کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

یک معیار بازرگانی تجزیه و تحلیل برای آینده کار ساخته شده است

یک معیار بازرگانی تجزیه و تحلیل برای آینده کار ساخته شده است

تاثیر داده های بزرگ در تصمیم گیری های تجاری بیشتر از همیشه است. بنابراین تقاضا برای مترجمان ماهر است که می توانند تجزیه و تحلیل را به بینش های عملی تبدیل کنند که منجر به راه حل های تجاری کسب و کار می شود. در نتیجه، متفکران کارآفرینی امروز با توانایی آنها در تبدیل اطلاعات به نوآوری تعریف می شوند. درک اینکه چگونه استاد علوم بابل در تجزیه و تحلیل کسب و کار می تواند به شما کمک کند که در هر سازمان ضروری باشد.

استادیار Babson در تجزیه و تحلیل کسب و کار (MSBA) زمینه تمرین برای تجزیه و تحلیل داده ها فردا است. این رویکرد یکپارچه این برنامه به شما کمک می کند پایه محکم در تکنیک های تجزیه و تحلیل را بسازید و همچنین دانش خود را از تجزیه و تحلیل بازاریابی، تجزیه و تحلیل اقتصادی و سایر رشته های کسب و کار را غنی کنید. با مطالعه آخرین ابزارها و روشهای تجزیه و تحلیل داده ها، شما یاد خواهید گرفت که به طور موثر همکاری و ارتباط برقرار کنید تا تجزیه و تحلیل شما بتواند نقش جدایی ناپذیر در تصمیم گیری های کلیدی کسب و کار را بازی کند.

طراحی شده برای حرفه ای های کار: اکثر کلاس های خود و گروه کار آنلاین را کامل در حالی که با هم در پردیس برای جلسات چهره به چهره در طول ترم.

مهارت ها کارفرمایان می خواهند: ما برنامه درسی MSBA را با ورودی کارفرمایان ساخته ایم تا اطمینان حاصل شود که مهارت های مناسب برای ایستادگی در بازار کار وجود دارد.

آهنگ سریع: درآمد 30 اعتبار به کمتر از 16 ماه.

قابل برنامه ریزی: تقریبا نیمی از برنامه شامل انتخابی می شود، به شما این امکان را می دهد که مطالعات خود را به منافع حرفه ای خاص خود تقسیم کنید.

کارشناسی ارشد در برنامه حسابداری کسب و کار

یاد بگیرید چگونه به صورت خلاقانه مشکلات کسب و کار بزرگ و مشکلات اجتماعی با راه حل های مبتنی بر داده ها را حل کنید. برنامه درسی MSBA شامل 18 اعتبار مرکزی مورد نیاز و 12 اعتبار انتخابی، از جمله یادگیری مبتنی بر امضاء بابسون است. با مربیگری یکی از اعضای هیات علمی، شما و تیم شما برای یک سازمان مشورت خواهند کرد و در پایان ترم خود را به مدیران شرکت معرفی می کنند.

نتایج فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان بابسون برای انجام تحلیلی در سازمان ها از جمله: Booz Allen Hamilton / EMD Serono / LeanBox / LogMeIn / Santander Bank / Staples / TripAdvisor و غیره استخدام شده اند.

آخرین به روز رسانی ژوئن 2019

درباره این دانشگاه

Babson is the educator, convener and thought leader for Entrepreneurship of All Kinds. An independent, not-for-profit institution, Babson is accredited by the Association to Advance Collegiate Schools ... اطلاعات بیشتر

Babson is the educator, convener and thought leader for Entrepreneurship of All Kinds. An independent, not-for-profit institution, Babson is accredited by the Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), the New England Commission of Higher Education (NECHE), and the European Quality Improvement System (EQUIS). Each academic year, more than 2,100 undergraduate and 900 graduate students attend Babson, representing more than 80 countries. اطلاعات محدود
ولزلی , بوستون , سانفرانسیسکو , میامی + 3 بیشتر کمتر