کارشناسی ارشد در توسعه شهری (UD)

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

کارشناسی ارشد در توسعه شهری (UD)

سابقه و چالش

رشد شهری گسترده است تبدیل به چهره از این سیاره است. برای اولین بار در تاریخ بشر، بیش از نیمی از جمعیت جهان در حال حاضر در شهرها و شهرستانها زندگی می کند. با نرخ رشد متوسط ​​2.1 درصد در سال 1990-2003، منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا یکی از جمعیت ترین سرعت در حال گسترش در جهان است، به طور فزاینده ای در مناطق شهری متمرکز است.

شهرستانها در هر دو منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و دیگر نقاط جهان موتورهای رشد هستند، ارائه سهم نامتناسبی از درآمد و فرصت دسترسی به خدمات. در همان زمان، شهرستانها مکان های رو به رشد نابرابری های اجتماعی و اقتصادی، با افزایش تعداد از مردم زندگی در فقر و وخامت شرایط زندگی هستند. علاوه بر این، شهرنشینی نیز یک چالش قابل توجهی در قرن 21، با حدود 80 درصد از گازهای گلخانه ای مربوط به مناطق شهری است. سهم زیادی از مناطق شهری به میزان گازهای گلخانه ای قرار است به افزایش و حتی بیشتر.

وظایف و اهداف

چالش های اطراف رشد شهری نیاز به رویکردهای نظری و ابزار عملیاتی است که به درستی به شرایط اجتماعی، اقتصادی و نهادی خاص از یک منطقه خاص بشود. علاوه بر این، مفاهیم کم کربن شهری در به رسمیت شناختن از منابع محلی، دانش و مدیریت ظرفیت عناصر اساسی راهبرد برنامه ریزی موثر برای آینده هستند.

نگرانی مرکزی برنامه مستر است که مجهز به شرکت کنندگان با درک انتقادی از توسعه مناطق شهری، پرده برداری از نیروهای سیاسی، اقتصادی و اجتماعی اساسی انواع مختلف جنگ شهری و بررسی رویکردهای بتن برای رسیدگی به علل آن است. این برنامه طول می کشد یک چشم انداز مقایسه میان رشته ای و بین المللی - با تمرکز ویژه بر روی منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا - بررسی شرایط خاص برای مداخلات در زمینه های مختلف شهری است.

مطالعه زمینه

بخش های زیر را نشان می دهد که مهم ترین زمینه مطالعه کارشناسی ارشد توسعه شهری. زیرا تفاوت تنها کوچک بین آنها در مقررات مطالعه قدیمی و جدید وجود دارد، می توان آنها را برای گرفتن یک دید کلی در مورد برنامه مستر استفاده می شود.

(I) برنامه ریزی شهری

 • برنامه ریزی شهری (ابزار)
 • برنامه ریزی محیط زیست
 • طراحی چشم انداز شهری
 • جامعه شناسی شهری

(II) مدیریت پروژه

 • مدیریت پروژه
 • اقتصاد شهری
 • قانون برنامه ریزی
 • حکمرانی شهری

(III) زیرساخت فنی

 • تامین آب و دفع فاضلاب
 • انرژی تامین و فن آوری
 • برنامه ریزی ترافیک
 • مدیریت مواد زائد

(IV) مطالعات میان رشته ای و میان فرهنگی

 • پروژه مدت
 • ارتباطات بین فرهنگی

(V) استاد

 • پایاننامهی کارشناسی ارشد

روش تدریس و یادگیری

برنامه توسعه شهری را به یک دوره مطالعه سه ترم، تکمیل شده توسط ترم چهارم که در آن دانشجویان ارسال پایان نامه کارشناسی ارشد خود را تقسیم شده است. ترم اول و سوم را در ال Gouna، مصر، در حالی که ترم دوم در برلین، آلمان نگه دارید. محل ترم چهارم به انتخاب فردی دانش آموزان باز است.

دروس سخنرانی ها، سمینارها، کارگاه های آموزشی، تمرینات و پروژه های یکپارچه تشکیل شده است. بر اساس موارد واقعی، تیم های میان رشته ای هم قرار داده به پیدا کردن راه حل برای توسعه از موضوعات پیچیده در زمینه توسعه شهری: پروژه یکپارچه ستون فقرات از برنامه مطالعه را تشکیل دهند. کار پروژه شامل بازدیدکننده داشته است سایت (گشت و گذار)، پرس و جو جلسات، بحث های گروهی تعدیل، کار تیمی و مطالعه و میانجیگری کارگاه های آموزشی. شرکت کنندگان به دست آوردن تجربه حرفه ای از طریق مطالعه، در حالی که در حال توسعه مهارت های اجتماعی و فرهنگی خود را در همان زمان. عملکرد دانش آموزان از طریق کار البته، امتحانات و گزارش پایان نامه نهایی (پایان نامه کارشناسی ارشد) ارزیابی شده است.

