این برنامه فقط به عنوان بخش دوم برنامه دو درجه ای در دسترس است پس از اینکه دانش آموزان یک ساله MBA یا کارشناسی ارشد بین المللی کسب کرده اند. این برنامه به عنوان یک برنامه تمام وقت یک ساله در سانفرانسیسکو برای مدت زمان آغاز 2018 سپتامبر در دسترس خواهد بود. masterbstat01یاد بگیرید چگونه داده های بزرگ و تجزیه و تحلیل را به عمل ترجمه کنید و واجد شرایط برای یک ویزای کار 3 ساله OPT در ایالات متحده باشید. با توجه به نقش داده های بزرگ، به طور فزاینده ای مهم است، یک سال یک ساله کارشناسی ارشد کسب و کار تجزیه و تحلیل درجه شما را با تجزیه و تحلیل و توانایی کسب و کار برای تبدیل آمار داده ها و تجزیه و تحلیل به عمل است.

مکان

شروع کارشناسی ارشد خود را از تجزیه و تحلیل کسب و کار در سانفرانسیسکو، سپس انتخاب کنید که انتخاب در هر دو دانشگاه دیگر به عنوان بخشی از منحصر به فرد جهانی چرخش پردیس.

استاد حسابداری کسب و کار شما در یک نگاه

برای این برنامه چه کسی است؟ برای کاندیدایی که اخیرا از دانشگاه یا کالج فارغ التحصیل شده اند و همچنین افرادی که تا سه سال تجربه کاری دارند می خواهند با استفاده از قابلیت پیش بینی داده ها و تجزیه و تحلیل کسب و کار بر تصمیم گیری و استراتژی های کسب و کار تاثیر بگذارد. ساکنان غیر آمریکایی که مدرک کارشناسی ارشد را دریافت می کنند، همچنین پس از تحصیلات خود، تا سه سال از OPT (آموزش عملی اختیاری) در ایالات متحده واجد شرایط خواهند بود. OPT معمولا 12 ماه است، بنابراین درجه مناسب کسانی است که امیدوارند بعد از مدرک کار خود را در ایالات متحده تجربه کنند. برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید. آنچه کسب می کنید شرکت هایی مانند گوگل، فیس بوک و آمازون سودآوری را برای استفاده از توان پیش بینی داده های مصرف کننده بزرگ نشان داده اند. در این دنیای جدید از اضافه بار اطلاعات، کارفرمایان طور فعال به دنبال نامزدهایی که از این توانایی برای ترجمه داده ها را به راه حل های عملی. یک ساله مدرک کارشناسی ارشد کسب و کار تجزیه و تحلیل درجه شما را در تقاطع تجزیه و تحلیل آماری و کسب و کار دانش به طوری که شما می توانید کمک های معنی دار و تاثیر گذار. چرا هولت؟ در دانشگاه هولت سانفرانسیسکو، شما یاد می گیرید که چگونه قدرت اطلاعات را در نزدیکی برخی از نام های حرفه ای معتبر ترین در اطلاعات بزرگ به کار گیرید. در عرض چند مایل از دانشگاه، شما می توانید دفتر مرکزی سان فرانسیسکو هر دو گوگل و توییتر را پیدا کنید، دو غول که سبب تغییر وضعیت کسب و کارها در استفاده از داده های بزرگ می شوند. ذهن روشن نیز شما را به کلاس درس دنبال کنید. استاد هولت اولاف گراث، برای مثال، برای شرکت های جهانی مانند Vodafone و بوئینگ کار قبل از راه اندازی مشاوره خود را، و او به ارمغان می آورد که تجربه را به کلاس درس آموزش استراتژی جهانی.

