کارشناسی ارشد در جنگلداری (CBU)

عمومی

شرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد (CBU) در جنگلداری توسط کنسرسیوم کانون فنلاند و روسیه از چهار دانشگاه بسیار شناخته شده در فنلاند و روسیه است. این براساس همکاری دوجانبه و بین المللی در زمینه علوم جنگل و محیط زیست با هدف ارتقاء بهره وری از منابع طبیعی از نظر زیست محیطی و اجتماعی است. همچنین آموزش مبتنی بر تحقیقات علمی در سطح بالا هدف از برنامه ما توسعه درک متقابل فرهنگی و دانش محیط های مختلف کاری است. زبان کار انگلیسی است و مطالعات در فنلاند و روسیه انجام می شود. میزان این مطالعات دو ساله 120 ECTS امتیاز است.

صلاحیت در یک محیط کاری مرزی

برنامه ما دانش و مهارت های شما را فراهم می کند که شما را قادر می سازد به سازمان های چند ملیتی در زمینه ایجاد راهبردهای منطقی و عملیاتی به ویژه برای مناطق و جنگل های فنلاند و روسیه بخصوص، بلکه در سراسر جهان، کمک کند. ما شما را با کیفیت بالا و آموزش های متنوع در زمینه جنگلداری و انرژی زیستی، با تاکید بر پایداری اجتماعی و زیست محیطی، به شما ارائه می دهیم.

برنامه ما از افرادی که دارای مدرک لیسانس یا مقدماتی در جنگل یا علوم مرتبط هستند را می پذیرد.

CBU FOR از سال 2007 شروع به کار کرده است و ما افتخار می کنیم که فارغ التحصیلان ما حرفه ای فوق العاده ای را ایجاد کرده اند که بسیاری از آنها موفق به موفقیت در برنامه های ما شده اند.

آخرین به روز رسانی فوریه 2019

درباره این دانشگاه

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... اطلاعات بیشتر

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio اطلاعات محدود
جونسو , كوپيو + 1 بیشتر کمتر