جغرافیا

کارشناسی ارشد در برنامه جغرافیا است، به طور متوسط، هر سال 20 تا 25 دانش آموزان در محل اقامت. این برنامه نیاز به یک حداقل 30 ساعت اعتبار (گزینه پایان نامه) و یا 36 ساعت (گزینه غیر پایان نامه). دانش آموزان در نظر گرفتن گزینه غیر پایان نامه باید برای تکمیل یک آزمون جامع. با دانشکده فارغ التحصیل نسبت دانشجو 1: 2 در جغرافیا، دانش آموزان فارغ التحصیل نظارت دقیق و مشاوره دریافت خواهید کرد.

همه دانش آموزان فارغ التحصیل ملزم به شرکت در جغرافیا 6201 (اندیشه جغرافیایی و روش ها) و جغرافیا 6304 (اطلاعات جغرافیایی سیستم من). دوره های کار اضافی گرفته باید مناسب به منافع دانش آموزان باشد. دانش آموزان را تشویق به ارائه طرح های پژوهشی در پایان سال اول خود را برای کمک های مالی از دانشجوی کارشناسی ارشد تابستان جوایز تحقیقات کمپبل در نظر گرفته شود. اطلاعات بیشتر در مورد محدوده ما از دروس دوره تکمیلی بدانید.

برنامه MS در جغرافیا آموزش حرفه ای جوان در مناطق جغرافیای انسانی و فیزیکی، در حالی که مطمئن شوید که دانش آموزان باید دانش کار از تکنیک های مختلف جغرافیایی. برنامه کارشناسی ارشد دارای چهار حوزه اصلی تمرکز است که منعکس کننده منافع پژوهشی دانشکده ما:

  • محیط شهری
  • توسعه و پایداری
  • مهاجرت انسان و تحرک
  • تکنیک های مکانی کاربردی

علاوه بر این منافع هسته ای، اعضای هیئت علمی جغرافیا نیز تخصص های منطقه ای در شمال امریکا، امریکا لاتین، آسیای جنوبی، جنوب صحرای آفریقا، شرق میانه، و قطب شمال است.

فرصت های شغلی در جغرافیا

بسیاری از دانشجویان کارشناسی ارشد ما دنبال فرصتهای شغلی پاداش در نهادهای دولتی و غیر دولتی و در بخش خصوصی. دانشجویان کارشناسی ارشد اخیر شما در وزارت امور خارجه آمریکا، دفتر ایالات متحده از کمک به سوانح خارجی ایالات متحده (USAID)، به آژانس ملی اطلاعات مکانی، موسسه بروکینگز، اداره آمار ایالات متحده، نشنال جئوگرافیک، و سازمان های مختلف برنامه ریزی محلی استفاده می شود. فارغ التحصیلان دیگر از این گروه در رفته اند به دنبال دکترا در برنامه های تحصیلات تکمیلی بالا.

میان رشته ای و کنسرسیوم کلاس

بسته به قسمت انتخاب شده از تخصص، دانش آموزان را تشویق به گرفتن دروس انتخابی از برنامه های مرتبط و بخش های داخل دانشگاه. ما یک رابطه کاری بسیار خوبی با بسیاری از برنامه های دیگر این دانشگاه، و دانش آموزان ممکن است دوره های مناسب برای رشته خود از مناطق مانند پیدا کردن: امور بین الملل، مهندسی، اقتصاد، سیاست عمومی، بهداشت عمومی، مردم شناسی، مطالعات آمریکا و جامعه شناسی . یک محدودیت برای تعداد طبقات مجاز از خارج از دپارتمان وجود دارد، بنابراین دانش آموزان به مشورت مشاوران خود در هنگام انتخاب دروس انتخابی را تشویق کرد.

GW همچنین دارای مزیت بودن در واشنگتن، DC کنسرسیوم از دانشگاه. بنابراین، دانش آموزان می توانند دوره های مرتبط با آن در بخش های دیگر در دانشگاه مریلند، دانشگاه آمریکایی، دانشگاه کاتولیک، دانشگاه هاوارد، جورج تاون، و جورج میسون است. باز هم، محدود به تعداد دوره های کنسرسیوم مجاز وجود دارد، پس لطفا قبل از ثبت نام برای یک کلاس خاص مشاور خود مشورت کنید.

فرصت های مطالعاتی و دستیاری

گروه جغرافیا است که تعدادی از فارغ التحصیل دستیاری دانشجویی و همچنین دانشجویان "حرفه ای" موقعیت. برنامه های کاربردی برای دستیاری موقعیت / درجه بندی که تحت ورود به برنامه ارزیابی، و جوایز بر اساس مدارک دانشگاهی ساخته شده است. جوایز برای یک سال داده، با این شرط که اگر دستیاری در دسترس هستند و اگر دانش آموز ایستاده دانشگاهی خوب حفظ، جایزه خواهد شد برای یک سال دوم تمدید کرد.

فرآیند برنامه

متقاضیان ابتدا باید از طریق فرایند پذیرش عمومی دانشگاه بروید. بخش کند برنامه های کاربردی مستقیم را قبول نمی کند، و نه فرم های مورد نیاز آن را نگه دارید. متقاضیانی که دیدار با کلمبیایی Collge از هنر و حداقل مورد نیاز علوم اجتماعی »شد به بخش برای ارزیابی فرستاده.

  • فصل پاییز: آوریل 1
  • بهار ترم اکتبر 1

لطفا توجه داشته باشید: مهلت پاییز برای دانشجویان بین المللی نیاز به ویزا دانش آموز 17 ژانویه است. مهلت بهار سپتامبر 1 است.

آخرین مهلت برای در نظر گرفتن کمک هزینه تحصیلی برای ترم پاییز است نیز 17 ژانویه. همه کمک هزینه های تحصیلی در ترم پاییز آغاز خواهد شد.

نرم افزار دریافت و / یا تکمیل پس از پایان مهلت هنوز هم به بخش مناسب برای بررسی پذیرش عمومی ارجاع داده شود. به دلیل محدودیت ثبت نام، گاهی اوقات ما قادر به بازبینی برنامه های کاربردی پس از پایان مهلت.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

مشاهده 19 برنامه دیگر ارائه شده توسط The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020