مدرک کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی مولکولی و پزشکی

بیوتکنولوژی مولکولی و پزشکی پتانسیل زیادی برای ایجاد راه حل های جدید برای بهبود سلامت انسان دارد. از طریق درک مکانیسم های مولکولی و سلولی بیماری، بیوتکنولوژی نقش مهمی در توسعه داروها، واکسن ها، درمان ها و آزمایش های تشخیصی دارد.

مدرک کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی مولکولی و پزشکی با هدف تولید محققان ماهر در زمینه بیوتکنولوژی مولکولی و سلولی که توانایی انجام تجزیه و تحلیل زیست پزشکی، تحقیق و توسعه با استفاده از رویکردهای تجربی و محاسباتی است. این مهارت ها از طریق مطالعه زیست شناسی سلولی و مولکولی، ژنومیک و تشخیص، آسیب شناسی و فارماکولوژی و زیست شناسی محاسباتی ایجاد می شود.

برنامه تحصیلات تکمیلی که شامل یک دوره آزمایشگاهی یکپارچه مبتنی بر موضوع جاری در تحقیقات زیست پزشکی است، دانش آموزان را با یک زمینه فنی جامع که تاثیر تحقیقات آزمایشگاهی بر سلامت انسان را برجسته می کند، فراهم می کند. درجه دارای یک برنامه درسی واحد است، اما رویکرد انعطاف پذیر آن، دانش آموزان را قادر می سازد تا برنامه را به نیازها و منافع خود تقسیم کنند.

این برنامه - که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود و به شما اجازه می دهد که مدرک تحصیلی کسب کنید که در ایتالیا و خارج از کشور شناخته می شود - از دانشجویان بین المللی، با ترکیب دانش و تجربه از زمینه های فرهنگی مختلف، استقبال می کند.

فارغ التحصیلان آماده می شوند تا به نیروی کار در بخش دولتی یا خصوصی وارد شوند یا شاید بتوانند حرفه خود را در مشاوره و طراحی انجام دهند.

زمینه های اشتغال ممکن است شامل تحقیق و توسعه تکنولوژیکی برای سازمان های دولتی یا صنعت (زیست فناوری، داروسازی، تشخیص و غیره) باشد. فعالیت های نظارتی؛ ایجاد و مدیریت بنگاه های بیوتکنولوژی در بخش های عمومی و خصوصی؛ اجرای دستورالعمل، مدیریت و کارهای مشورتی در زمینه های دارویی و زیست پزشکی؛ ارتباطات فنی و علمی و دستیابی به اطلاعات. انتظار می رود که متقاضیان دانش و فهم اولیه از زیست شناسی، شیمی، ریاضیات و فیزیک داشته باشند. دانش خوب انگلیسی (حداقل سطح اروپایی B1) نیز مورد نیاز است.

بورس تحصیلی برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا - لطفا توجه داشته باشید:

فراخوان درخواست برای پذیرش در برنامه های مدرک کارشناسی ارشد University of Verona در حال حاضر برای دانشجویان غیر Eu که دارای مدرک تحصیلی خارجی و زندگی خارج از اتحادیه اروپا هستند، باز می شود.

برای سال تحصیلی 2019-2020، 17 بورس تحصیلی به عنوان نامزد برتر از کشورهای غیر اروپایی اهدا خواهد شد. لطفا برای "اطلاعات بیشتر" به دقت بخوانید. آخرین مهلت برای درخواست: 15 آوریل 2019، 12:00 بعد از ظهر، ظهر (زمان ایتالیایی، GMT 1). کمک خواستن؟ با ما در admissions@ateneo.univr.it تماس بگیرید

شما می توانید درخواست تماس را در لینک زیر پیدا کنید: https://www.univr.it/en/our-services/news/-/avviso-servizio/1789

مدت زمان: 2 سال

نوع دوره: مدرک کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی مولکولی و پزشکی (کد: LM-9)

