کارشناسی ارشد در ترجمه و آموزش زبان چینی-انگلیسی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

کارشناسی ارشد ترجمه و زبان چینی به انگلیسی در صورتی موجود است که شما نخستین زبان ماندارین اهل چین هستید ، که به حرفه زبان کاربردی مانند ترجمه و آموزش انگلیسی یا چینی به عنوان یک زبان خارجی علاقه دارید.

این دوره مهارت های خاص زبان را در مطالعات ترجمه و زبانشناسی کاربردی به شما می دهد. هدف آن این است که بخش گسترده ای از ترجمه را در یک زمینه خاص ، ترجمه بین انگلیسی و چینی ترجمه کند.

شما به عنوان معلمان انگلیسی ، معارف زبان انگلیسی و ترجمه و آموزش انگلیسی یا چینی به عنوان زبان دوم به مسئله سخنرانان غیربومی می پردازید.

مدرک ما برای معلمان ماندارین که مایل به ایجاد دانش در تئوری و کاربرد زبانشناسی کاربردی هستند ، به همان اندازه جذاب است.

چرا ترجمه و آموزش زبان چینی به انگلیسی در سوانزی؟

دانشکده هنر و علوم انسانی در محوطه دانشگاه خیره کننده سینگلتون پارک واقع شده است ، در پارک هایی که مشرف به خلیج سوانزی در حاشیه شبه جزیره گوور است.

در کالج مرکز مرکز تحصیلات تکمیلی ماست. این مرکز با هدف ارتقاء فعالیت های پژوهشی فردی و مشارکتی با استاندارد بین المللی ، یک مرکز حمایتی برای تحقیقات کارشناسی ارشد و تحصیل کارشناسی ارشد فراهم می کند.

این برنامه آموزش کارشناسی ارشد را برای ارتقاء پیشرفت تحصیلی و حرفه ای و تسهیل برنامه های سمینار ، کارگاه ها و کنفرانس های بین المللی ارائه می دهد.

تجربه ترجمه و ترجمه چینی به انگلیسی

دوره تمام وقت با سه ماژول ارائه شده در هر ترم تحصیلی قبل از جمع آوری نمونه کارهای حرفه ای در طول تابستان تقسیم می شود.

می توانید ماژول های نظری و عملی را از جمله مشاهده کلاس های تدریس ماندارین و فرصت های بالقوه تمرین تدریس در نظر بگیرید. ماژول های ترجمه بسیار عملی هستند و در سطح حرفه ای انجام می شوند.

انواع ماژول ها شامل تمرین درسی کلاس ، اصول ترجمه و تفسیر چینی ، آموزش و یادگیری واژگان و ترجمه واژگان است.

ترجمه و ترجمه چینی به انگلیسی و فرصت های آموزش زبان

کارشناسی ارشد در ترجمه و آموزش زبان چینی-انگلیسی در صورتی که می خواهید حرفه ای زبان زبانی مانند ترجمه یا آموزش انگلیسی یا چینی به عنوان یک زبان خارجی باشد ، ایده آل است.

فارغ التحصیلان دوره به طور معمول پیشرفت می کنند تا حرفه ای را در ترجمه یا تدریس ادامه دهند یا به ادامه تحصیل بپردازند.

شرایط ورود

  • شرایط ورود معمولی درجه اول زبان انگلیسی یا مطالعات مربوط به زبان چینی است که معمولاً کلاس دوم پایین یا بالاتر یا معادل آن است. انتظار می رود دانش آموزان خارج از کشور نمره آیلتس 6.0 را کسب کنند.

فرصت های شغلی و مشاغل

فرصت های شغلی و کارآفرینی آکادمی کارآفرینی Swansea (SEA) شما را در هر مرحله از سفر حرفه ای خود به شما کمک می کند تا آینده ای روشن را ایجاد کنید.

خدمات پشتیبانی حرفه ای ما عبارتند از:

  • کارگاه های اشتغالزایی ، مذاکرات کارفرمایان ، نمایشگاه های موقت و نمایشگاه های شغلی.
  • مشاوره و راهنمایی فردی از مشاوران حرفه ای شغلی.
  • برای یافتن شغل ، کارآموزی ، مکانهای شغلی و فرصت های داوطلبانه کمک کنید.
  • دسترسی به منابع اطلاعاتی در طیف گسترده ای از موضوعات مدیریت شغلی.
  • سرمایه گذاری برای حمایت از فرصت های کارآموزی دانشجویی و رویدادهای انجمن دانشجویی / باشگاه.

ما نیز تا دو سال پس از فارغ التحصیل شدن، کمک و مشاوره برای فارغ التحصیلان Swansea University ارائه می دهیم.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

درباره این دانشگاه

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... اطلاعات بیشتر

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. اطلاعات محدود