برنامه کارشناسی ارشد جغرافیای انسانی یک برنامه دو ساله بین المللی است که با جنبه های فرهنگی ، اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی فعالیت های انسانی از منظر جغرافیایی کاملاً مشخص متمرکز است.

چرا جغرافیای ناهموار بین مردم ، محلات ، شهرها ، مناطق و کشورها توسعه می یابد ؟ فرآیندهای جهانی سازی و بومی سازی چگونه بر شرکت ها و صنایع ، مردم و مکان ها تأثیر می گذارد؟ چه عواملی باعث تغییرات جغرافیایی می شوند - و آیا جغرافیای چنین تغییراتی از نظر اجتماعی و محیطی عادلانه هستند؟ دولت ها ، شرکت ها ، سازمان های مردم نهاد ، فعالان و سایر بازیگران در همه مقیاس چه کاری می توانند برای رفع چالش های بزرگ عصر ما انجام دهند؟ اینها نوع سؤالاتی است که جغرافی دانان بشر از آنها می پرسند و به آنها می پردازند.

این برنامه بر اساس تحقیقات شناخته شده بین المللی توسط کارکنان دانشگاه در گروه جغرافیا است. دوره های ما شما را با مبانی نظری و همچنین مرزهای تحقیق در زمینه آشنا می کند و شما را برای توسعه و انجام تحقیقات پیشرفته خود در پایان نامه کارشناسی ارشد آماده می کند. از طریق فعالیتهایی مانند گشت و گذار ، آزمایشگاه ، کارآموزی ، سخنرانی و تکالیف مهمان ، تئوری با عمل پیوند می خورد.

این برنامه فارغ التحصیلان خود را برای طیف گسترده ای از حرفه ها در خدمات عمومی ، سازمان های مردم نهاد و بخش خصوصی آماده می کند . انعطاف پذیری سال دوم برنامه باعث می شود که آموزش به سمت حرفه های خاص متناسب شود. این انعطاف پذیری ، و تعهد وزارت جغرافیای انسانی به بورس های انتقادی و مستقل ، همچنین اگر می خواهید برای یک کار تحقیقاتی آماده شوید - یا به سادگی دنبال کردن یک موضوع جغرافیایی انسانی که شما را درگیر می کند ، برنامه اصلی را به یک سکوی ایده آل تبدیل می کند.

گروه جغرافیای انسانی یک مؤسسه تحقیقاتی موفق و مدرن است که در ارزیابی تحقیقات داخلی دانشگاه (RQ08) نظرات بسیار خوبی کسب کرده است. هم در زمینه تحقیق و آموزش ، گروه ما جزو مناطق دارای رتبه برتر دانشگاه است و میزبان تعداد زیادی پروژه و برنامه های تحقیقاتی ملی و بین المللی مرتبط است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-SASGE

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تأسیس شد و یکی از قدیمی ترین ، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه QS World 2020 قرار دارد و برای دانشجویان بین المللی که به سوئد می آیند - یکی از ابتکاری ترین ، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورها ، در بین دانشگاه های بین المللی انتخاب شماره یک است.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 93 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی اکتبر 30, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school