کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی گیاهی

عمومی

شرح برنامه

محتوای دوره

تقاضای جهانی برای محصولات مشتق شده از قبیل غذا و غذا به طرز چشمگیری افزایش می یابد، که نشان می دهد که قیمت دوچرخه بیشتر کالاها بیشتر شده است. چگونه می توانیم با این تقاضای رو به رشد برای غذا، خوراک و انرژی زیستی روبرو شویم؟ چگونه می توانیم با این واقعیت روبرو شویم که ما باید در زمین های کمتر زراعی، تحت شرایط محیط زیستی چالشبرانگیز، غذای بیشتری تولید کنیم؟ این فقط چند سوال است که توسط بیوتکنولوژی گیاه مدرن حل می شود.

آموزش در بیوتکنولوژی گیاهی در محیط علمی برتر و کارآفرینی صنعتی جاسازی شده است که در آن تحقیقات تحلیلی انتقال دانش را از مدل های گیاه به محصولات کشاورزی انتقال می دهد. اگر بخواهید در دانشگاه گنت تحصیل کنید، در یکی از بزرگترین پردیس های کشاورزی و زیستی در اروپا تحصیل خواهید کرد.

ساختار دوره

برنامه درسی تمام جنبه های بیوتکنولوژی گیاهی مدرن مربوط به فن آوری های پیشرفته، رشد و رشد گیاه، استرس زیستی و تعاملات زیستی، مالکیت فکری، آی پی و مقررات ایمنی را پوشش می دهد. علاوه بر این، از طریق دوره های انتخابی و پایان نامه کارشناسی ارشد، دانش آموزان می توانند در زمینه های مورد علاقه خود متخصص باشند.

دیدگاههای شغلی

دانشگاه گنت در همکاری با مرکز بیولوژی زیست شناسی گیاهان VIB دارای سابقه طولانی در تبدیل علم گیاهان پایه به جوامع موفق صنعتی است: سیستم های ژنتیک گیاهی (در حال حاضر BASF کشاورزی راه حل های بلژیک NV، قبلا علوم بیر کشت)، CropDesign (در حال حاضر BASF شرکت Plant Sciences)، Devgen (در حال حاضر Syngenta) و Aphea.Bio. امروزه این شرکت ها با همکاری مرکز تحقیقات گیاهان ما بزرگترین پردیس بیوتکنولوژی گیاهی اروپا را تشکیل می دهند. این تجربه در آموزش و پرورش ما یکپارچه شده است و شما را برای موقعیت های مختلف در آزمایشگاه های تحقیقاتی و شرکت های agrobiotech آماده خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر: https://www.psb.ugent.be/education/185-phd/405-master-of-science-in-plant-biotechnology

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The faculty of Science is very diverse. Researchers within the faculty focus on the study of the smallest and the largest in the universe, the living and non-living matter, seeking knowledge on the mo ... اطلاعات بیشتر

The faculty of Science is very diverse. Researchers within the faculty focus on the study of the smallest and the largest in the universe, the living and non-living matter, seeking knowledge on the most fundamental level or developing high-tech applications. This diversity is reflected in the educational programs of the faculty. اطلاعات محدود