کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی مولکولی و پزشکی

عمومی

شرح برنامه

مدرک کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی مولکولی و پزشکی

بیوتکنولوژی مولکولی و پزشکی پتانسیل زیادی برای ایجاد راه حل های جدید برای بهبود سلامت انسان دارد. از طریق درک مکانیسم های مولکولی و سلولی بیماری، بیوتکنولوژی نقش مهمی در توسعه داروها، واکسن ها، درمان ها و آزمایش های تشخیصی دارد.

مدرک کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی مولکولی و پزشکی با هدف تولید محققان ماهر در زمینه بیوتکنولوژی مولکولی و سلولی که توانایی انجام تجزیه و تحلیل زیست پزشکی، تحقیق و توسعه با استفاده از رویکردهای تجربی و محاسباتی است. این مهارت ها از طریق مطالعه زیست شناسی سلولی و مولکولی، ژنومیک و تشخیص، آسیب شناسی و فارماکولوژی و زیست شناسی محاسباتی ایجاد می شود.

برنامه تحصیلات تکمیلی که شامل یک دوره آزمایشگاهی یکپارچه مبتنی بر موضوع جاری در تحقیقات زیست پزشکی است، دانش آموزان را با یک زمینه فنی جامع که تاثیر تحقیقات آزمایشگاهی بر سلامت انسان را برجسته می کند، فراهم می کند. درجه دارای یک برنامه درسی واحد است، اما رویکرد انعطاف پذیر آن، دانش آموزان را قادر می سازد تا برنامه را به نیازها و منافع خود تقسیم کنند.

این برنامه - که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود و به شما اجازه می دهد که مدرک تحصیلی کسب کنید که در ایتالیا و خارج از کشور شناخته می شود - از دانشجویان بین المللی، با ترکیب دانش و تجربه از زمینه های فرهنگی مختلف، استقبال می کند.

فارغ التحصیلان آماده می شوند تا به نیروی کار در بخش دولتی یا خصوصی وارد شوند یا شاید بتوانند حرفه خود را در مشاوره و طراحی انجام دهند.

زمینه های اشتغال ممکن است شامل تحقیق و توسعه تکنولوژیکی برای سازمان های دولتی یا صنعت (زیست فناوری، داروسازی، تشخیص و غیره) باشد. فعالیت های نظارتی؛ ایجاد و مدیریت بنگاه های بیوتکنولوژی در بخش های عمومی و خصوصی؛ اجرای دستورالعمل، مدیریت و کارهای مشورتی در زمینه های دارویی و زیست پزشکی؛ ارتباطات فنی و علمی و دستیابی به اطلاعات. انتظار می رود که متقاضیان دانش و فهم اولیه از زیست شناسی، شیمی، ریاضیات و فیزیک داشته باشند. دانش خوب انگلیسی (حداقل سطح اروپایی B1) نیز مورد نیاز است.

مدت زمان: 2 سال

نوع دوره: مدرک کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی مولکولی و پزشکی (کد: LM-9)

بدن کنترل: Collegio Didattico دی Biotecnologie

اطلاعات: Amministrazione collegi del Diparimento di Biotecnologie

نوع: برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد

آدرس: VERONA

مرجع: بیوتکنولوژی

منطقه گسترده: علوم و مهندسی

ناحیه باریک: بیوتکنولوژی

شرح برنامه

هدف از این برنامه ایجاد محققان در بیوتکنولوژی مولکولی و سلولی است که قادر به انجام تجزیه و تحلیل و تحقیق و توسعه در بخش زیست پزشکی هستند، با استفاده از رویکردهای تجربی و محاسباتی. این مهارت ها با مطالعه زیست شناسی سلولی و مولکولی، ژنومیک و تشخیص، آسیب شناسی، فارماکولوژی و زیست شناسی محاسباتی به دست می آید. علاوه بر سخنرانی های سنتی، یک ترم اول سال اول برنامه شامل کار آزمایشگاهی یکپارچه بر اساس موضوع جاری در تحقیقات زیست پزشکی است. این فرمت طراحی شده است تا دانش آموزان با مهارت های فنی در تحقیقات بیوتکنولوژی را در اختیار دانش آموزان قرار دهد و در عین حال ایجاد ارتباط روشن بین تحقیقات آزمایشگاهی و تاثیر بر سلامت انسان باشد. این برنامه فقط یک جریان دارد. با این حال، سازماندهی این برنامه به مؤلفه های جایگزین در همان حوزه، به علاوه تعدادی از اعتبارات انتخابی، به دانشجویان امکان می دهد برنامه های مطالعه خود را با تایید ساختار مسئول آموزشی تطبیق دهند.