برنامه تحصیلی

دوره های هسته ای ستون فقرات برنامه درسی خود را در زمینه کارآموزی کارشناسی ارشد خود تشکیل می دهند. شما آنها را در سراسر ماژول A - C مطالعه خواهید کرد. غرق شدن استاد کارشناسی ارشد برنامه تجزیه و تحلیل کسب و کار با سه ماهه غوطه وری آغاز می شود. غوطه وری دوره اول در تمام دوره های کارشناسی ارشد ما است و می گذارد پایه برای یک سال موفق. این ترکیبی از یادگیری پایه های علمی، کار گروهی و ایجاد احساس جامعه در میان همکلاسی ها است. همچنین شما می توانید موقعیت خود را به زندگی در Hult و شهر جدید خود تغییر دهید. البته غوطه وری شما آماده به توسعه را به حرفه ای کسب و کار خوب گرد در طول مدت برنامه شما و دانش و مهارت های مورد نیاز برای اعمال یک رویکرد مبتنی بر شایستگی به توسعه رهبری فراهم می کند. شما البته با یک شبیه سازی CAPSTONE که به شما معرفی پیچیده، مشکلات در سطح بالا کسب و کار یکپارچه در یک قالب تیم واقعی به زندگی به پایان برسد. شما یک استراتژی رشد شرکت را توسعه و اجرا خواهید کرد، مدیریت تمام زمینه های کاربردی کسب و کار. دوره های اصلی برای سه اول ماژول، دوره های اصلی خود را بر اساس مبانی آمار کسب و کار و تجزیه و تحلیل تمرکز خواهد کرد - از دیدگاه جهانی. بعد از آن شما خواهد خیاط دو ماژول نهایی خود را به منافع فردی خود را و اهداف شغلی خود با انتخابی که شما می توانید انتخاب کنید به در هر یک از ما شش دانشگاه جهانی است.

 • برنامه نویسی کامپیوتر برای آمار کسب و کار من
 • مدلسازی آماری
 • تجزیه و تحلیل ترافیک پیش بینی شده
 • استراتژی داده و تجسم
 • برنامه نویسی کامپیوتر برای آمار کسب و کار II
 • بهینه سازی
 • فراگیری ماشین
 • داده کاوی
 • کاربردی تجزیه و تحلیل داده
 • پروژه تجزیه و تحلیل داده
 • داستان گویی از طریق داده های
 • اطلاعات تجاری
 • علوم داده و اخلاق

انتخاب کنندگان به عنوان بخشی از کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل کسب و کار شما فرصتی را به چهار انتخابی از انتخاب خود را هنگامی که شما با موفقیت تمام تمام دوره های اصلی را داشته باشد. این انتخابی به شما اجازه خیاط محتوای برنامه به اهداف شخصی و حرفه ای خود را. کاربرد عملی: شبیه سازی و چالش کسب و کار هولت اعمال تئوری کسب و کار در سناریوهای واقع بینانه در همه جنبه های برنامه درسی Hult متمرکز است. کلاس ها با برنامه های عملی در هر فرصتی غنی و مهارت را به آزمون با هر دو پروژه مجازی و دنیای واقعی قرار داده است.

توسعه حرفه ای

مرور یک جستجوی کار بین المللی نیاز به یک رویکرد فردی است. در هولت، ما کارشناسان در قرار دادن دانش آموزان بین المللی هستند و کار یک در یک با شما به سادگی یک استراتژی حرفه ای طراحی شده است.

آهنگ شغلی سریع

هرچه زودتر شروع به جستجوی شغلی خود کنید، احتمال موفقیت شما بالاتر است. حرفه برنامه آهنگ سریع ما را قادر می سازد شما را به هر چیز در جای بنابراین شما می توانید شروع به درخواست کار به محض اینکه شما در محوطه دانشگاه می رسند. قبل از شروع برنامه خود را در هولت، شما دسترسی به نرم افزاری است که به شما می دهد یک بررسی خط به خط رزومه، Webinar ها در نوشتن رزومه کاری، روند اشتغال در بازار جهانی، و ایجاد یک استراتژی کاریابی هدف قرار داده اند. بنابراین وقتی در محوطه دانشگاه می روید، می توانید به مطالعات خود، فرصت های شبکه ای متمرکز شوید و از جستجوی شغلی خود شروع کنید.

 • خط به خط بررسی رزومه
 • Webinar ها در روند جهانی اشتغال، با شخصی از جستجوی کار خود را، و برای رسیدن به رزومه کاری خود را به یک استاندارد جهانی رقابت
 • جلسات تعاملی با کارشناس شغلی مشاوران