بدن کنترل: Collegio Didattico دی Biotecnologie

اطلاعات: Amministrazione collegi del Diparimento di Biotecnologie

نوع: برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد

آدرس: VERONA

مرجع: بیوتکنولوژی

منطقه گسترده: علوم و مهندسی

ناحیه باریک: بیوتکنولوژی

شرح برنامه

هدف از این برنامه ایجاد محققان در بیوتکنولوژی مولکولی و سلولی است که قادر به انجام تجزیه و تحلیل و تحقیق و توسعه در بخش زیست پزشکی هستند، با استفاده از رویکردهای تجربی و محاسباتی. این مهارت ها با مطالعه زیست شناسی سلولی و مولکولی، ژنومیک و تشخیص، آسیب شناسی، فارماکولوژی و زیست شناسی محاسباتی به دست می آید. علاوه بر سخنرانی های سنتی، یک ترم اول سال اول برنامه شامل کار آزمایشگاهی یکپارچه بر اساس موضوع جاری در تحقیقات زیست پزشکی است. این فرمت طراحی شده است تا دانش آموزان با مهارت های فنی در تحقیقات بیوتکنولوژی را در اختیار دانش آموزان قرار دهد و در عین حال ایجاد ارتباط روشن بین تحقیقات آزمایشگاهی و تاثیر بر سلامت انسان باشد. این برنامه فقط یک جریان دارد. با این حال، سازماندهی این برنامه به مؤلفه های جایگزین در همان حوزه، به علاوه تعدادی از اعتبارات انتخابی، به دانشجویان امکان می دهد برنامه های مطالعه خود را با تایید ساختار مسئول آموزشی تطبیق دهند.

این برنامه مدرک کارشناسی ارشد است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود و به شما امکان می دهد تا مدرکی کسب کنید که در ایتالیا و خارج از کشور مفید خواهد بود - از دانشجویان بین المللی ، با ترکیب دانش و تجربه های مختلف مناطق فرهنگی ، استقبال می کند.

نحوه درخواست

شرایط ورود

دانش آموزان نیاز به آموزش پایه در زیست شناسی مولکولی و سلولی، بیوشیمی، شیمی، ریاضیات، آمار و فیزیک دارند. آنها همچنین باید مهارت کافی در زبان انگلیسی داشته باشند تا بتوانند به سخنرانی ها (یعنی سطح B1 یا بالاتر) مراجعه کنند. مقررات آکادمیک این برنامه، نحوه ارزیابی دانش آموزان و چگونگی آزمایش آنها را توضیح می دهد.

هزینه تحصیل

هزینه های تحصیل برای دانشجویان غیر Eu

تحت برنامه های بین المللی University of Verona ، دانشجویان غیر Eu می توانند هزینه تحصیل در 1000 یورو را برای سال تحصیلی - برای دوره قانونی دوره تحصیل خود بدون نیاز به ارائه اسنادی که وضعیت مالی آنها را ارائه می کنند انتخاب کنند. دانش آموزانی که این گزینه را انتخاب می کنند:

  • باید از طریق یک مدرک تحصیلی که در خارج از کشور دریافت می شود، به برنامه تحصیلی انتخابی خود اعتراف شده باشد؛
  • باید اقامت (و همچنین خانواده اش) در یک کشور غیر اتحادیه اروپا داشته باشند؛
  • ممکن است هنوز برای یک بورس تحصیلی منطقه ای درخواست شود
  • ممکن است برای کاهش هزینه تحصیل یا معافیت دانشگاه اعمال نکنید.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان قادر خواهند بود در هر دو بخش خصوصی و دولتی کار کنند. آنها همچنین می توانند در زمینه مشاوره و برنامه ریزی، به طور مستقل یا در ارتباط با گروه های دیگر، کار آزادانه انجام دهند.

فارغ التحصیلان در زمینه هایی مانند تحقیق و توسعه فناوری در نهادهای دولتی و صنایع مختلف (مانند بیوتکنولوژی، داروها، تشخیص) استخدام می کنند. مقررات بیوتکنولوژی، مدیریت و ایجاد در بخش دولتی یا خصوصی؛ مدیریت یا مشاوره در فارماکولوژی، سلامت زیستی و یا تشخیص. و در زمینه های فنی و علمی اطلاعات و ارتباطات.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Verona »

آخرین به روز رسانی ژوئیه 6, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
1,000 EUR
1000 یورو در سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date

Keywords of your Future