این برنامه مدرک کارشناسی ارشد است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود و به شما امکان می دهد تا مدرکی کسب کنید که در ایتالیا و خارج از کشور مفید خواهد بود - از دانشجویان بین المللی ، با ترکیب دانش و تجربه های مختلف مناطق فرهنگی ، استقبال می کند.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان قادر خواهند بود در هر دو بخش خصوصی و دولتی کار کنند. آنها همچنین می توانند در زمینه مشاوره و برنامه ریزی، به طور مستقل یا در ارتباط با گروه های دیگر، کار آزادانه انجام دهند.

فارغ التحصیلان در زمینه هایی مانند تحقیق و توسعه فناوری در نهادهای دولتی و صنایع مختلف (مانند بیوتکنولوژی، داروها، تشخیص) استخدام می کنند. مقررات بیوتکنولوژی، مدیریت و ایجاد در بخش دولتی یا خصوصی؛ مدیریت یا مشاوره در فارماکولوژی، سلامت زیستی و یا تشخیص. و در زمینه های فنی و علمی اطلاعات و ارتباطات.

فراخوان درخواست و کارآزمایی برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا:

درخواست دانشجویان برای پیش پذیرش در برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی در University of Verona ، برای دانشجویان غیر عضو اتحادیه اروپا که دارای مدرک دانشگاهی خارجی هستند و در خارج از اتحادیه اروپا زندگی می کنند.

برای سال تحصیلی 2020/2021 ، 16 بورس تحصیلی به کاندیداهای برتر کشورهای غیر عضو اتحادیه اروپا اعطا می شود . لطفا برای اطلاعات بیشتر "درخواست برنامه" را با دقت بخوانید. آخرین مهلت درخواست ها: 31 مارس 2020 ، ساعت 12:00 ، ظهر (زمان ایتالیایی ، GMT 1). کمک خواستن؟ با ما در admissionions@ateneo.univr.it تماس بگیرید

می توانید تماس با برنامه ها و اطلاعات بیشتر را در لینک زیر بیابید:
https://www.univr.it/it/i-nostri-servizi/avvisi/-/avviso-servizio/1890

دانش آموزان

University of Verona طیف وسیعی از بورس های تحصیلی را برای پاداش دانشجویان عالی و یا کمک به افراد خانواده های کم درآمد ارائه می دهد. بورس های تحصیلی برای پوشش بخشی از هزینه های زندگی دانشجویان برای هر سال تحصیل در نظر گرفته شده است.

  • کمک هزینه تحصیلی توسط University of Verona - دوره های کارشناسی ارشد بین المللی از طریق 2020/2021
  • شهریه دانشجویان غیر اتحادیه اروپا.
  • شهریه ، مالیات ، کاهش ، مزایا بر اساس شایستگی ، و معافیت مالیاتی - مدرک لیسانس و کارشناسی ارشد
  • آیین نامه مربوط به هزینه دانشجویی
  • کار پاره وقت برای دانشجویان

فرصت های دیگر تأمین مالی

  • کمک هزینه تحصیلی توسط وزارت امور خارجه ایتالیا تأمین می شود
  • استعداد خود را در ایتالیا سرمایه گذاری کنید
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Verona is dedicated to innovation and to maintaining the high quality of its teaching and research. The institution has 22,689 students, and 1,500 teaching and non-teaching staff all ... اطلاعات بیشتر

The University of Verona is dedicated to innovation and to maintaining the high quality of its teaching and research. The institution has 22,689 students, and 1,500 teaching and non-teaching staff all dedicated to a continual process of growth and to the development of human, structural and financial resources. اطلاعات محدود