کارشناسی ارشد در تنوع زیستی

عمومی

شرح برنامه

شرح برنامه

درک تنوع گیاهان و منابع هرگز مهم تر نبوده است. همانطور که ما با چالش های بی سابقه ای از تغییرات آب و هوایی و تخریب محیط زیست مواجه هستیم، نظارت و حفاظت از محیط زیست موثر بر دانش دقیق گیاهان و زیستگاه های آنها بستگی دارد.

این برنامه به طور مشترک توسط دانشگاه و پادشاه سلطنتی باغ گیاه شناسی در ادینبورگ (RBGE) اجرا می شود. RBGE یکی از بهترین مجموعه های زندگی گیاهان در جهان است (15،000 گونه در چهار سایت، به 5 درصد از گونه های شناخته شده جهان)، هرباریم از سه میلیون نمونه نگهداری شده و یکی از کتابخانه های جامع گیاه شناسی انگلستان است.

RBGE فرصت های تحقیقاتی در زمینه تنوع زیستی مبتنی بر مجموعه را در سراسر طیف وسیعی از موجودات و مناطق جغرافیایی ارائه می دهد. این تنوع، همراه با تحقیقات جهانی برجسته RBGE در قاره های مختلف، یک برنامه کارشناسی ارشد بی نظیر را در تنوع زیستی گیاهان فراهم می کند.

ساختار برنامه

این برنامه تمام وقت است و شامل دو ترم سخنرانی ها، تمرین ها، کارگاه ها و تحقیقات است که به دنبال آن یک پروژه تحقیقاتی چهار ماهه است. این برنامه شامل یک دوره دو هفته ای در یک کشور گرمسیری (اخیرا بلیز) است.

این برنامه همچنین می تواند در مدت دو سال به طور پاره وقت اجرا شود. دانش آموزان نیمه وقت می توانند در سال اول تحصیل 60 اعتبار از دوره های تدریس را انتخاب کنند و سپس 60 واحد باقی مانده از دوره های تدریس و چهار ماه تحقیق در سال دوم تحصیل یا تمام دوره های آموزشی سال اول پس از آن پروژه تحقیقاتی چهار ماهه در سال دوم تحصیل.

این برنامه به طور عمده در RBGE تحویل داده می شود، اما همچنین در محوطه دانشگاه کینگ دانشگاه.

هیچ عنصر گزینه ای برای برنامه وجود ندارد - همه دوره ها اجباری هستند.

دوره های آموزشی

 • حفاظت و پایداری
 • طبقه بندی و مجموعه گیاهان
 • تنوع زیستی سپهرنشانه ها
 • تکامل کریپتوگام ها و قارچ ها
 • تکامل قارچ ها
 • جغرافیا گیاهی
 • ژنتیک فیلوژنتیک و جمعیت
 • تنوع زیستی Cryptogams و قارچ ها

پژوهش

پروژه تحقیقاتی شما با مشورت با سرپرست شما انتخاب خواهد شد و به طور مستقیم با برنامه های تحقیقاتی فعال در RBGE یا سایر موسسات تحقیقاتی ارتباط برقرار خواهد کرد.

سفر میدان، همراه با آموزش و یک امتحان عملی کوتاه، شما را برای گواهی RBGE در Botany رشته های عملی واجد شرایط می کند.

فرصت های شغلی

برنامه آماده سازی خوبی برای نقش در طبقه بندی است، در حالی که بسیاری از فارغ التحصیلان نیز به مطالعات دکترا ادامه می دهند. دانش آموزان گذشته در شغل های مختلف در مؤسسات تحقیقاتی، سازمان های حفاظت و جاهای دیگر وارد شده اند.

شرایط ورود

انگلیس 2: 1 مدرک یا معادل بین المللی آن در علوم زیستشناختی، باغبانی و یا محیط زیست.

تجربه کاری مناسب (مثلا هر فعالیت قبلی که شما را برای برنامه آماده می کند، مانند: شرکت در کارگاه ها یا دوره های کوتاه، جمع آوری سفرها، کارهای قبلی مربوط به کارخانه، انتشار مقالات و غیره) مطلوب است.

سایر درجه ها به صورت فردی در نظر گرفته می شود، در صورتی که علاقه خاصی به گیاهان نشان داده شود.

مدارک بین المللی

بررسی کنید که آیا شرایط تحصیلی بین المللی با شرایط ورود عمومی ما مطابقت دارد؟

 • الزامات ورود به کشور

الزامات زبان انگلیسی

تمام متقاضیان باید یکی از مدارک زیر را به عنوان مدرک توانایی زبان انگلیسی خود داشته باشند:

 • یک مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد که به زبان انگلیسی در اکثر زبان انگليسی به ترتيب توسط ويزا و مهاجرت انگليسی آموزش داده شد

  • فهرست UKVI اکثر کشورهای انگلیسی زبان

آیلتس آکادمی: مجموع 6.5 با حداقل 6.0 در هر جزء

TOEFL-iBT: مجموع 92 با حداقل 20 در هر بخش

PTE (A): مجموع 61 با حداقل 56 در هر یک از نمرات مهارت های ارتباطی

CAE و CPE: مجموع 176 با حداقل 169 در هر مقاله

تثلیث ISE: ISE II با تمایز در همه چهار جزء

مدارک تحصیلی و ارزیابی به زبان انگلیسی باید در ابتدای برنامه تحصیلی شما بیش از سه و نیم سال نباشد. آزمون آیلتس، TOEFL، آزمون Pearson انگلیسی و تثلیث ISE باید در ابتدای برنامه تحصیلی شما بیش از دوسال باشد. *

(* اصلاح شده در تاریخ 8/11/2018 برای ارائه اطلاعات دقیق تر در تاریخ لغو مدارک زبان انگلیسی.)

آخرین به روز رسانی ژانویه 2019

درباره این دانشگاه

We are one of the largest biology departments in the UK. As the modern inheritors of our 400-year-old reputation for excellence, our staff and students contribute to a vibrant academic community whose ... اطلاعات بیشتر

We are one of the largest biology departments in the UK. As the modern inheritors of our 400-year-old reputation for excellence, our staff and students contribute to a vibrant academic community whose visions are shaping tomorrow’s world. اطلاعات محدود