بیوتکنولوژی مدرن تأثیر چشمگیری بر اقتصاد جهانی و جامعه مدرن داشته است. تحولات اخیر در بیوشیمی، زیست شناسی مولکولی، ژنتیک، میکروب شناسی و ایمونولوژی بیوتکنولوژی را با یک حرکت جدید و برجسته جدید به ارمغان آورده است. آنچه که ما برای بیوتکنولوژی مدرن مدیون هستیم، داروهای نسل جدید (بیوفارامیکات)، آزمایشهای تشخیص سریع و درمان با استفاده از مهندسی بافت و سلولهای بنیادی است. بیوتکنولوژی کاربرد دارد نه تنها در پزشکی بلکه در زمینه کشاورزی، تولید سوخت، و نیز حذف زباله و آلودگی.

19300_50_percent_photo_1.png

شرح برنامه، نوع و مدت زمان

بیوتکنولوژی مولکولی یک برنامه تمام وقت از مطالعات است که به عنوان حرفه ای "استاد علوم در بیوتکنولوژی" است. این به دانشجویان (انتظار می رود که در نهایت مدرک کارشناسی) اختصاص داده شود که می خواهند بدانند ساز و کارهای مولکولی فرآیندهای بیولوژیکی و کسانی که مایل به اعمال این دانش به عمل هستند.

این برنامه طول می کشد 2 سال (4 ترم)، در طی آن دانش آموزان ملزم به دریافت حداقل 120 ECTS (اعتبارات اعتباری اروپا اعتبار) و برای شرکت در حدود 1200 ساعت برنامه. سال تحصیلی در ماه اکتبر آغاز می شود و در ماه ژوئن به پایان می رسد.

این برنامه فقط چند دوره اجباری ارائه می دهد. اکثر کلاس ها، که ممکن است مربوط به زمینه های مطالعاتی مانند بیوتکنولوژی پزشکی، بیوتکنولوژی گیاهی، ژن درمانی، زیست شناسی سلول های بنیادی یا جنبه های مولکولی پاتوژنز باکتری و ویروسی و بیوفرهنگی باشند، دانشجویان به دنبال منافع خود هستند .

آنها ممکن است به کمک در انتخاب مسیر تحصیل و سرپرست کارشناسی ارشد خود اعتماد داشته باشند. دانش آموزان علاوه بر شرکت در سخنرانی ها و سمینارهای انگیزشی، در کلاس های آزمایشگاهی پیشرفته شرکت می کنند و کسانی که بهترین فرصت را دارند تا در پژوهش های علمی شرکت کنند. هدف اصلی این برنامه ارائه دانش آموزان به مهارت های عملی مفید ترین و معرفی آنها به فراوانی روش های تحقیق و تکنیک های استفاده شده در علوم زیست شناسی مدرن است .

عنصر نهایی در برنامه، پایان نامه کارشناسی ارشد است که دانش آموزان بر اساس تحقیقات و آزمایشات انجام شده آن را انجام می دهند. پس از پذیرش رسمی این پایان نامه، دانش آموزان امتحان دبستانی را می خوانند.

امکانات مطالعه

برنامه Biotechnology مولکولی توسط دانشکده بیوشیمی، بیوفیزیک و بیوتکنولوژی دانشگاه یقه انگلیس در Kraków، موسسه آموزشی و آموزشی پیشرو در لهستان ارائه شده است. این دانشکده در بخش جنوب غربی شهر در مجتمع مسکونی III JU قرار دارد. یک ساختمان مدرن، آزمایشگاه های مجهز و تعدادی از تیم های تحقیقاتی، FBBB را به عنوان یک مکان عالی برای مطالعه انتخاب می کند.

شرایط پذیرش

برنامه زیست شناسی مولکولی دانشجویان را با:

  • مدرک لیسانس در زیست شناسی، بیوتکنولوژی، بیوشیمی، شیمی، بیوفیزیک (یا مدرک لیسانس مربوط به یکی از رشته های فوق)
  • فرماندهی خوب انگلیسی پذیرش بر اساس معیارهای زیر است:
    • تجزیه و تحلیل آموزش قبلی کاندید (رونویسی رکوردها) در زمینه شیمی، فیزیک، ریاضیات، بیوشیمی، زیست شناسی سلولی، میکروب شناسی و ایمونولوژی؛
  • نتیجه مصاحبه ای است که دانش را در زمینه علوم بیولوژیکی، روانشناختی زبان انگلیسی و ویژگی های نامزدی تایید می کند و تصمیم می گیرد به دنبال برنامه Biotechnology مولکولی باشد.

پذیرش معمولا در دسامبر آغاز می شود و در اواسط ماه اوت به پایان می رسد. جزئیات پذیرش و اطلاعات در مورد فرم های پذیرش مورد نیاز در دانشگاه ثبت نام الکترونیک دانشگاه کاتالوگ Jandidat سیستم سایت: https://www.erk.uj.edu.pl

19302_50_percent_photo_3.png

مدرسه این برنامه را در:

  • انگلیسی 19301_50_percent_photo_2.png
برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی January 13, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
17,000 PLN
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
End Date
ژوئن 30, 2021
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژوئن 30, 2021

My experience at the Faculty of Biochemistry, Biophysics and Biotechnology