کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل تجارت

عمومی

شرح برنامه

نگران برنامه های مطالعاتی خود برای این پاییز هستید؟ ما برنامه ها و فرآیندهای خود را تطبیق داده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که ، بدون توجه به آنچه ، می توانید با آموزش خود پیش بروید. شما می توانید تمام جزئیات را در وعده تحصیلات تکمیلی Hult پیدا کنید.

در این دنیای جدید اضافه بار اطلاعات ، کارفرمایان به طور فعال به دنبال کاندیداهایی هستند که توانایی ترجمه داده ها به راه حلهای عملی را دارند. کارشناسی ارشد Hult در کسب و کار تجزیه و تحلیل کسب و کار شما را در تقاطع تجزیه و تحلیل آماری و دانش کسب و کار قرار می دهد تا بتوانید در هر مشاغل مؤثر و تاثیرگذار باشید.

ساکنین غیرآمریکایی که بعد از تحصیل خود دارای مدرک کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل تجارت هستند ، تا سه سال OPT (آموزش عملی اختیاری) را دریافت می کنند. تمام دانشجویان فارغ التحصیل دوره OPT یک ساله دریافت می کنند. دانشجویان کارشناسی ارشد در تجارت آنالیز می توانند در صورتی که در یک شغل مرتبط با مدرک کار می کنند ، دو سال دیگر واجد شرایط دریافت کنند و کارفرمای آنها تسلیم این تمدید کند.

برنامه تحصیلی

در Hult ، شما یاد می گیرید که چگونه می توانید از قدرت اطلاعاتی که توسط صدها نفر از استارتاپ ها استفاده می شود ، استفاده کنید و مارک های دستیابی به موفقیت ، کل صنایع را با استفاده هوشمندانه از داده ها مختل می کنند. بیش از این ، شما فراتر از کسب و کار خواهید بود تا در مورد جهان ، آینده و خود بیاموزید تا بتوانید تأثیر واقعی و ماندگاری داشته باشید.

هر مدرک کارشناسی ارشد یک ساله در Hult از همان ساختار پیروی می کند. در هر مرحله ، فراتر از کسب و کار خواهید بود تا در مورد جهان ، آینده و خود بیاموزید. مباحث را از طریق یک لنز جهانی مطالعه کنید ، در مورد فن آوری هایی که آینده ما را شکل می دهد ، یاد بگیرید و اعتماد به نفس لازم را برای هدایت موثر ایجاد کنید.

برنامه اصلی: شما دوره های اصلی خود را در پردیس خانه خود مطالعه خواهید کرد ، ضمن ساخت مهارت های رهبری خود از طریق یادگیری عملی و دستی ، درک کاملی از حوزه انتخابی خود کسب خواهید کرد.

تجربه Capstone: سنگفرش اصلی برنامه اصلی شما را در تکنیک ها و فناوری هایی که برای نوآوری کسب و کار برای آینده استفاده می شود ، سوق می دهد و شما را تحت فشار قرار می دهد تا هر آنچه که تاکنون آموخته اید را در چالش اصلی خود قرار دهید.

برگزیده ها و کارآموزی: مدرک خود را با طیف گسترده ای از برگزیدگان سفارشی کنید و تجربه کارآزمایی را با کارآموزی کسب کنید.

مهارت محور داده ها: با استفاده از تجزیه و تحلیل داده های بزرگ برای شناسایی مهارت هایی که کارفرمایان به دنبال آن در سطح جهانی هستند ، ما آموزش این مهارت های حرفه ای و فنی را در برنامه شما ایجاد کرده ایم تا بتوانید از مهارت های لازم برای نقش مورد نظر خود فارغ التحصیل شوید. .

122774__MG_6825.jpg

درجه دوگانه

هنگامی که شما یک دوره کارشناسی ارشد یک دوره کارشناسی ارشد در Business Analytics و مدرک کارشناسی ارشد دوم را نیز در کمتر از 18 ماه تحصیل شتاب کسب می کنید ، تخصص خود را نیز بیشتر کنید. با دو مدرک کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شوید و حتی در بازار جهانی بسیار رقابتی امروز نیز بایستید.

برای مدرک کارشناسی ارشد دوم خود یکی از موارد زیر را انتخاب کنید:

 • کارشناسی ارشد در بازاریابی بین المللی
 • کارشناسی ارشد در امور مالی
 • کارشناسی ارشد در نوآوری مخرب

اعتباربخشی

Hult توسط سه نهاد معتبر بین المللی معتبر بین المللی آموزش و پرورش تجارت شناخته می شود: انجمن پیشرفت دانشکده های تجاری دانشگاهی (AACSB International) ، انجمن MBAs (AMBA) و EQUIS (سیستم ارتقاء کیفیت اروپا). ما اولین مدرسه تجاری در ایالات متحده هستیم که به این اعتبارنامه سه گانه ، که فقط 1٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان برگزار می کنند ، رسیده ایم.

شرایط پذیرش

ما کاندیداها را بطور جداگانه براساس قدرت مشخصات کل آنها ارزیابی می کنیم. درایو و طرز فکر شما نشانگرهای مهم موفقیت شما در اینجا هستند.

الزامات واجد شرایط بودن:

 • حداقل سابقه کار یک ساله یا مدرک کارشناسی در یک رشته مرتبط با تجارت
 • GMAT یا GRE

متقاضیان مناسب باید:

 • رزومه فعلی / CV
 • بیانیه شخصی به عنوان مقاله 400-500 کلمه
 • یک مرجع دانشگاهی یا حرفه ای
 • یک کپی از مدرک لیسانس یا معادل آن
 • رونوشت ها (به زبان انگلیسی) از همه دانشگاه ها شرکت کردند
 • نمرات آزمون پذیرش *
 • مدرک زبان انگلیسی *
 • 150 دلار هزینه درخواست

* مشاور ثبت نام شما در صورت نیاز به ارسال این موارد به شما اطلاع می دهد.

شهریه برای سالهای 2020 تا 21

 • سان فرانسیسکو: 49،500 دلار

Hult International Business School حق دارد در دوره های ارائه شده ، شرایط لازم برای فارغ التحصیلی ، مکان ها ، هزینه برنامه ها و محل های اقامت در هر زمان و بدون اطلاع قبلی ، تغییراتی ایجاد کند. لطفاً اطمینان حاصل کنید که شرایط و ضوابط ما را خوانده و درک کرده اید که از شما خواسته می شود در هنگام ارسال درخواست خود بپذیرید.

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mi ... اطلاعات بیشتر

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mindset needed to thrive in a time of change, and lifelong learning opportunities so that they can stay on the cutting edge long past graduation. اطلاعات محدود
لندن , کمبریج , سانفرانسیسکو , دبی , شانگهای , لندن , نیویورک + 6 بیشتر کمتر