کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل تجارت- STEM

عمومی

شرح برنامه

اطلاعات بزرگ کسب و کار بزرگ شده است. و، به عنوان زمینه تجزیه و تحلیل کسب و کار رشد می کند، بنابراین تقاضا برای حرفه ای های واجد شرایط با تجربه عمیق تحلیلی. کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل کسب و کار (MSBA) ادامه سنت طولانی بنتلی را در زمینه آموزش حرفه ای تحلیلگران در سطح تحصیلات تکمیلی، ارائه ابزار ارزشمند مورد نیاز برای موفقیت در این زمینه در حال ظهور است.

برنامه تجزیه و تحلیل کسب و کار بنتلی # 12 را در میان برنامه های اطلاعات بزرگ بزرگ رتبه بندی می کند

کالج های ارزش 50 برنامه عالی تحصیلات عالی بزرگ محله در سال 2016 را رتبه بندی کرده اند و کارشناسی ارشد علوم بنتلی در برنامه تجزیه و تحلیل کسب و کار دارای نقطه ای در شماره 12 است. کالج ارزش کالاهای عالی را با بررسی گزارش حقوق کالج Payscale، اخبار ایالات متحده و رتبه بندی رتبه بندی جهانی و هزینه.

Value Colleges - Big Data Graduate Programs Top 50 Programs

شرکت ها از داده های بزرگ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشتریان خود و نیازهای آنها استفاده می کنند. به عنوان مثال، محققان صنعت مراقبت های بهداشتی قادر به ردیابی الگوهای بیماری، سازماندهی اطلاعات بیمار و تعیین بهترین درمان هستند. جغرافگران قادر به تجزیه و تحلیل هر دو ویژگی زمین برای کمک به معماران و پیاده روی روند برای کمک به تیم های نجات است.

در سه سال آینده، در تجزیه و تحلیل داده ها تقریبا دو میلیون فرصت شغلی وجود دارد، اما انتظار می رود که تنها یک سوم از آنها پر شود. در نتیجه، انتظار می رود که دستمزد کارشناسان تجزیه و تحلیل کسب و کار به شدت بالا باشد.

از طریق برنامه درسی ما، شما شش دوره آماری مورد نیاز را خواهید گرفت. خوشه دوره انتخابی شما را قادر می سازد که تخصص خود را با استفاده از آن به یکی از شش رشته تخصصی حرفه ای، اضافه کردن ارزش برای شما و کارفرمای فعلی یا آینده شما. شما شش دوره آماری مورد نیاز را خواهید گرفت و می توانید تحصیلات خود را با تمرکز بر روی یکی از شش خوشه تقسیم کنید: علوم داده، اقتصاد، مدیریت اطلاعات، مدیریت، بازاریابی و مالی. شما همچنین می توانید به طور مستقیم با استادان و تیم تحقیقاتی تجزیه و تحلیل داده ها در پروژه های تحقیقاتی کار کنید.

مشخصات دانشجویی

کارشناسی ارشد برنامه تجزیه و تحلیل کسب و کار استقبال متقاضیان که مایل به توسعه و استفاده از تخصص تجزیه و تحلیل در بسیاری از زمینه های کسب و کار، و همچنین در سیاست های عمومی (مانند مراقبت های بهداشتی) و رشته های علوم اجتماعی (مانند اقتصاد). به طور کلی، دانش آموزان تمام وقت به مدت 1.5 تا دو سال طول می کشد تا تکمیل شوند. دانش آموزان تمام وقت می توانند وضعیت خود را به حالت نیمه وقت تغییر دهند و برعکس، به جز دانشجویان بین المللی که دارای ویزای F1 هستند. برای اطلاعات در مورد مقررات بین المللی دانشجویان، از مرکز دانشجویان بین المللی دیدن کنید

دانش آموزان بالقوه ممکن است نامزدهای ورودی باشند که اخیرا چهار رشته مدرک کارشناسی را با برخی مقاطع تجزیه و تحلیل کمی و یا تجربه دانش کامپیوتری به پایان رسانده اند و می خواهند با درک روش های پیشرفته تحلیلی و تفکر خلاقانه لازم برای این تکنیک ها را در شرایط پیچیده اعمال کنید. سایر نامزدها ممکن است چندین سال پس از تکمیل مدرک کارشناسی در نیروی کار باشند و مایلند با استفاده از تکنیک های تحلیل پیشرفته و تفکر خلاق به مشکلات پیچیده در محیط کار خود، موفقیت حرفه ای خود را ارتقاء دهند.

