کارشناسی ارشد در جنگلداری اروپا

عمومی

شرح برنامه

در باره

کارشناسی ارشد اروپایی جنگلداری (کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد) یک کلاس فوق العاده آموزش داده شده Erasmus: Erasmus Mundus برنامه کارشناسی ارشد مشترک (EMJMD) در زمینه علوم جنگل است. کیفیت برنامه ما توسط کمیسیون اروپا مورد تایید قرار گرفته است، که در سالهای 2004-2014 و سالهای 2016-2019 مدرک کارشناسی ارشد اروپایی جنگلداری Erasmus Mundus را به عهده دارد.

برنامه ما یک برنامه دو ساله بین رشته ای است که آموزش های علمی در زمینه مدیریت منابع پایدار را با تأکید بر مسائل مربوط به اقتصاد زیست بوم ارائه می دهد. MSc EF یک رویکرد جدید برای بازار جنگلداری و مدیریت طبیعت ارائه می دهد و تعداد زیادی از مسائل مربوط به جنگل را با ابعاد اروپایی در سطوح بین المللی و ملی مرتبط می کند. هدف از کارشناسی ارشد برنامه EF است برای آموزش حرفه ای که درک کامل از اقتصاد پایدار جنگل و همچنین فرهنگ تجاری اروپا است. برنامه درسی به طور خاص طراحی شده است تا نیازهای کارفرمایان بالقوه را مورد توجه قرار دهد و بنابراین فارغ التحصیلان ما توسط سازمان های ملی و بین المللی، نهادهای دولتی، سازمان های غیر دولتی، موسسات تحقیقاتی و شرکت های چوب، کاغذ و خمیر مورد ارزیابی قرار می گیرند.

در MSc EF، شش دانشگاه اروپایی سطح بالای جنگلداری به شدت همکاری می کنند تا علاوه بر برنامه های درسی موجود، ماژول های مطالعه مشترک نیز ارائه دهند. مؤسسه کارشناسی EF کنسرسیوم متشکل از نهادهای زیر است: University of Eastern Finland (هماهنگ کننده)؛ AgroParisTech، فرانسه؛ دانشگاه فرایبورگ، آلمان؛ دانشگاه لریادا، اسپانیا؛ دانشگاه منابع طبیعی و علوم زیستی وین، اتریش و دانشگاه ترانسیلوانیا براشو، رومانی. علاوه بر این، موسسات آسایشگاه شریک در برزیل، کانادا و چین و همکاران وابسته به صنعت و همکاران همکاران علمی کمک به تحویل برنامه.

برنامه ما از افرادی که دارای مدرک کارشناسی یا مقیاس قابل قبولی در علوم جنگل یا رشته مرتبط هستند، از برنامه های کاربردی استقبال می کند.

فارغ التحصیلان ما متخصصین بین المللی هستند

برنامه ما از سال 2001 آغاز شده است و ما افتخار می کنیم که فارغ التحصیلان ما حرفه ای فوق العاده چشمگیر داشته اند، که بسیاری از آنها موفقیت حرفه ای خود را به برنامه ما اختصاص داده اند! فارغ التحصیلان ما در واقع یکی از بهترین متقاضیان در زمینه کارفرمایان ملی و بین المللی هستند. اکثر فارغ التحصیلان ما در حال حاضر در سراسر جهان توسط سازمان های مانند:

  • آژانس های مدیریت جنگل و طبیعت و سازمان های دولتی
  • موسسات تحقیقاتی
  • شرکت های جنگلی صنایع کاغذ و صنایع پالپ و کارخانه های چوب تولید
  • سازمان های غیر دولتی محیط زیست
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... اطلاعات بیشتر

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio اطلاعات محدود
جونسو , كوپيو + 1 بیشتر کمتر