این برنامه ترکیبی از استانداردهای علمی و نظری بالا با تمرین عملی فشرده در باستان شناسی، میراث فرهنگی و موزه شناسی است. شما در چگونگی کشف و مدرک گذشته، نحوه نگهداری مصنوعات، نحوه تجزیه و تحلیل ساختمان ها و نحوه ارتباط یافته های خود و نتایج تحقیق به مخاطبان گسترده تر آموزش خواهید گرفت.

ویژگی های ویژه این برنامه

  • یادگیری مبتنی بر پروژه
  • دانشکده فیلسواری باستان شناسی در سایت سن ویکسینگ Uppåkra
  • طیف گسترده ای از دوره ها با لینک مستقیم به پروژه های تحقیقاتی فعلی استادان: ساختمان ها به عنوان باستان شناسی، باستان شناسی دیجیتال با تمرکز بر GIS و واقعیت مجازی و مطالعات باستان شناسی مناظر انسان

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های اجباری: باستان شناسی حوزه در نظریه و تمرین (30 اعتبار) و پایان نامه کارشناسی ارشد (30 اعتبار).

انتخاب کنندگان: دوره های ارائه شده توسط گروه باستان شناسی یا سایر دانشکده ها / ادارات. نمونه هایی از این دوره ها عبارتند از: نظریه های باستان شناسی و فرهنگ مواد، ساختمان ها به عنوان باستان شناسی، مطالعات باستان شناسی در مناظر انسان، متن و تفسیر و باستان شناسی دیجیتال.

چشم انداز شغلی

پس از فارغ التحصیلی از این برنامه، شما باید آموزش باستان شناسی، تجربه مستند و مهارت های کار گروهی که برای کسب اشتغال در بخش میراث فرهنگی، به عنوان مربی موزه یا به عنوان یک باستان شناس زمین کار داشته باشید.

بیشتر در مورد این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/archaeology بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 11, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

سپتامبر 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school