کارشناسی ارشد در تبلیغات

عمومی

شرح برنامه

این دوره پویا برای افراد متعهد و رانده شده است که در زمینه حرفه ای خود در صنعت تبلیغات بلندپرواز هستند. این که آیا شما اخیرا با درجه خوب در یک موضوع مرتبط با تبلیغات فارغ التحصیل شده اید یا شما حرفه ای ارتباطات هستید و به دنبال ارتقاء حرفه ای خود هستید، این درجه چالش انگیز دانش و ابزار لازم برای تبدیل شدن به متخصص تبلیغات را فراهم می کند.

این دوره شامل یک اردوگاه بوت تبلیغاتی می شود که در آن شما می توانید در محیط آژانس زنده (یا در بورنموث و یا در جاهای دیگر انگلستان) جاسازی کنید یا به عنوان بخشی از یک تیم آژانس در محوطه دانشگاه کار کنید. این همه یادگیری و تجربه شما را به یک تجربه کار فشرده تبدیل می کند که شما را برای حرفه آینده خود در صنعت آماده می کند.

مدرک تبلیغاتی دارای روابط علمی، حرفه ای و عملی است و دانشکده رسانه و ارتباطات ما دارای شهرت عالی در صنایع بازاریابی و ارتباطات شرکتی در انگلستان است. این مزایا از اتصالات صنعت قوی است و توسط موسسه تمرینکنندگان تبلیغات (IPA)، طراحی و هدایای هنری (D

پس از فارغ التحصیلی، شما باید یک تمایزی روشن از ابعاد استراتژیک تبلیغات و مدیریت خلاقیت داشته باشید. شما همچنین می توانید مهارت و دانش را برای ایجاد بینش ارزشمند با استفاده از طیف وسیعی از تحقیقات تبلیغات و تکنیک های ارزیابی داشته باشید. البته این تئوری و رویکرد را پوشش می دهد تا شما را با ابزاری برای خلاقیت فکر کردن، آگاهی از ریسک محاسبه شده و چالش های پیش فرض، علمی و عملی در نظر بگیرد.

موارد مورد نیاز:

تبلیغات، بازاریابی یا ارتباطات

شرایط ورود:

مدرک کارشناسی با مدرک 2: 2 یا معادل آن در یک مورد مورد نیاز است. برای کسب اطلاعات بیشتر، شرایط ورود به سیستم را کامل کنید.

الزامات ورودی بین المللی:

اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، به IELTS (Academic) 6.5 یا بالاتر نیاز خواهید داشت.

جزئیات دوره

در این دوره، شما معمولا توسط تعدادی از کارکنان با تخصص و دانش مربوطه به محتوای واحد آموزش داده خواهد شد. این شامل کارکنان ارشد ارشد، متخصصین حرفه ای واجد شرایط، تظاهرکنندگان، تکنسین ها و دانشجویان پژوهشی خواهد بود. شما همچنین می توانید از سخنرانی مهمانان منظم از صنعت بهره مند شوید.

واحدهای هسته ای

 • استراتژی تبلیغات
 • تصورات تحقیق: بر اساس دانش و تجربه تحقیقاتی خود از سطح مقطع کارشناسی، این واحد درک شما از تحقیقات علمی و کاربردی در صنایع ارتباطات را درک می کند. شما در معرض روشهای پیشرفته تحقیق قرار می گیرید و به فرصت ها و چالش های انجام تحقیقات کاربردی با استفاده از تکنیک های جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های صنعت معرفی می شود.
 • خلاقیت کاربردی: تبدیل چالش ها به فرصت ها برای کارآفرینان و سازمان ها. شما از یک رویکرد بین رشته ای برای بهینه سازی فرصت ها استفاده می کنید و فرایند را از مشکل به راه حل می گیرید. این به صورت جداگانه و همکاری انجام می شود.
 • بینش مصرف کننده مشتری: ایجاد مهارت در تطبیق تئوری فرهنگ مصرف کننده برای ایجاد بینش مصرف کننده. شما در معرض طیف وسیعی از چارچوب های فرهنگی برای درک مفاهیم مصرف کنندگان هستید و بینش های رقابتی را از طریق جستجو در زمینه های "خانه"، بین المللی و فراملیتی به دست خواهید آورد.
 • بینش دیجیتال: مهارت های تاکتیکی برای ایجاد راهکارهای ارتباطات تبلیغاتی و بازاریابی دیجیتال. شما به مجموعه ای از مهارت های خاص مانند جستجوگرها و تجزیه و تحلیل گوگل نگاه کنید و ارتباطات دیجیتال و جایگاه آن در تبلیغات معاصر را درک کنید. در پایان واحد، شما قادر خواهید بود تا برنامه های ارتباطی دیجیتال موثر و قابل اندازه گیری را تهیه و ارزیابی و ادغام روند جدید دیجیتال کنید.
 • کمپ تبلیغاتی Boot Camp: این واحد 2 هفته ای که در لندن و بورنموث با آژانس های تبلیغاتی و انجمن های حرفه ای مرتبط مرتبط می شود، تبلیغات را در ارتباطات بازاریابی یکپارچه قرار می دهد. شما یک چرخه عمر تجاری را برای همه ذینفعان خود در نظر می گیرید و در یک گروه به عنوان یک سازمان ارتباطات بازاریابی خدمات کار می کنید. با در اختیار داشتن خلاصه زندگی، یک نام تجاری معاصر را برای بازار B2B-business یا consumer-to-consumer (B2C) تجزیه و تحلیل کنید و یک برنامه تبلیغاتی یکپارچه برای یک بودجه اختصاصی ایجاد کنید. این معمولا شامل استراتژی، حداقل 5 عنصر اجرایی، یک برنامه رسانه ای و بازده سرمایه گذاری (ROI) مشخص شده است.
 • پروژه حرفه ای یا مقاله علمی: شما یک مقاله دانشگاهی، پروژه حرفه ای یا نمونه کارها بر اساس موضوع مورد نظر خود را تکمیل خواهید کرد. این واحد با یک نمایشگاه که در آن شما کار خود را به همتایان، همکاران دانشگاهی و مخاطبین صنعت ارائه خواهید داد. ارزیابی برابر با 10،000 کلمه خواهد بود.

