کارشناسی ارشد در بازاریابی و مدیریت گردشگری

عمومی

شرح برنامه

گردشگری را بهتر کنید

دوره برنامه 2 دسامبر، 2019 - 22 ژانویه 2020. به www.uef.fi/tmm مراجعه کنید تا به روز باشید. برنامه کارشناسی ارشد در بازاریابی و مدیریت گردشگری نه تنها در مورد ایجاد پول است؛ هدف ما بهبود گردشگری است. بهتر برای کسب و کارهای کسب و کار، برای گردشگران بهتر است، بهتر برای محیط زیست و بهتر برای جوامع محلی. این چیزی است که ما به دانش آموزان خود آموزش می دهیم و این همان چیزی است که دانش آموزان می توانند انجام دهند، زمانی که برنامه تحصیلی ما را به پایان رسانده اند. دانش آموزان ما مشکل ساز هستند که از چالش ها لذت می برند و می خواهند اثرات کارشان را ببینند. آنها متفکران انتقادی هستند که می توانند مشکلات پیچیده در زمینه گردشگری را شناسایی و حل کنند. آنها خلاق، خدماتگرا، با کیفیت و کارآمد هستند. ما دانش آموزان دانش جامع در مورد چگونگی مدیریت و فروش بازار کار و مقصد گردشگری در زمینه گردشگری مدرن و جهانی را ارائه می دهیم. برنامه ما ساده ترین آن نیست، اما در جهان مانند بسیاری از آنها وجود ندارد. ما بر روی درک مشتری، ایجاد ارزش برای همه افراد و سازمان های درگیر در گردشگری، در شرکت های کوچک و متوسط و در مورد رفاه گردشگران، طبیعت، کسب و کارها و مردم محلی تمرکز می کنیم. ما این کار را با آخرین دانش آکادمیک همراه با چالش های کسب و کار واقعی انجام می دهیم.

چه چیزی در آن برای شماست؟ چرا باید با ما مطالعه کنید؟

سفر و گردشگری یک تجارت در حال رشد، جهانی و بین المللی است. ما شما را در وسط این قرار می دهیم و به مهارت هایی که برای کار در بازار امروز و فردا نیاز دارید آموزش می دهیم. ما به شما فرصتی می دهیم تا گردشگری را بهتر کنید. این MBA فقط برای حرفه ای نیست، بلکه به شما اجازه می دهد که اشتیاق خود را پیدا کنید و آن را در زمینه گردشگری زندگی کنید. آموزش و پرورش در برنامه ما به شما دانش و ابزار را برای کار در زمینه های مختلف در این زمینه می دهد. برای نمونه چند مثال می توانید یک کارآفرین، یک بازاریاب مقصد، متخصص رسانه های اجتماعی، مدیر تجاری یا یک مشاور باشد. تمرکز ما بر فن آوری، رفاه و گردشگری مسئول، موقعیت خوبی برای کار در زمینه گردشگری با مهارت و دانش محسوب می شود و کارفرمایان به دنبال آن هستند. University of Eastern Finland یک دانشگاه دانشگاهی چند رشته ای است که دانشجویان را قادر می سازد طیف گسترده ای از امکانات تحصیلی و مقاطع تحصیلی را ارائه دهند. این در فنلاند زیبا و ایمن شرقی واقع شده است و طبیعت در همه جا در اطراف ما قرار دارد. هزینه های زندگی کوچکتر از شهرهای بزرگ و شهرهای بزرگ جهان است و دانش آموزان ارزشمند و قدردانی می شوند. University of Eastern Finland ، UEF متعهد به یک استاندارد عالی تحقیق و آموزش است. UEF یک حسابرسی تضمین کیفیت را که توسط شورای ارزیابی آموزش عالی فنلاند انجام شده است و یک سیستم مدیریت کیفیت سازگار با استاندارد ISO 9001: 2000 را تصویب کرد. علاوه بر این، از زمانی که عملیات خود را در سال 2010 آغاز کرد، UEF بارها و بارها به طور سالیانه در چند رتبه بندی دانشگاه های پیشرو جهان فهرست شده است. در سال 2015، UEF در بین 400 دانشگاه برتر جهان به وسیله تحصیلات عالی Times، در بین 350 دانشگاه برتر جهان رتبه بندی دانشگاه جهانی QS و در بین 401 تا 500 دانشگاه برتر جهان با رتبه بندی دانشگاه های جهان رتبه بندی شد .

