کارشناسی ارشد در بازاریابی

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

در دوره استاد ما نوآوری نام تجاری با تمرکز بر بازاریابی

ما در زمان تغییر ثابت زندگی می کنیم. به همین دلیل است که نوآوری در قلب مطالعات شماست. ما به شما روش ها و تکنیک ها را آموزش خواهیم داد تا به شما در یافتن راه حل های نوآورانه، توسعه محصولات هیجان انگیز و رسیدن به مخاطبان هدف دست یابید.

118321_02_Picture_Marketing-Innovation.JPG

در گروه های کوچک و یک فضای خلاقانه، شما خود را با فن آوری ها و ابزارهایی که برای ایجاد مارک های معنی دار و قوی در چشم انداز دیجیتالی آشنا هستید، آشنا خواهید کرد.

پیوندهای نزدیک به تمرین

برای شروع کار خود ما با شرکت های تجاری پیشرو و سازمان های ایجاد شده همکاری می کنیم. در طول تحصیلاتتان، شما در پروژه های واقعی شرکت های بزرگ بین المللی مشغول به کار خواهید شد، و شما را برای چالش کشیدن وظایف استراتژیک در صنعت برند مشغول خواهید کرد. بهبود خلاقیت، تفکر خلاقانه و مهارت های تیمی، و گسترش شبکه حرفه ای خود را.

استادان اختصاص داده شده ما به عنوان استراتژیست های موفق، مشاوران، طراحان، بنیانگذاران و مدیران با تجربه بین المللی تجربه می کنند. با توجه به ارتباط ما با چین، شما یک فرصت منحصر به فرد برای شناخت دیدگاه های غرب و شرق در تفکر تجاری و بازاریابی خواهید داشت.

ماژول ها

 • نوآوری نام تجاری
 • تفکر برند
 • فن آوری های دیجیتال
 • نام تجاری دیجیتال
 • علم اطلاعات
 • هوش مصنوعی
 • برند Bootcamp
 • تحقیقات بازار
 • و دیگران

فرصت های شغلی

به منظور ایجاد یک کاندید مورد نظر در آینده، مطالعات شما در مورد نوآوری متوقف خواهد شد. با توجه به تمرکز منحصر به فرد در تفکر برند و فن آوری های جدید و همچنین جهت گیری بین فرهنگی، شما آماده آماده سازی برای وظایف پیچیده استراتژیک در شرکت های برند بین المللی خواهید بود.

به عنوان فارغ التحصیل بازاریابی

چرا Brand University of Applied Sciences برند (آکادمی برند سابق ؟؟

Brand University of Applied Sciences اولین دانشگاهی است که در سراسر جهان بر تفکر برند تمرکز دارد. ما روشهای علمی را با پروژه های عملی و تمرکز قوی اوراسیا ترکیب می کنیم. ما مبتکران و حل کننده های مشکل آیندگان را نه تنها با انتقال دانش به روز در مورد برندسازی ، بلکه با پرورش شخصیت های قوی شکل می دهیم.

پذیرش

شروع مطالعات: آوریل یا اکتبر.

شما:

 • یک برنامه با موفقیت به پایان رسید شش ترم BA با حداقل 180 امتیاز اعتبار (ECTS) به اضافه حداقل یک سال تجربه کار عملی، و یا 210 امتیاز (ECTS).
 • مهارت های انگلیسی در سطح B2 یا حداقل 550 امتیاز در آزمون TOEFL مبتنی بر مقاله یا 85 امتیاز در آزمون اینترنتی، یا 6.5 امتیاز در IELTS.
 • CV، منابع و نامه ای از انگیزه ای که اشتیاق شما به مارک ها را نشان می دهد و علاقمند به فناوری های جدید نشان می دهد، ارائه کنید.

هنگامی که اسناد درخواست شما را به طور مثبت ارزیابی می کنیم، مدیر برنامه ما آنا پروکورنوکو و مدیر دوره ما در مصاحبه شخصی شما را مطلع خواهند کرد. شما قادر خواهید بود تا در مورد تحصیلات و حرفه شان تا کنون، شایستگی خود را برای دوره و اهداف شخصی خود در رابطه با تحصیل به آنها بگویید.

بورس تحصیلی

Brand University of Applied Sciences دارای یک برنامه بورس تحصیلی است که به متخصصان جوان با استعدادی از سراسر جهان امکان درخواست برنامه های ما را می دهد. لطفاً از مشاور تحصیل ما بخواهید که آیا بورس های تحصیلی در حال حاضر در دسترس هستند یا خیر.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Brand University of Applied Sciences is the first university worldwide focusing on brand thinking. We combine scientific methods with practical projects and a strong Eurasian focus.

Brand University of Applied Sciences is the first university worldwide focusing on brand thinking. We combine scientific methods with practical projects and a strong Eurasian focus. اطلاعات محدود