برنامه ای با برنامه جامع کمی جامع، برنامه آموزشی STEM (علم، فناوری، مهندسی و ریاضی) است. بنابراین، دانشجویان بین المللی در این برنامه بیشتر انعطاف پذیر خواهند بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای STEM دانش آموزان بین المللی و برنامه های تعیین شده توسط STEM، از اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده بازدید کنید.

نتایج شغلی

در دنیای کسب و کار، تقاضای زیادی برای تحلیلگران کسب و کار یا تحلیلگران داده در بسیاری از مناطق تجاری وجود دارد.

در سه سال آینده، در تجزیه و تحلیل داده ها تقریبا دو میلیون فرصت شغلی وجود دارد، اما انتظار می رود که تنها یک سوم از آنها پر شود. به عنوان یک نتیجه، انتظار می رود که حقوق و دستمزد برای فارغ التحصیلان برنامه های کارشناسی ارشد برنامه های بازرگانی فوق العاده بالا باشد. کارفرمایان موافقند که شناخت خوبی از زمینه های کسب و کار عمومی، همراه با مواجه شدن قوی با تکنیک های تحلیلی و ابزارهای مدیریت پایگاه داده، کلید موفقیت در جلب رضایت حرفه ای تحلیل داده ها هستند. کارفرمایان معمولی عبارتند از:

 • مؤسسات مالی مانند بانک مرکزی امریکا و سرمایه گذاری های وفاداری،
 • سازمان های بهداشتی مانند Partners HealthCare،
 • شرکت های بازاریابی بانک اطلاعاتی و تحقیقات بازار مانند Digitas، Epsilon، Calexus و Predilytics،
 • گروه های تجزیه و تحلیل در شرکت های پیشرو مانند Deloitte،
 • شرکت های مشاوره مانند گروه مشاوره بوستون، D50 Media، Chadwick، Martin، و Bailey،
 • خرده فروشان از قبیل Staples و سکه های بزرگ سوپر مارکت ها.

الزامات

 • هزینه درخواست
 • متن
 • خلاصه
 • 2 مقاله
 • نمرات GMAT یا GRE (ممکن است برای دانش آموزان واجد شرایط باشد)
 • نمرات TOEFL / IELTS برای دانشجویان بین المللی (ممکن است برای دانش آموزان واجد شرایط باشد)
 • دو نامه توصیه

مهلت درخواست

برنامه 1 سپتامبر سال گذشته باز می شود.

پاییز (تمام وقت و نیمه وقت)

 • 15 نوامبر: دور 1
 • 15 ژانویه: دور 2
 • 15 مارس: دور 3
 • مه تا اوت: پذیرش رولینگ *

بهار (تمام وقت و نیمه وقت)

 • 1 نوامبر: مهلت اولویت برای دانشجویان تمام وقت
 • سپتامبر تا دسامبر: پذیرش غلط برای دانشجویان پاره وقت

* دانشجویانی که به دنبال ویزا برای دوره پاییز هستند باید تا اول ژوئیه درخواست کنند

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Bentley University is one of the nation's leading business schools, dedicated to preparing a new kind of business leader and one with the deep technical skills, the broad global perspective and the hi ... اطلاعات بیشتر

Bentley University is one of the nation's leading business schools, dedicated to preparing a new kind of business leader and one with the deep technical skills, the broad global perspective and the high ethical standards required to make a difference in an ever-changing world. اطلاعات محدود