کارشناسی ارشد در بیوانفورماتیک

عمومی

شرح برنامه

آیا دوست دارید در توسعه مراقبت های بهداشتی و دارویی فردا مشارکت داشته باشید؟ برنامه کارشناسی ارشد بیوانفورماتیک میان رشته ای زیست شناسی را با ابزارهای IT مشتق شده از رشته علوم کامپیوتر ترکیب می کند. شما این فرصت را خواهید داشت که مجموعه داده های بیولوژیکی بزرگی را پردازش ، سازماندهی و تجزیه و تحلیل کنید ، که به شما کمک می کند در درک پیشرفت بیماری (و به عنوان مثال) و نحوه پاسخگویی بیماران به درمان های پزشکی سهیم باشید.

درباره برنامه

هدف از این برنامه مطالعه فراهم آوردن طیف وسیعی از مهارتهای تخصصی در زمینه بیوانفورماتیک است. شما همچنین توانایی خود را برای حل مستقل مسئله ، برنامه ریزی ، انجام تجزیه و تحلیل ، و جمع بندی ، پردازش و ارزیابی حیاتی نتایج افزایش خواهید داد. در رشته بیوانفورماتیک ، شما دوره هایی را با تمرکز بر موضوعاتی از جمله الگوریتم های بیوانفورماتیک ، برنامه نویسی ، تجزیه و تحلیل داده ها در مقیاس بزرگ و تحقیق و توسعه بیوانفورماتیک خواهید خواند. شما همچنین می توانید یک پروژه مدرک را در زمینه بیوانفورماتیک انجام دهید. مطالعات شما سخنرانی ها را با کارهای آزمایشگاهی در یک محیط IT ترکیب می کند. شما در مورد ابزارهای رایانه ای مختلف برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها از پروژه های تحقیقاتی و آزمایش های بیولوژیکی و همچنین روش های مختلف برای تجزیه و تحلیل توالی DNA و داده های بیان ژن یاد خواهید گرفت.

دوره های تشکیل دهنده در برنامه مطالعه

این یک برنامه مطالعه یک ساله است و ترم اول شامل چهار دوره است. دو دوره اول مفاهیم و روشهای بیوانفورماتیک و تحلیل بیوانفورماتیک با Perl است. این دوره ها هم مقدمه ای گسترده در زمینه و هم زمینه ای اساسی در برنامه نویسی و توسعه الگوریتم را فراهم می کنند. به دنبال آنها تجزیه و تحلیل بیوانفورماتیک با R و فرایند تحقیقات بیوانفورماتیک انجام می شود. تحلیل بیوانفورماتیک با R زبان برنامه نویسی R و تجزیه و تحلیل آماری داده های بیولوژیکی در مقیاس بزرگ را معرفی می کند. فرایند تحقیقات بیوانفورماتیک شامل یک سری سمینارها است که بینش در مورد تحقیقات مربوطه را فراهم می کند. این همچنین یک دوره مقدماتی برای پروژه مدرک تحصیلی را تشکیل می دهد. ترم دوم به پروژه مدرک اختصاص دارد ، که در آن شما یک مسئله تحقیقاتی مرتبط را تدوین و کار خواهید کرد.

فرصت های شغلی

بازار کار در زمینه بیوانفورماتیک در وضعیت توسعه مداوم است. در راستای دسترسی سریع به داده های جدید بیولوژیکی ، نیاز متناظر به بیوانفورماتیک های واجد شرایط نیز افزایش می یابد. موقعیت ها در شرکت های علوم علمی از جمله شرکت های دارویی در دسترس هستند. بسته به آنچه در مطالعات مقدماتی خود خوانده اید ، می توانید به عنوان مثال با استفاده از روش های بیوانفورماتیک یا به عنوان یک بیوانفورماتیک در حال توسعه روش ها و ابزارهای جدید بیوانفورماتیک ، به عنوان یک زیست شناس مولکولی کار کنید.

فرصت های مطالعه بیشتر

پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه مطالعاتی ، شما می توانید با یک برنامه تحقیقاتی در بیوانفورماتیک ادامه دهید.

تحقیق در این زمینه

تحقیقات در زمینه بیوانفورماتیک به سرعت در حال پیشرفت است. این را می توان به توسعه ابزارهای جدید بیوانفورماتیک و استفاده از ابزارهایی برای تجزیه و تحلیل داده های بیولوژیکی تقسیم کرد. برای گروه تحقیقاتی در University of Skövde ، مهمترین زمینه تحقیق در حال حاضر مربوط به شناسایی نشانگرهای زیستی است. این گروه در حال انجام مطالعات بیوانفورماتیک در زمینه تمایز سلول های بنیادی است.

شرایط پذیرش

پیش نیاز یک مدرک لیسانس (معادل لیسانس سوئدی) در زیست شناسی مولکولی ، پزشکی پزشکی یا علوم کامپیوتر است. یک نیاز دیگر اثبات مهارت در انگلیسی معادل تحصیلات در مقطع متوسطه بالاتر در سوئد است ، که به عنوان دوره انگلیسی 6 / دوره انگلیسی شناخته می شود. این به طور معمول با استفاده از یک آزمون معتبر بین المللی نشان داده می شود ، به عنوان مثال آیلتس یا TOEFL یا معادل آن.

انتخاب

اعتبارات اعطا شده

زبان

دوره ها به زبان انگلیسی انجام می شود.

چه زمانی؟ جایی که؟ چطور؟

  • دوره تحصیل: 18 ژانویه 2021 - 16 ژانویه 2022
  • مکان: Skövde، پردیس
  • سرعت مطالعه: 100٪
آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for makin ... اطلاعات بیشتر

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for making sure that the agency performs according to official decisions. اطلاعات محدود