MDPTMM ساخته شده از چه چیزی است؟

برنامه کارشناسی ارشد در بازاریابی و مدیریت گردشگری یک برنامه دو ساله است که شامل مطالعات مختلف در مجموع 120 اعتبار ECTS می باشد. برنامه درسی شامل دوره های رفتار مصرف کننده در گردشگری، بازاریابی و مدیریت شرکت های گردشگری و مقصد، روش های تحقیقاتی و کسب و کار الکترونیکی است. تمام دوره های برنامه درسی بر سه موضوع اصلی تمرکز دارد: گردشگری، گردشگری پایدار و گردشگری مبتنی بر طبیعت.

چه کسی می تواند درخواست کند و چگونه؟

ما به دانشجویانی علاقمند هستیم که در مورد توسعه گردشگری هر دو به عنوان یک معیشت و همچنین یک پدیده که بر کل سیاره ما تاثیر می گذارد، پرشور است. ما از افرادی که دارای مدرک لیسانس در هر دو کسب و کار یا گردشگری هستند و یا دارای حداقل 60 ECTS اعتبار از مطالعات در موضوعات فوق استقبال می کنیم. دوره برنامه های ما همیشه در پایان سال است و مطالعات در ماه سپتامبر آغاز می شود.

هزینه آن چیست؟

برای دانشجویان منطقه اتحادیه اروپا / ETA، MDPTMM هزینه های تحصیل را نمی پردازد. برای بهترین متقاضیان خارج از اتحادیه اروپا / ETA، ما یک طرح بورس تحصیلی جذاب در دسترس داریم. برای متقاضیان خوب، امکان دریافت کمک هزینه تحصیلی وجود دارد که 50 درصد هزینه تحصیل سالانه را پوشش می دهد.

این همان چیزی است که ما می خواهیم با آن مطالعه کنیم

برنامه کارشناسی ارشد در بازاریابی و مدیریت گردشگری یک برنامه دو ساله است که در پایان آن شما مدرک کارشناسی ارشد کسب و کار و اقتصاد را دریافت خواهید کرد! در طول دو سال، شما با ما هزینه می کنید، می دانید که ما از کارمندان ما عالی است و شما در محیط های پیشرفته تر یادگیری خود را صرف زمان زیادی می کنید. این برنامه شامل سخنرانی ها، دوره های آموزشی، پروژه ها و مطالعه مستقل است. برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه درسی و دوره های آموزشی ما و پیدا کردن مواد آموزشی الکترونیکی خود، روی لینکهای سمت چپ کلیک کنید.

چشم انداز شغلی

برنامه درسی در بازاریابی و مدیریت گردشگری شما را با مهارت و دانش برای موقعیت های مختلف در زمینه کسب و کار و گردشگری فراهم می کند. این برنامه به شما مهارتهای مفید در تجارت روزمره را آموزش می دهد مانند درک رفتار مشتری و ایجاد تجربه مشتری و همچنین بازاریابی آنلاین، ایجاد محتوا و خستگی در رسانه های اجتماعی و تفکر تحلیلی. تخصص در بازاریابی و مدیریت گردشگری شما را قادر می سازد تا به عنوان مثال در موقعیت های مختلف در زمینه گردشگری کار کنید:

 • مدیر مقصد
 • کارآفرین
 • مشاور و متخصص
 • بازاریابی مقصد
 • مدیر بازاریابی
 • بازاریاب رسانه های اجتماعی

با این حال، بسیاری از شغل های آینده حتی وجود ندارد! TMM به دانشجویان مهارت و دانش را می آموزد تا آماده و سازگار با تغییرات آینده و نحوه ی کمک به صنعت گردشگری و تحقیق در جهت حفظ آخرین پیشرفت های اقتصادی و تکنولوژیکی باشد.

هزینه های تحصیل و بورس تحصیلی - دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / EEA

دوره کاربرد

2 دسامبر 2019 - 22 ژانویه 2020.

شهریه

هزینه تحصیل 8000 € در هر سال تحصیلی است.

هزینه تحصیل چیست؟

هزینه تحصیل شامل مطالعاتی است که در رشته (120 ECTS) و مشاوره و نظارت مربوط به مطالعات انجام شده است. علاوه بر این:

 • کمک در درخواست برای مسکن دانشجویی
 • یک برنامه جهت گیری
 • یک معلم ممتاز
 • دسترسی به خدمات فناوری اطلاعات
 • دسترسی به اینترنت بی سیم در محوطه دانشگاه، کلاس های کامپیوتر در دسترس 24/7
 • استفاده رایگان از کتابخانه
 • دوره های زبان فنلاندی

چگونه می توان برای بورس تحصیلی درخواست داد؟

کمک هزینه تحصیلی برای درخواست پذیرش در دانشگاه با تکمیل قسمت مربوطه فرم درخواست اعمال می شود. تصمیم در مورد بورس تحصیلی در ارتباط با پذیرش دانشجویان است و دانش آموز در نامه ای از پذیرش در مورد موضوع مطلع می شود. بورس تحصیلی براساس دستاوردهای علمی دانشجویان در معیارهای ورود پذیری اعطا می شود. بورس تحصیلی شخصی است و برای دو دوره تحصیلی اهدا می شود. معیارهای در http://www.uef.fi/tmm را ببینید. متقاضیان از پذیرش آنها در دانشگاه و کمک هزینه تحصیلی مطلع خواهند شد. دانش آموزانی که مدرک تحصیلی دریافت می کنند، قبل از پرداخت هزینه تحصیل، می بایست فرم پرداخت کمک هزینه تحصیلی را به هماهنگ کننده برنامه امضا کرده و بازگردانند.

