کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل جغرافیایی (MSGA)

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل جغرافیایی (MSGA)

برنامه UMW MSGA یکی از دو مورد در ویرجینیا است. از طریق برنامه MSGA، شما تکنولوژی جغرافیایی را مدیریت خواهید کرد و به طور انتقادی داده ها و نتایج را برای سوالات فضایی پرسش و پاسخ می دهید. این برنامه برای فارغ التحصیلان اخیر با یک دوره آموزشی بزرگ، جزئی، گواهینامه یا دوره های متعدد در زمینه تکنولوژی جغرافیایی و حرفه ای که در زمینه های زمین شناسی کار می کند، برنامه ریزی می کند. این برنامه یکپارچه سازی نظریه و آموزش فنی با تفکر انتقادی، مدیریت پروژه و مهارت های ارتباطی است. مزیت شما برای پیشرفت حرفه خود در صنعت فن آوری های پیشرفته زمین شناسی است.

آیا MSGA UMW برای من مناسب است؟

MSGA UMW برای کسانی که دارای تجربه در سیستم های اطلاعات جغرافیایی هستند - از جمله فارغ التحصیلان اخیر با گواهینامه اصلی، جزئی، یا دوره های متعدد در زمینه تکنولوژی جغرافیایی و حرفه ای که در حال حاضر در زمینه های زمین شناسی کار می کنند، در نظر گرفته شده است.

چه چیزی را یاد می گیرم؟

معلمان مقطع کارشناسی تئوری و فنی را برای ایجاد تفکر انتقادی، مدیریت پروژه و مهارت های ارتباطی خود در نظر می گیرند. یاد بگیرید که سوالات فضایی را بپرسید و پاسخ دهید فن آوری های مستقل مانند سیستم های اطلاعات جغرافیایی، سنجش از دور و GPS؛ و ضبط، تجزیه و تحلیل و نمایش دادههای موقعیت مکانی از تحقیقات اصلی و از سازمانهایی مانند اداره آمار، ناسا و FBI.

چه کارشناسان صنعت درباره برنامه MSGA UMW می گویند؟

کار، که مرکز علمی زمین شناسی و مرکز علوم پالئوس لایت (EGPSC ) انجام می دهد، بدون پشتیبانی کارکنان آموزش دیده در فن آوری های زمین شناسی ، بسیار دشوار خواهد بود. [برنامه UMW MSGA] دانش آموزان را با مهارت های لازم برای برآورده ساختن نیازهای رو به رشد بسیاری از موقعیت های علوم زمین شناسی در دولت فدرال، از جمله در اینجا در EGPSC، فراهم می کند .

- پیتر جی. کیریکو، جغرافیا پژوهشی

BAE Systems دارای بیش از 30 سال تجربه ارائه پشتیبانی کامل تحلیلی و تولیدی به وزارت دفاع است که اکثر آنها GIS و geospatially متمرکز است. کادر کادر [UMW] MSGA فارغ التحصیلان ما خط لوله نامزدی GIS ما را برای تلاش های پیشنهادی آینده و کمک به پر کردن موقعیت های فعلی ارشد در سطح محلی و سراسر کشور تقویت می کند.

- کریس بلیوسوس، VP / GM تجزیه و تحلیل ملی

برای چه آماده شوم؟

تجزیه و تحلیل جغرافیایی به ویژه در ویرجینیا و در نزدیکی مریلند و واشنگتن دی سی به عنوان یک منطقه پرجمعیت توسط وزارت کار ایالات متحده نامگذاری شده است. MSGA مزیت رقابتی شما را برای پیشبرد کار شما و آماده شدن برای کار در هر زمینه ای فراهم می کند. جایی که مکان مهم است معماری، مهندسی، مشاوره فنی، مدیریت منابع زیست محیطی، تحقیقات علمی، صنایع بهداشتی، دولت، نقشه برداری، نقشه برداری، زمین شناسی زیستی، یا راه اندازی یک حرفه هیجان انگیز در زمینه های هوش، تجزیه و تحلیل جرم و جنایت، مدیریت بحران، آمادگی اضطراری، مدیریت بحران، برنامه ریزی شهری و منطقه ای، معماری، مهندسی، مشاوره فنی فوتوگرامتری

چه مدت طول می کشد تا برنامه را کامل کند؟

دانش آموزان تمام وقت می توانند برنامه MSGA UMW را تنها در یک سال تکمیل کنند. دانش آموزان نیمه وقت که حداقل یک کلاس در هر ترم می توانند در حدود سه سال به پایان برسند. کلاس های شبانه برنامه را برای بزرگسالان کار می کند.

وقتی و چگونه می توانم درخواست کنم؟

تاریخ ثبت نام توصیه شده برای ترم پاییز در 1 مارس است. (دانشجویانی که برای دست اندرکاران فارغ التحصیل می شوند باید از 1 مارس درخواست نمایند.) بهار، تاریخ ثبت نام پیشنهادی اکتبر 1 است. UMW برنامه های تاریخ ارسال را در فضا، فضا اساس موجود

چگونه می توانم در مورد برنامه MSGA UMW بیشتر بدانم؟

اطلاعات تماس:

کریستی پک

مدیر پذیرش تحصیلات تکمیلی

پذیرش تحصیلات تکمیلی UMW

540-286-8030

dpack@umw.edu یا فارغ التحصیل@umw.edu

آخرین به روز رسانی دسامبر 2018

درباره این دانشگاه

The University of Mary Washington is one of Virginia’s outstanding public liberal arts universities, providing a superior education that inspires and enables our students to make positive changes in t ... اطلاعات بیشتر

The University of Mary Washington is one of Virginia’s outstanding public liberal arts universities, providing a superior education that inspires and enables our students to make positive changes in the world. اطلاعات محدود