کارشناسی ارشد در برنامه ریزی مالی و مدیریت مالیاتی

عمومی

شرح برنامه

استاد در برنامه ریزی مالی و مدیریت مالیاتی

گروه بانکداری و امور مالی

مقدمه

 • در سال 1994، این بخش به عنوان بخش بانکداری و امور مالی تاسیس شد. مدرسه ما به عنوان یک موسسه فناوری در سال 2000 بازسازی شد. در سال 2009، ما برنامه ریزی و مدیریت مالیاتی کارشناسی ارشد برنامه مالی است.
 • در ماه اوت سال 1994، ما تقسیم روز پنج ساله کالج است.
 • در ماه اوت سال 1996، ما تقسیم شب 2 سال کالج، پایه
 • در ماه اوت سال 1998، ما تقسیم آخر هفته 2 سال کالج است.
 • در ماه اوت سال 2000، ما روز و شب تقسیم 2 سال مدرسه فنی است.
 • در ماه اوت سال 2001، ما تقسیم آخر هفته 2 سال مدرسه فنی است.
 • در ماه اوت سال 2002، ما تقسیم شب 4 سال مدرسه فنی است.
 • در ماه اوت سال 2003، ما تقسیم روز 4 سال مدرسه فنی است.
 • در سال 2009، ما برنامه ریزی و مدیریت مالیاتی کارشناسی ارشد برنامه مالی است.

ویژگی

گروه بانکداری و امور مالی

پرورش استعدادها و متخصص در تمام جنبه های مالی هدف دپارتمان ما است. برنامه درسی ما این است که با هر دو نظریه و عمل به همان اندازه ارزش طراحی شده است. ما همچنین راه اندازی یک درخواست مجوز حمایت از برنامه برای کمک به دانش آموزان ما مجوز به عنوان بسیاری که ممکن است به دست آورد. W همکاری با سازمان برای ارائه فرصت های آموزش عملی برای دانش آموزان است.

برنامه ریزی مالی و برنامه کارشناسی ارشد مدیریت مالیات

این اولین مدرسه فارغ التحصیل راه اندازی است بر اساس نظر مشتریان از برنامه ریزی مالی در تایوان. هدف از تأسیس آن است که به ارائه دانش حرفه ای در مورد درآمد و مدیریت مالیاتی به طوری که دانش آموزان ما آموزش دیده به خوبی در مدیریت مالی خود و یا تبدیل شدن به مدیران مالیاتی حرفه ای است.

هدف ما این است به پرورش استعدادهای متخصص در برنامه ریزی مالی و مسائل مربوط به مالیات و برای هدایت صنعت برنامه ریزی مالی به سمت یک جهت توسعه چیزیکه صدا میکند.

امکان

ما 22 معلمان تمام وقت. کارکنان آموزش ما متشکل از 1 استاد، 6 دانشیار، 11 استادیار، 3 استادان و 1 نفر مطالعه دکترا و حرفه ای دیگر از صنعت برای حمایت از آموزش ما است.

ما یک "مرکز آموزش بانکداری و امور مالی" که در آن ما یک "بانکداری آنلاین و اطلاعات مالی استودیو" و "سرمایه گذاری و امور مالی عمل برنامه ریزی استودیو" برای ایجاد یک محیط شبیه سازی شده در آن دانش آموزان را می توان به اطلاعات در زمان واقعی متصل بازار و یادگیری چگونه به انجام عملیات مرتبط و افزایش اثربخشی آموزش.

برنامه ریزی درسی

به منظور پرورش دانش آموزان ما به استعدادهای حرفه ای و متخصص در تمام جنبه های مالی، علاوه بر تئوریهای بنیادی، ما آماده سازی دانش آموزان با تمام گرد دانش و کمک به آنها افزایش رقابت اشتغال آنها. بر اساس برنامه های شغلی دانش آموزان و شغل آنها ممکن است، ما دوره های هسته ای ما را طراحی کرده اند و آنها را به 2 برنامه تقسیم می شوند: برنامه کسب و کار مالی تصمیم گیری، و برنامه تصمیم های سرمایه گذاری. در هر برنامه، برخی از مجوز عمده ما کمک خواهد کرد و هم از دانشجویان برای به دست آوردن وجود دارد.

همکاری صنعت

در حال حاضر، ما باید همکاری با رئیس جمهور اوراق بهادار شرکت، قطب بندی اوراق بهادار شرکت، با مسئولیت محدود، APEX بین المللی پژوهش و مهندسی مالی. فنی و شرکت، آموزشی ویبولیتین، و غیره به دانش آموزان فرصت های آموزشی عملی است.

