کارشناسی ارشد در تنوع زیستی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

شرح برنامه

درک تنوع گیاهان و منابع هرگز مهم تر نبوده است. همانطور که ما با چالش های بی سابقه ای از تغییرات آب و هوایی و تخریب محیط زیست مواجه هستیم، نظارت و حفاظت از محیط زیست موثر بر دانش دقیق گیاهان و زیستگاه های آنها بستگی دارد.

این برنامه به طور مشترک توسط دانشگاه و باغ مشهور جهان باغ سلطنتی گیاه شناسی Edinburgh (RBGE) اجرا می شود . RBGE یکی از بهترین مجموعه های زندگی گیاهان در جهان (15000 گونه در چهار سایت ، با پنج درصد از گونه های شناخته شده جهان) ، یک گیاه گیاه داروی سه میلیون نمونه حفظ شده و یکی از کاملترین کتابخانه های گیاه شناسی انگلستان است.

RBGE فرصت های تحقیقاتی در زمینه تنوع زیستی مبتنی بر مجموعه را در سراسر طیف وسیعی از موجودات و مناطق جغرافیایی ارائه می دهد. این تنوع، همراه با تحقیقات جهانی برجسته RBGE در قاره های مختلف، یک برنامه کارشناسی ارشد بی نظیر را در تنوع زیستی گیاهان فراهم می کند.

ساختار برنامه

این برنامه تمام وقت است و شامل دو ترم سخنرانی ، تمرین ، کارگاه و تحقیق است و پس از آن یک پروژه تحقیقاتی چهار ماهه انجام می شود. این برنامه شامل یک دوره میدانی دو هفته ای در یک کشور گرمسیری است.

این برنامه همچنین می تواند در مدت دو سال به طور پاره وقت اجرا شود. دانش آموزان نیمه وقت می توانند در سال اول تحصیل 60 اعتبار از دوره های تدریس را انتخاب کنند و سپس 60 واحد باقی مانده از دوره های تدریس و چهار ماه تحقیق در سال دوم تحصیل یا تمام دوره های آموزشی سال اول پس از آن پروژه تحقیقاتی چهار ماهه در سال دوم تحصیل.

این برنامه به طور عمده در RBGE تحویل داده می شود، اما همچنین در محوطه دانشگاه کینگ دانشگاه.

هیچ عنصر گزینه ای برای برنامه وجود ندارد - همه دوره ها اجباری هستند.

دوره های آموزشی

 • تنوع زیستی سپهرنشانه ها
 • حفاظت و پایداری
 • تکامل و تنوع زیستی Cryptograms
 • تکامل گیاهان
 • ژنتیک فیلوژنتیک و جمعیت
 • تنوع ژنوم گیاهی
 • جغرافیا گیاهی
 • طبقه بندی و مجموعه گیاهان
 • دوره درست تنوع زیستی گرمسیری
 • پروژه و پایاننامه

پژوهش

پروژه تحقیقاتی شما با مشورت با سرپرست شما انتخاب خواهد شد و به طور مستقیم با برنامه های تحقیقاتی فعال در RBGE یا سایر موسسات تحقیقاتی ارتباط برقرار خواهد کرد.

سفر میدان، همراه با آموزش و یک امتحان عملی کوتاه، شما را برای گواهی RBGE در Botany رشته های عملی واجد شرایط می کند.

فرصت های شغلی

برنامه آماده سازی خوبی برای نقش در طبقه بندی است، در حالی که بسیاری از فارغ التحصیلان نیز به مطالعات دکترا ادامه می دهند. دانش آموزان گذشته در شغل های مختلف در مؤسسات تحقیقاتی، سازمان های حفاظت و جاهای دیگر وارد شده اند.

شرایط ورود

انگلیس 2: 1 مدرک یا معادل بین المللی آن در علوم زیستشناختی، باغبانی و یا محیط زیست.

تجربه کاری مناسب (مثلا هر فعالیت قبلی که شما را برای برنامه آماده می کند، مانند: شرکت در کارگاه ها یا دوره های کوتاه، جمع آوری سفرها، کارهای قبلی مربوط به کارخانه، انتشار مقالات و غیره) مطلوب است.

سایر درجه ها به صورت فردی در نظر گرفته می شود، در صورتی که علاقه خاصی به گیاهان نشان داده شود.

الزامات زبان انگلیسی

شما باید سطح صلاحیت زبان انگلیسی را در سطحی نشان دهید که به شما امکان می دهد بدون در نظر گرفتن ملیت یا کشور محل اقامت خود در تحصیلات خود موفق شوید.

آزمون زبان انگلیسی

مدارک زبان انگلیسی زیر را در نمرات مشخص شده قبول می کنیم:

 • آیلتس آکادمی: مجموع 6.5 با حداقل 6.0 در هر جزء

 • TOEFL-iBT: مجموع 92 با حداقل 20 در هر بخش

 • PTE Academic: در مجموع 61 با حداقل 56 در هر یک از نمرات مهارتهای ارتباطی

 • CAE و CPE: مجموع 176 با حداقل 169 در هر مقاله

 • تثلیث ISE: ISE II با تمایز در همه چهار جزء

صلاحیت زبان انگلیسی شما نباید بیش از سه سال و نیم از تاریخ شروع برنامه مورد نظر برای تحصیل باشد ، مگر اینکه از IELTS ، TOEFL ، PTE Academic یا Trinity ISE استفاده کنید ، در این صورت دیگر نباید باشد از دو سال

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

We are one of the largest biology departments in the UK. As the modern inheritors of our 400-year-old reputation for excellence, our staff and students contribute to a vibrant academic community whose ... اطلاعات بیشتر

We are one of the largest biology departments in the UK. As the modern inheritors of our 400-year-old reputation for excellence, our staff and students contribute to a vibrant academic community whose visions are shaping tomorrow’s world. اطلاعات محدود