کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی

عمومی

شرح برنامه

جزئیات برنامه

برنامه ما یک برنامه بین رشته ای دو ساله و چهار ترم است که دانش آموزان را با پس زمینه چند رشته ای که جنبه های علمی، تجاری و اخلاقی بیوتکنولوژی را دربر می گیرد، فراهم می کند. این برنامه برای دانش آموزانی که مایل به دنبال دکتری تخصصی نیستند، در نظر گرفته شده است. اما هنوز به دنبال یک حرفه در صنعت است. برنامه درسی متمرکز بر ترکیبی از دوره های کسب و کار مرتبط با بیوتکنولوژی و کسب و کار در سطح MBA است. دانش آموزان می توانند برنامه تحصیلات تکمیلی را هر ساله در پاییز یا بهار شروع کنند.

برنامه مطالعه

این برنامه از مطالعه توسط دانش آموز در همکاری با او برنامه ریزی شده دانشکده مشاور در طول ترم اول از مطالعات است.

برنامه تحصیلی

برنامه درسی ما اساسا از زیست شناسی مولکولی، تکنولوژی و کسب و کار را برای ایجاد یک برنامه جامع که به طور کامل فارغ التحصیلان را برای شغل در صنعت آماده می کند، ادغام می کند.

پیش نیازها

دانش آموزان آینده نگر باید دارای مدرک لیسانس در زیست شناسی یا شیمی باشند. سایر متقاضیان سایر رشته های علمی نیز ممکن است پذیرفته شوند، در صورتی که دوره های کارشناسی زیر را به پایان برسانند:

  • 2 دوره زیستشناسی عمومی
  • 2 ترم شیمی عمومی
  • 1 ترم شیمی آلی
  • 1 ژنتیک ترم

نمونه دو ساله برنامهسال اول

2ND سال

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success i ... اطلاعات بیشتر

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success involves both the head and the heart, with outstanding faculty members giving students the skills and compassion to fashion a more just and humane world. اطلاعات محدود
سانفرانسیسکو , بویناویستا , نارنجی + 2 بیشتر کمتر