چشم انداز

فرصت های بعد از فارغ التحصیلان

 • اوراق بهادار مالی: کار در اوراق بهادار، بانک ها و یا شرکت های بیمه
 • شرکت: کار به عنوان پرسنل مدیریت مالی، کارکنان حسابداری، و پرسنل مدیریت
 • مقام دولتی

تحصیلات پیشرفته در امور مالی، اقتصاد و یا برنامه های کارشناسی ارشد مرتبط با کسب و کار

فارغ التحصیل موسسه برنامه ریزی مالی و مدیریت مالیاتی

این اولین مدرسه فارغ التحصیل راه اندازی است بر اساس نظر مشتریان از برنامه ریزی مالی در تایوان. هدف از تأسیس آن است که به ارائه دانش حرفه ای در مورد درآمد و مدیریت مالیاتی به طوری که دانش آموزان ما آموزش دیده به خوبی در مدیریت مالی خود و یا تبدیل شدن به مدیران مالیاتی حرفه ای است. هدف ما این است به پرورش استعدادهای متخصص در برنامه ریزی مالی و مسائل مربوط به مالیات و برای هدایت صنعت برنامه ریزی مالی به سمت یک جهت توسعه چیزیکه صدا میکند. ما را از طریق کشت با کیفیت بالا استعدادهای برنامه ریزی مالی و ایجاد پایه و اساس و ساختار نظریه های برنامه ریزی مربوط مالی و دانش عملی برای توسعه بلند مدت صنعت برنامه ریزی مالی اختصاص.

استحکام

ما برای اولین بار در مقطع تحصیلات تکمیلی است که طراحی برنامه درسی ما بر اساس شش برنامه سؤال از برنامه ریز مالی خبره (CFP). پوشش دوره به شرح زیر است: برنامه ریزی اساسی مالی، مدیریت ریسک و برنامه ریزی بیمه، رفاه کارکنان و برنامه ریزی بازنشستگی بازنشستگی، برنامه ریزی سرمایه گذاری، برنامه ریزی انتقال مالیات بر زمین، عوارض و اموال، و تمام جنبه برنامه ریزی مالی. ما از FPAT به عنوان یک CFP موسسه آموزشی آموزشی واجد شرایط مجاز؛ بنابراین پس از مصرف دوره های مرتبط طراحی شده در موسسه ما، دانش آموزان خودشان دست آوردن این عنوان را به هر گونه سؤال از شش برنامه معاینه. زمینه های تحت پوشش تحقیقات ما شامل مسائل حرفه ای مواجه شده مدیریت مالی فردی مانند برنامه ریزی سرمایه گذاری، مدیریت ریسک، مدیریت مالیاتی، مدیریت ارتباط با مشتری، و غیره

برنامه ریزی درسی

 1. آماده سازی شش برنامه های آموزشی بزرگ آموزشی از CFP و مباحث پیشرفته مرتبط 2. البته روش تحقیق طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان توانایی خود در اجرای تحقیق و تفکر مستقل 3 را بالا ببرد. دوره های ارتباطات و مربوط به بازاریابی نیز در برنامه درسی شامل عنوان آنها در انجام برنامه ریزی مالی حرفه ای ضروری است

چشم انداز

بعد از فارغ التحصیلی، دانش آموز ما می تواند به عنوان کامل جنبه مشاوران مالی کار و یا شغل در زمینه برنامه ریزی های مالی و یا مدیریت ثروت در سازمان های مالی با ارائه محصولات مالی مانند بانکداری، اوراق بهادار، معاملات سلف و خدمات مشاوره سرمایه گذاری اعتماد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Embracing the philosophy of holistic education, we are dedicated to cultivating students’ practical skills. Currently, we have three colleges which are the Colleges of Finance, Management and Informat ... اطلاعات بیشتر

Embracing the philosophy of holistic education, we are dedicated to cultivating students’ practical skills. Currently, we have three colleges which are the Colleges of Finance, Management and Informatics, four graduate schools, 12 departments, 1 departmental team (1??) and 1 degree program. Additionally, we established an on-the-job Master program in 2010. In order to enhance the quality of our teaching staff, professors such as Lee Chia-Tung, Chen Ming-Zhang, Chen Guang-Xian, Xu Sheng-Hsiung, Lin Wei-Yi, Pan Zhao-Xian, Luo Neng-Qing, Hua Ming-Shu, Chen Wen-Xian have been recruited. اطلاعات محدود