پشتیبانی شخصی

ما کار یک در یک با شما به سادگی یک استراتژی حرفه ای طراحی شده و به شما ابزار برای اجرای آن می دهد. مربیگری
در طول برنامه خود، شما در جلسات کارگاه ها و مربیگری شرکت خواهید کرد تا شما را با دانش و مهارت های اساسی در زمینه هایی مانند بهینه سازی LinkedIn، نام تجاری شخصی، مذاکرات، آمادگی مصاحبه و استراتژی جستجوی شغلی، تجهیز کنید. مشاوره
به شما یک مشاور حرفه ای اختصاص داده می شود که با شما به صورت یک به یک کار خواهد کرد تا به شما کمک کند موقعیت خود را برای ورود به مکان و صنعت مورد نظر خود قرار دهید. آنها می توانند شما را در همه چیز، از ویزا به برنامه کار و مسیرهای شغلی طولانی مدت توصیه. همچنین این فرصت را به یک فارغ التحصیل مربی است. مناسبت ها
یک برنامه بسته بندی شده از رویدادهای شغلی وجود دارد که شرکت ها را به محوطه دانشگاه ارائه می دهد تا ارائه دهند، شبکه ها و استخدام، و همچنین میکسر فارغ التحصیلان، سخنرانان مهمان متخصص، و رویدادهای شغلی باز.

پس از فارغ التحصیلی

هنگامی که فارغ التحصیل می شوید، پیشرفت حرفه ای شما متوقف نمی شود، و حامی پشتیبانی هم نیست. پیوسته متصل باشید شبکه شما فارغ التحصیلان یکی از بزرگترین دارایی های شماست. هولت اتصال پورتال آنلاین که اجازه می دهد تا شما را به پیوند با 16000 فارغ التحصیلان هولت کار در هر صنعت بزرگ در هر گوشه ای از جهان است. شما همچنین می خواهید دسترسی به هیئت مدیره کار جهانی ما، بنابراین شما می توانید همچنان به استفاده از رابطه ما با کارفرمایان برتر جهان به دنبال استعداد. برنامه آموزشی فارغ التحصیلان هولت شما فراهم می کند با یک فرصت برای یک بخشی از مربیگری نسل بعدی رهبران از هولت آینده.

 • هولت اتصال، پورتال آنلاین برای 16،000+ شبکه فارغ التحصیلان ما
 • فارغ التحصیلان برنامه آموزشی
 • هیئت مدیره کار جهانی و رویدادهای شبکه

تغییر آموزش درازمدت هرگز متوقف نمی شود، بنابراین یادگیری کسب و کار شما نیز نباید باشد. ما به شما توانایی می دهیم که با ایجاد یک گام مکمل در هر سال برای بقیه زندگی خود، به روند روزافزون خود ادامه دهید. یک سال انتخابی، بر ما اکثر حرفه ها ده ها سال است و مهارت های انتقادی می تواند در طول کارایی شما پیشرفت کند. سرعت سریع تغییر نیز به این معنی است که آینده دانش ضروری کسب و کار ممکن است در طول برنامه شما غیر ممکن باشد. قبل از سال 2004 هیچ فیس بوک یا یوتیوب وجود نداشت. نه آی فون و نه Airbnb تا سال 2007 وجود داشت، و در عین حال درک تاثیر این نوآوری ها برای موفقیت های تجاری امروز بسیار مهم است. در هولت، شما می توانید یک مهارت تازه کردن و یا کنید تا به سرعت در یک روند کسب و کار جدید را با ثبت نام در یک انتخابی یک سال را در هر یک از دانشگاه جهانی ما است. یک هزینه ثبت نام کوچک وجود دارد، اما البته در غیر این صورت رایگان است. گزینه های تحصیلی اجرایی برای زندگی. به جای تحصیل در رشته انتخابی، فارغ التحصیلان هر ساله می توانند در رشته های رهبری تابستان برنامه های اجرایی اجرایی در محوطه دانشگاهی Ashridge Historic در Berkhamsted انگلستان ثبت نام کنند. دوره های آموزشی دارای برنامه های مختلف رهبری و توسعه هستند و توسط کارشناسان با تجربه عملی، نظری و تجاری آموزش داده می شود. یک هزینه ثبت نام کوچک وجود دارد، اما در غیر این صورت دوره هزینه بیش از $ 10،000 تا صرفه جویی در طول زمان برای فارغ التحصیلان هولت قابل توجه است.

پذیرش و هزینه ها

هولت یک رویکرد جامع به بررسی نرم افزار خود را طول می کشد. علاوه بر پیشرفت تحصیلی، ما به آگاهی فرهنگی، پتانسیل رهبری، و یک درایو به موفقیت است.

هزینه ها و هزینه ها

هزینه برنامه در ارز محلی *
سان فرانسیسکو 45،000 دلار * شامل هزینه درخواست USD150 نمی باشد

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Hult International Business School »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
45,000 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

سپتامبر 2019