جغرافیای انسانی گستره وسیعی از موضوعات را شامل می شود - از تغییرات محیطی و چشم انداز تا شهرنشینی سیاره ای و بحران های اقتصادی. محدوده موضوع به گونه ای است که به شما یک پایگاه علمی عالی می دهد که به سادگی می تواند با سایر موضوعات دانشگاهی ترکیب شود.

برنامه استاد در جغرافیا انسانی با هدف ارائه دانش آموزان به:

  • دانش توسعه نظریه ها در جغرافیای انسانی و روابط آنها با نظریه های دیگر علوم اجتماعی و محیطی
  • درک ابعاد فضایی پروسه های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و محیطی و اهمیت آنها برای رفاه و شرایط زندگی در حوزه های مختلف جغرافیایی
  • مهارت ها در روش ها و استفاده از ابزار پیشرفته برای تحلیل روابط پیچیده بین فرایندهای توسعه در مقیاس های محلی، منطقه ای، ملی و جهانی
  • توانایی انجام تحقیقات علمی، تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی پیشرفته مربوط به مسائل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی در یک دنیای فزاینده پیچیده

زمینه های اصلی مطالعه در این برنامه عبارتند از جغرافیای شهری، اجتماعی و چشم انداز، جغرافیای اقتصادی و محیط زیست سیاسی.

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های آموزشی و تعداد اعتبارات: اندیشه های جغرافیایی (7.5)، جغرافیای اقتصاد: تبدیل مکان ها، مردم و تولید (7.5)، نظریه انتقادی انتقادی از علوم (7.5)، چشم انداز و محیط زیست سیاسی (7.5)، جغرافیای اقتصاد: شهری و منطقه ای برنامه ریزی (7.5)، جغرافیا جغرافیایی بحرانی (7.5)، GIS: سیستم اطلاعات جغرافیایی علوم اجتماعی (7.5)، GIS و روش میدانی (7.5)، دوره های انتخابی و / یا کارآموزی (30)، پایان نامه کارشناسی ارشد.

چشم انداز شغلی

مطالعات در جغرافیای انسانی شما را برای حرفه ای در برنامه ریزی فیزیکی، مسائل زیست محیطی، توسعه شهری، تغییرات چشم انداز یا توسعه اقتصادی آماده می کند.

بیشتر در مورد این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/human-geography بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی February 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school