واحدهای اختیاری

 • جهت خلاقیت: با ایجاد یک استراتژی خلاقانه از طریق تکنیک های بصری، کلامی و سنتی برای ایجاد ارتباطات به یاد ماندنی. شما از طریق کاربرد عملی ایده های مورد بحث برای درک نقاط قوت و محدودیت های خود کار خواهید کرد. از طریق استدلال استراتژیک و کاربرد تحقیق، شما به تناسب و اصالت محصول خلاقانه خود تصمیم خواهید گرفت. شما توازن در نگرش و فعالیت مدیر خلاق و بین مفهوم و استراتژی و کلامی و بصری خواهید برد.
 • مدیریت تبلیغات: یادگیری مهارت ها برای مدیریت روابط بین سازمان ها و سازمان های مشتری، بین عملکرد در سازمان و سایر ارائه دهندگان خدمات و سازمان ها. این واحد همچنین نقش تبلیغات در زمینه بازاریابی و تجاری گسترده تر را بررسی می کند. شما پیچیدگی در مذاکره سرمایه گذاری رسانه ها را کشف خواهید کرد، شناسایی پویایی بین خریداران و فروشندگان رسانه ها و نظریه هایی که به توسعه برنامه های کانال های رسانه ای کمک می کند. شما همچنین از برنامه های نرم افزاری برای حمایت از تصمیمات رسانه ای استراتژیک استفاده می کنید.

* لطفا توجه داشته باشید که واحدهای واحدی نیاز به حداقل تعداد دارند تا اجرا شوند و ممکن است فقط در یک ترم به ترم به صورت در دسترس باشند. آنها همچنین ممکن است از سال به سال تغییر کنند.

مشخصات برنامه

مشخصات برنامه ها مدارک قطعی مدارک تحصیلی دانشگاه را مطابق با الزامات آژانس تضمین کیفیت ارائه می کند. هر دوره آموزشی که منجر به جایزه BU می شود، دارای مشخصات برنامه ای است که اهداف، ساختار، محتوا و نتایج یادگیری آن، و همچنین روش های آموزش، یادگیری و ارزیابی مورد استفاده را توصیف می کند.

شغل

این دوره به شما یک تمایزی روشن از ابعاد استراتژیک تبلیغات و مدیریت خلاقیت داده است. پس از اتمام این دوره، شما مهارت و دانش را برای ایجاد بینش ارزشمند با استفاده از طیف وسیعی از تحقیقات و تکنیک های ارزیابی تبلیغات خواهید داشت.

پس از اتمام این دوره، شما آماده هستید که از طرف آژانس و مشتری کار کنید. برخی از فارغ التحصیلان ما می توانند در آژانس های برتر از جمله Saatchi کار کنند

شما به عنوان یک فارغ التحصیل تبلیغاتی آماده هستیم که نقش خود را در:

 • تحقیقات بازار
 • روابط عمومی
 • برنامه ریزی کمپین
 • مدیریت حساب
 • ارتباطات بازاریابی.

صنایع در

 • رسانه ها
 • تبلیغات
 • بازار یابی
 • PR
 • ارتباطات

مطالعه بیشتر

اگر می خواهید پس از رسیدن به تحصیلات خود به تحصیلات خود ادامه دهید، می توانید به طیف وسیعی از برنامه های دکترای خود نگاه کنید.

آخرین به روز رسانی فوریه 2018

درباره این دانشگاه

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries.

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries. اطلاعات محدود