.

امروز، یک مدیر خلاق باید بتواند فرآیند استراتژیک و خلاقانه را در تمامیت خود هدایت کند، با پیچیدگی های ذهنی انعطاف پذیر و مهارت های حل مسئله مواجه می شود. این ویژگی اصلی این حرفه این است که از ایده های جدید و فرصت های جدید برای گفتگوی برند مصرف کننده آگاهی داشته باشد که جدیدترین ابزارهای فناوری، دیجیتال و شبکه های اجتماعی شکل می گیرند.

دوره استاد در جهت خلاق، پاسخ به این تغییرات فوق العاده در زمینه آموزش است. این فرصتی است برای نوشتن آینده تبلیغات، آزمایشگاه که در آن دوباره با تولد خلاقیت تجربه خواندن بسیاری از تغییرات فیزیکی و مجازی محیط زیست و با ترجمه آنها به زبان های جدید و فرم های ارتباطی.

این آموزش یک درک کامل از فرآیندها و روش ها را فراهم می کند که به شما امکان می دهد کمپین های ارتباطی جهانی را با توجه به تمامی مراحل تفکر، طراحی و توسعه ارتباطات تبلیغاتی ایجاد کنید. استاد با یک تور تحصیلی طولانی مدت در لندن برای بازدید از برخی از مهمترین و نوآورانه تبلیغات و آژانس های ارتباطی و دیدار با مدیران خلاق، برنامه ریزان، مدیران حساب و مدیران فیلم، تکمیل شده است.

هدف - کارشناسی ارشد مناسب برای فارغ التحصیلان در رشته های خلاق - مانند گرافیک، طراحی، معماری - و برای فارغ التحصیلان علوم انسانی مانند ادبیات، انسان شناسی، جامعه شناسی، فلسفه، علوم ارتباطات است. دانستن نرم افزار Adobe توصیه می شود.

روش و ساختار - دوره آموزشی در زمینه های انضباطی که شامل آموزه های اساسی، فعالیت های خاص طراحی و فعالیت های یکپارچه سازی مرتبط است، درک کامل از فرآیندهای تبلیغاتی را تشکیل می دهد.

این فعالیت ها توسط برخی از معروف ترین مدیران خلاق ایتالیایی و خارجی به طور مستقیم توسط برخی از مدیران خلاق ایتالیایی و خارجی طراحی شده اند، که به موجب آن شرکت کنندگان می توانند تاریخچه ترین پرونده را تجزیه و تحلیل کنند و عمیق تر شوند که ابزارهای دیجیتال و اجتماعی و فن آوری های جدید در جهان ارتباط برقرار می کنند. دانش آموزان همچنین در توسعه تفکر جانبی و چند فرهنگی همراه هستند و اهمیت جلسات طوفان مغزی، کار گروهی و تکنیک های ارائه و نمایش ایده را یاد می گیرند.

از طریق ترکیبی از درس های نظری و کارگاه های آموزشی، در پایان دوره، هر یک از شرکت کنندگان نمونه های خود را از آثار ایجاد خواهد کرد که ویژگی های شخصی فکر، ایجاد، طراحی و جهت هنری را برجسته می کند.

فرصت های شغلی - در پایان دوره کارشناسی ارشد، دانشجویان به دنیای ارتباطات به عنوان کپی رایتان، مدیران هنری، متخصصان خلاق و یا خلاق دیجیتال، با چشم انداز دستیابی به نقش مدیر خلاق وارد می شوند. فرصت های شغلی در آژانس های تبلیغاتی، بوتیک های خلاق، آژانس های دیجیتال و اجتماعی، آژانس های یکپارچه ارتباطات و محتوا، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی، انتشارات و بخش های خلاق شرکت ها، و همچنین در راه اندازی و به صورت رایگان است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. اطلاعات محدود
میلان , میلان , میلان + 2 بیشتر کمتر