کارشناسی ارشد در توسعه کسب و کار بین المللی (mscibd)

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد در توسعه کسب و کار Intenational

مدیران فردا 'ثانیه

اهداف

کارشناسی ارشد در توسعه کسب و کار بین المللی (MScIBD) دوره مورد مطالعه در چنین راه به عنوان را به دانش آموزان و مدیران آینده این فرصت را به تخصص در مدیریت کسب و کار بین المللی برای SME / SMI و یا شرکت های بزرگ تصور می شود. آموزش است در جهت توسعه قابلیت های تحقیقاتی (سطح نظری و روش بالا) و همچنین نسبت به جهان حرفه ای و مهارت های لازم برای مدیریت کسب و کار بین المللی گرا می باشد.

مهارت به دست آورد

ویژگی های برنامه می MScIBD برای پاسخگویی به نیازهای خاص از شرکت ها و سازمان.دانش آکادمیک خاص و همچنین مهارت های عملی به دست آورد در طول گروه اختصاص داده شده به مطالعات موردی، مانند تجزیه و تحلیل انتقادی و سنتز، مشکل resoltuion، ارتباطات و استقلال کار، توسعه یافته است. کارآموزی در یک COMPAGNY یا سازمان، در سوئیس و یا در خارج از کشور، می توان نسبت به پایان این برنامه، که اجازه می دهد تا به سرعت در حال در تماس با جهان از کسب و کار یکپارچه شده است.

دارایی های خاص

دیدگاه های شغلی بعد از اتمام این برنامه عبارتند از SME ها، سازمان های بزرگ، سازمان های غیر دولتی و دیگر سازمان های بین المللی، و همچنین نهادهای مختلف wrking با یا برای شرکتهای متوسط. نیاز اقتصاد 'برای مدیران به خوبی آموزش دیده در کسب و کار بین المللی پتانسیل بازار کار به کشورهای متعددی گسترش یافته است.

  • اساتید 'صلاحیت مشهور
  • برنامه مطالعه با نیازهای اقتصاد 'ثانیه
  • پشتیبانی سطح بالا برای دانش آموزان
  • برنامه مطالعه دقیق، کاربرد عملی دانش به دست آورد
  • روش های تدریس نوآورانه، بر اساس پروژه ها، کار گروهی و مطالعات موردی
  • آموزش برای یک carrer موفق در شرکت ها و سازمان

ساختار دوره

90 اثرات اعتبارات MScIBD از دوره ها و سمینارها، برنامه های تحرک و پایان نامه اجباری از 30 اثرات که هم می تواند پایان نامه کارآموزی و یا یک پایان نامه تحقیقاتی تشکیل شده است. طول دوره توسط هر دانشجو ثابت، بسته به / در دسترس بودن خود را. دروس اختیاری می باشد تا در میان برنامه های از اساتید دیگر دانشکده های ما انتخاب شود.

2134_Master_in_International_Business_Development.jpg

آموزش تعاملی

برنامه MScIBD توسط موسسه از دانشگاه Neuchâtel، که در مدیریت کسب و کار در زمینه های بین المللی تخصصی برگزار می شود.دوره ها توسط اساتید موسسه شرکت و همچنین پاره وقت کارشناس استادان در topic- تدریس

دانش آموزان در یک فرد و شخصی به لطف راه برای گروه های کاری کوچک و در دسترس بودن اساتید، استادان و استادیاران آموزش پشتیبانی می کند.

تحرک

پس از یک ترم از مطالعات، دانش آموزان این امکان را به از دانشکده بهره مند است برنامه تحرک، در طول یک ترم، در یک دانشگاه عضو هیات علمی شبکه تحرک داشته باشند. دانش آموزان ممکن است اثرات 30، موضوع به یک قرارداد مطالعه برای تحرک به دست آوردن، اجازه می دهد به رسمیت شناختن اعتبار اثرات بدست آمده در سوئیس و یا خارج از کشور.

دیدگاه های شغلی

تجربه نشان داده است که چشم انداز شغلی برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد برنامه بسیار عالی می باشد.این برنامه دانش آموزان با دانش و مهارت است که کمک خواهد کرد که آنها را نه تنها شغل به چالش کشیدن و رضایت بخش توسعه، که آیا آنها علاقه مند به همکاری در کسب و کار خانوادگی، شرکت های کوچک و یا متوسط، شرکت های بزرگ، شرکت های چند ملیتی، سازمان های غیر دولتی و یا سازمان های بین المللی می باشد مجهز. پاسخ شرکت ها و سازمان به دانش آموزان ورود به بازار کار پس از اتمام کارشناسی ارشد در واقع بسیار مثبت است. به عهد به این واقعیت است که این برنامه رفع نیازهای خود - درصد قابل توجهی از دانش آموزان یک کار توسط شرکت که در آن کارآموزی خود را تکمیل ارائه شده است. دیگران ملحق بسیاری از شرکت های برتر در سوئیس و یا بازگشت به کشور خود را از مبدا به رزومه کاری حرفه ای خود را.

نمایش دانشجویی

این برنامه مطالعه به همه دانش آموزان را در اختیار یا کارشناسی باز است 'درجه در مدیریت و اقتصاد، از دانشگاه سوئیس و یا هر درجه امتیاز معادل دیگر با اعتراف ' کمیته است.درجه دیگر را می توان معادل برای ورود به MScIBD تحت شرایط خاصی در نظر گرفته.

دانش آموزان به ما حداقل مسلط به زبان فرانسه و انگلیسی آمده است، قادر به دنبال دوره های آموزشی و پیوستن به بحث در کلاس. است که درجه بالایی از رقابت برای شرکت در این برنامه، که بدان معنی است که گروه نهایی دانش آموزان است که به شدت با انگیزه وجود دارد. روند انتخاب دقیق ما به ما اجازه می دهد تا برای بهینه سازی کیفیت از دوره های ما.

آخرین به روز رسانی May 2015

درباره این دانشگاه

At the University of Neuchatel, the student is the focus. We pride ourselves on creating future leaders, thanks to our innovative teaching programs.

At the University of Neuchatel, the student is the focus. We pride ourselves on creating future leaders, thanks to our innovative teaching programs. اطلاعات محدود