کارشناسی ارشد در تعامل انسان و تکنولوژی

عمومی

شرح برنامه

توسعه فن آوری ارائه می دهد فرصت های جدید را به زندگی روزمره مردم سالم تر، امن، قابل فهم، مستقل، سرگرم کننده و راحت است. فن آوری های جدید برای بهبود محیط زیست که در آن ما به عنوان خوبی زندگی می کنند به عنوان ابزار برای سالمندان برای زندگی طولانی تر خود به خود به ما ارائه، برای مثال، با راه حل های پایدار انرژی پسند و. علاوه بر این، فن آوری های جدید ما را با وسایل نوین ارتباطی و روش های جدید از سرگرمی را ارائه. نمونه هایی از تلفن های هوشمند، هوش محیط و خانه های هوشمند، خرید آنلاین و جوامع، تلویزیون 3D و فن آوری های انرژی تجدید پذیر مانند فن آوری هیدروژن و زیست توده می باشد.

برای این فن آوری می شود واقعا موفق، افراد باید قادر به استفاده از آنها را به درستی و همچنین اعتماد، پذیرفته و آنها را. به عنوان یک مهندس تعامل انسان و فن آوری به شما به طور معمول با موضوعاتی که نیاز به درک عمیق از هر دو انسان و جنبه های فن آوری نگران هستند. شما در مورد قابلیت استفاده، ارگونومی، ادراک، شناخت، تصمیم گیری، روانشناسی اجتماعی، رفتار مصرف کننده و روانشناسی محیطی را یاد بگیرند. به طور همزمان، به عنوان یک مهندس تعامل انسان و فناوری، شما یک درک کامل از فن آوری نیاز دارند. بنابراین، بخش قابل توجهی از برنامه مستر خواهد از دوره های مهندسی در منطقه مورد علاقه خود را است.

آیا شما می خواهید به گسترش دیدگاه خود را در فن آوری و شما علاقه مند در تکنولوژی از دیدگاه یک کاربر؟ سپس این برنامه استاد یک انتخاب خوب برای شما می باشد!

با مدرک لیسانس در علوم نوآوری »یا« مهندسی صنایع و علوم مدیریت بهداشت و درمان، شما می توانید به طور مستقیم برای برنامه استاد اعمال می شود.

آخرین به روز رسانی اوت 2016

درباره این دانشگاه

Eindhoven University of Technology (TU/e) is a worldwide top 100 research university specializing in engineering science & technology. Our education, research and knowledge valorization contribute ... اطلاعات بیشتر

Eindhoven University of Technology (TU/e) is a worldwide top 100 research university specializing in engineering science & technology. Our education, research and knowledge valorization contribute to science for society: solving the major societal issues and boosting prosperity and welfare by focusing on the Strategic Areas of Energy, Health and Smart Mobility... اطلاعات محدود