فرصت های شغلی

برنامه توسعه شهری در درجه اول به رهبران آینده در این زمینه پیچیده ای از توسعه پایدار شهری گرا. دانش آموختگان خواهد شد مجرب به کار در موقعیت های پیشرو در زمینه های محلی، منطقه ای، ملی و بین المللی توسعه شهری است. آنها قادر به کار در نهادهای دولتی، بخش خصوصی و یا دانشگاه خواهد بود.

شرایط به دست آورد در این برنامه مطالعه معمولا در زمینه های ملی و بین المللی توسعه پایدار شهری، برنامه ریزی شهر، برنامه ریزی کارشناسی ارشد، برنامه ریزی بخش و مدیریت شهرستان مورد نیاز است. همچنین تقاضا در زمینه های برنامه ریزی استراتژیک، تجدید پایدار شهری، منطقه و توسعه پروژه، مدیریت عمومی، توسعه اقتصادی محلی، مدیریت خدمات، توسعه کسب و کار، پژوهش های علمی و مشاوره وجود دارد. پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه این استاد، دانش آموزان نیز واجد شرایط برای درخواست به دکتری بین المللی برنامه ها.

درخواست کن در تمام طول سال

ما در دوره برنامه ثابت برای سه برنامه کارشناسی ارشد در مهندسی انرژی (EE)، توسعه شهری (UD)، مهندسی آب و (ما) حذف کردیم. برنامه آغاز یک بار در هر سال در ماه اکتبر. شما هم اکنون می توانید برای مصرف بعدی تا دوازده ماه پیش اعمال می شود.

ما انتظار داریم که این تغییر در روش به طور قابل توجهی افزایش شانس دانش آموزان آینده نگر ما برای پیدا کردن کمک هزینه تحصیلی مناسب، به عنوان بسیاری از سازمان های کمک کننده نیاز به ماه برای پردازش درخواست کمک های مالی. بنابراین ما همه دانش آموزان علاقه مند توصیه برای برنامه های استاد ما اعمال می شود در اسرع وقت. پس از بررسی و تصویب اسناد برنامه خود را، ما یک نامه پذیرش، که شما می توانید به بورس های تحصیلی ارائه دهندگان با یک درخواست برای کمک مالی ارائه موضوع.

برای جلوگیری از در طول برنامه های خود را از سوء تفاهم ها، ما دوست داریم به استرس است که برنامه های استاد ما می شود، در ال Gouna، مصر (دو یا سه ترم، بسته به برنامه)، و برلین، آلمان (یک ترم یا یک ماه گردش، بسته به برنامه). شهریه برای برنامه های ما دو ساله کارشناسی ارشد، مبلغ را به € 20،000. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا بخش پرسش و پاسخ ما مشورت کنید.

دوره نرم افزار

به منظور افزایش روند درخواست، سه دوره برنامه های مختلف وجود دارد.

اوایل برنامه - تا 2017 فوریه 28:
نرم افزار های ارائه شده توسط 2017 فوریه 28 خواهد شد در اسرع وقت با یک حرف مقدماتی پذیرش تحت شرایط پاسخ که تمام اسناد (از جمله رونوشت) تحویل داده شده اند و متقاضی با معیارهای واجد شرایط بودن. این روش تلاش نامزدهای ما از به دست آوردن منابع مالی خارجی و یا کمک هزینه تحصیلی.

به طور منظم برنامه - مارس 1 تا 31 می 2017:
همه اسناد به ارائه شود و تنها برنامه های کاربردی کامل پردازش خواهد شد. ما انتظار داریم که متقاضیان از این گروه به ترتیب بودجه خود را به عنوان آن را دشوار است برای به دست آوردن هر بورسیه در چنین اطلاع کوتاه است.

اواخر کاربرد - 1 ژوئن تا 31 آگوست 2017:
پس از پایان دوره برنامه منظم شما هنوز هم می توانید برای برنامه های استاد ما اعمال می شود تا حداکثر تعداد دانش آموزان برای هر برنامه رسیده است. همه اسناد به ارائه شود و تنها برنامه های کاربردی کامل پردازش خواهد شد. ما انتظار داریم که متقاضیان از این گروه به ترتیب بودجه خود را به عنوان آن را دشوار است برای به دست آوردن هر بورسیه در چنین اطلاع کوتاه است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Campus El Gouna was established to act as a scientific and academic field office of Technische Universität Berlin on the Red Sea in Egypt. In its new satellite Campus in El Gouna, TU Berlin offers thr ... اطلاعات بیشتر

Campus El Gouna was established to act as a scientific and academic field office of Technische Universität Berlin on the Red Sea in Egypt. In its new satellite Campus in El Gouna, TU Berlin offers three Master degree programs and furthermore great possibilities for science, research and development and events of all kind. اطلاعات محدود
برلین , ال گونا + 1 بیشتر کمتر