Bioinformatics یک رشته بین رشته ای است که روش ها و ابزارهای نرم افزاری را برای درک داده های بیولوژیکی توسعه می دهد. این تجزیه و تحلیل زیست شناسی ، علوم کامپیوتر و آمار برای تجزیه و تحلیل این داده ها است.

فن آوری های جدید در ژنومیک و پروتئومیکس طی دهه گذشته تحول جدیدی در تحقیقات زیست شناسی و پزشکی ایجاد کرده است. اکتشافات علمی اکنون بسیار وابسته به پردازش کارآمد و تجزیه و تحلیل میزان عظیم داده های حاصل از آزمایشگاه های مرطوب است. برنامه Bioinformatics در تجزیه و تحلیل محاسباتی از داده های بیولوژیکی دانش آموزان از زمینه های مختلف را آموزش می دهد.

ویژگی های ویژه این برنامه:

  • تحقیقات را با آموزش در روشهای فعلی و همچنین توسعه ابزارهای نرم افزاری جدید ترکیب می کند.
  • ارتباط نزدیک با تحقیق در یک محیط بین المللی
  • استفاده گسترده از آموزش های دستی را انجام می دهد.
  • به طور مداوم در ارزیابی های دوره دانش آموزان بالاترین امتیاز را کسب می کند.

چشم انداز شغلی

تقاضا برای بیوانفورماتیک های واجد شرایط هنوز بیش از میزان عرضه است. فارغ التحصیلان مجموعه متنوعی از کارفرمایان را برای انتخاب بین صنعت ، مراقبت های بهداشتی و دانشگاه ها دارند.

کاربرد

این برنامه همچنین در مرحله بعد درخواست برای ساکنان سوئدی و دانشجویان EU / EEA باز است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-NABIF مراجعه کنید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تأسیس شد و یکی از قدیمی ترین ، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه QS World 2020 قرار دارد و برای دانشجویان بین المللی که به سوئد می آیند - یکی از ابتکاری ترین ، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورها ، در بین دانشگاه های بین المللی انتخاب شماره یک است.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 93 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی اکتبر 29, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school