کارشناسی ارشد در تجارت بین المللی و بازارهای نوظهور

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

کارشناسی ارشد ما درک خود را از بازارهای نوظهور و نحوه کسب و کار می تواند از جهانی شدن اقتصاد جهان بهره مند شود. ما قصد داریم شما را با مهارت های کلیدی کسب و کار به منظور مقابله به طور موثر با افراد و کسب و کار در یک زمینه چند فرهنگی.

مروری بر برنامه

کارشناسی ارشد ما به شما کمک خواهد کرد که از پویایی ملت های فردی و اقتصادهای در حال ظهور قدردانی کنید و به درک مسائل کلیدی مربوط به رقابت بین المللی کسب و کار. این همچنین به شما کمک خواهد کرد که تکنیک های عملی و مهارت های مورد نیاز برای کار با شرکت ها در پروژه های کسب و کار بین المللی را توسعه دهید. به طور کلی، هدف از برنامه این است که به شما اطلاع دهد که چگونه کسب و کار می تواند از جهانی شدن اقتصادی استفاده کند و مذاکره برای توسعه سریع نیروگاه های اقتصادی جدید.

ساختار برنامه

شما در دوره اول (سپتامبر-دسامبر) و دو دوره دیگر در دوره دوم (ژانویه-می)، سه دوره هسته ای خواهید داشت. در دوره دوم، شما همچنین می توانید فرصتی برای انتخاب دوره های دو گزینه از یک لیست گسترده و بررسی سالانه داشته باشید که به شما امکان می دهد تا مطالعات خود را با توجه به مسیر شغلی انتخابی خود تغییر دهید. شما همچنین فرصتی برای انجام یک پروژه شرکت در کار با مشتریان واقعی کسب کنید. پایان نامه نهایی خواهد شد در طول دوره تابستان (ژوئن-اوت) و تحت نظارت یک سرپرست دانشگاهی.

فرصت های شغلی

موفقیت MSc ما در تجارت بین المللی و بازارهای در حال ظهور در مقصد حرفه ای فارغ التحصیلان ما منعکس شده است. دانش آموزان از سراسر جهان می آیند، به دنبال اهداف عمیق و عمیق در عمل کسب و کار جهانی است. دانش آنها جمع آوری می کند و به آنها کمک می کند که حرفه های موفقیت آمیز را به عنوان مشاوران، مدیران و تحلیل گران در عرصه وسیع تجارت بین المللی گسترش دهند. فارغ التحصیلان اخیر، مشاغل خود را با کارفرمایان برجسته مانند Accenture، Goldman Sachs و RBS تأمین کرده اند.

مبادله دانش

یک پایگاه علمی قوی، استاد هیجان انگیز و دانشجویان بین المللی اطمینان حاصل خواهد کرد که تجربه یادگیری پاداش دهنده در محوطه مرکز شهر ما وجود دارد. مدرسه دارای لینک های صنعت گسترده و به عنوان یک دانش آموز است، شما از تخصص سخنرانان مهمان برجسته بهره مند خواهید شد. سخنرانان گذشته شامل مدیر عملیات بین المللی توسعه اسکاتلند، مدیر عامل گروه Roche و رئیس استراتژی در Accenture Global است.119394_Capture.JPG

نتایج یادگیری

این برنامه یک محیط توسعه شخصی را فراهم می کند که به شما امکان می دهد چارچوب آشنایی موجود خود را بسازید و مهارت های خاص خود را در زمینه انتخاب خود به دست بیاورید. دیدگاه های مختلف و رشته ها این برنامه بر چالش های ناشی از پدیده جهانی سازی و روندهای متقابل همگرایی و واگرایی در تجارت بین المللی تمرکز دارد. همچنین در مورد چالش هایی که برای سرعت بخشیدن به اقتصادهای در حال ظهور ایجاد می شود، مورد توجه قرار گرفته است. این امر به شما کمک می کند تا دانش پایه ای را بدست آورید، بر اساس دیدگاه های مختلف و رشته های مختلف، و به دست آوردن توانایی های تحلیلی مورد نیاز برای ایجاد درک مداوم از چالش های بین المللی کسب و کار مواجه است. شما همچنین می توانید از مسائل پیچیده در ارتباط با استراتژی کسب و کار برای هر دو شرکت های چند ملیتی (MNEs) و شرکت های محلی در اقتصادهای نوظهور کسب کنید. یادگیری دنیای واقعی این برنامه بر مهارت های عملی برای یادگیری در دنیای واقعی تمرکز می کند و تاکید زیادی بر توسعه مهارت های قابل انتقال، تجزیه و تحلیل عینی، گزارش نوشتن و توانایی ارائه دارد. این همچنین بینش ها را در طراحی تحقیق و سایر مهارت های یادگیری طول عمر مورد نیاز برای حرفه های حرفه ای فراهم می کند. در پایان دوره، دانش آموزان انتظار می رود که:

  • توانایی انتقاد از دیدگاه های مختلف نظری و تکنیک های مختلف.
  • درک مسائل کلیدی مربوط به رقابت بین المللی کسب و کار.
  • آگاهی از بی ثباتی و عدم اطمینان درگیر و تأثیرات سیاست جهانی، پیشرفت تکنولوژی، توزیع ثروت، مالکیت منابع و رژیم های نظارتی در کشورها و نهادهای بین المللی خاص.
  • قدردانی تفاوت های کشورهای ملکی و به خصوص بازارهای نوظهور مانند چین، هند و سایر اقتصادهای انتقالی.

شرایط ورود

ورود به برنامه های کارشناسی ارشد ما بسیار رقابتی است. شما می توانید شانس خود را برای یک برنامه موفق با بیش از حداقل الزامات برنامه افزایش دهید. الزامات علمی شما یک مدرک انگلیس درجه اول یا 2: 1 از یک دانشگاه خوب در یکی از موضوعات زیر یا معیار دیگری در خارج از کشور نیاز دارید. پس زمینه علمی مدرک کارشناسی در تجارت و تجارت، مدیریت، امور مالی، حسابداری، اقتصاد، سیاست بین الملل، روابط بین الملل، علم، مهندسی و یا قانون معمولا مورد نیاز است. پشتیبانی از برنامه شما

  • تجربه کار مربوطه مورد نیاز نیست، اما ممکن است شانس پذیرش شما را افزایش دهد.
  • اولویت با کسانی که دارای بالاتر از حداقل الزامات هستند، به دلیل رقابت شدید برای مکان های این برنامه، ترجیح داده می شود.

برنامه های کاربردی از دوره های کارشناسی فعلی دانشجویان دوره کارشناسی سال آخر می توانند درخواست کنند تا زمانی که مطالعات شما قبل از شروع دوره کارشناسی ارشد پایان می پذیرد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the Univ ... اطلاعات بیشتر

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the University of Edinburgh Business School offers an experience that few can rival. اطلاعات محدود