پرداخت هزینه تحصیل

ما هزینه های تحصیل در دو سال متوالی به دو برابر می پردازیم. اولین مرحله قبل از آغاز تحصیل شما باید در ماه ژوئن پرداخت شود.

هزینه اجباری دیگر

تمام دانشجویان این دانشگاه عضو اتحادیه دانشجویی هستند. هزینه عضو شدن دانشجویان 126 € در هر سال تحصیلی است. هزینه عضویت عضویت دانشجویان به دانش آموزان اجازه می دهد، به عنوان مثال:

 • مراقبت های بهداشتی اولیه رایگان
 • کاهش قیمت ناهار در کافی نت دانش آموزان
 • تخفیف در اتوبوس های محلی و حمل و نقل از راه دور
 • تخفیف در بسیاری از خدمات عمومی و فعالیت های رایگان زمان.

فرد مخاطب

اگر در مورد هزینه های تحصیل یا بورس تحصیلی سوالی دارید، لطفا دریابید که با ما تماس بگیرید: mdp-tmm@uef.fi (Juho Pesonen)

واجد شرایط برای برنامه کارشناسی ارشد در بازاریابی و مدیریت گردشگری

واجد شرایط بودن: متقاضیان با درجه های زیر واجد شرایط برای مطالعات هستند: حداقل یک دوره کارشناسی 3 ساله از یک دانشگاه معتبر یا دانشگاهی شناخته شده علوم کاربردی / پلی تکنیک. حداقل 60 ECTS در مطالعات کسب و کار، مطالعات گردشگری و مهمان نوازی، و یا مطالعات به اندازه کافی متناظر مورد نیاز است. مطالعات روش زبان، ارتباطات و تحقیق در مطالعات فوق شامل نمی شود. درجه باید تا پایان دوره درخواست تکمیل شود. متقاضیان با مدرک تحصیلی عالی فنلاندی یا خارجی در رشته مدیریت بازرگانی [کارشناسی ارشد (اقتصاد و مدیریت امور مالی)] واجد شرایط نیستند.

مهارت درانگلیسی

متقاضیان باید مهارت های زبان خود را به زبان انگلیسی به صورت زیر بیان کنند:

1. آزمون زبان انگلیسی:

 • مبتنی بر کاغذ TOEFL: مجموع امتیاز 600 و نوشتن 4.0
 • TOEFL مبتنی بر اینترنت: امتیاز کل 100 و نوشتن 22
 • آیلتس (آکادمی): امتیاز کلی 6.5 و نوشتن 5.5
 • PTE (تست پیرسون انگلیسی)، دقیقه. 59 امتیاز

2. یا اگر متقاضی حداقل یکی از الزامات زیر را اجرا کند، آزمون زبان جداگانه لازم نیست، اما متقاضی باید گواهینامه زبان انگلیسی خود را با گواهینامه درجه اعمال شده و رکورد رکورد تحصیلی خود را ثابت کند:

 • لیسانس یا مدرک کارشناسی ارشد در زبان انگلیس در کشور نروژی (دانمارک، فنلاند، ایسلند، نروژ و سوئد)
 • لیسانس یا مدرک کارشناسی ارشد در زبان انگلیسی در استرالیا، کانادا، ایرلند، نیوزیلند، انگلستان یا ایالات متحده انجام می شود
 • لیسانس یا مدرک کارشناسی ارشد در زبان انگلیسی در یک کشور اتحادیه اروپا / EEA انجام شده است
 • آموزش متوسطه در زبان انگليسی در کشور شمال اروپا (دانمارک، فنلاند، ایسلند، نروژ و سوئد)
 • آموزش متوسطه در انگلیس در استرالیا، کانادا، ایرلند، نیوزیلند، انگلستان یا ایالات متحده انجام می شود
 • آموزش متوسطه در زبان انگلیسی در یک کشور اتحادیه اروپا / EEA انجام شده است
 • آموزش متوسطه در کشور نروژی (دانمارک، فنلاند، ایسلند، نروژ و سوئد)
 • انگلیسی به عنوان زبان A1 به عنوان بخشی از آزمون بین المللی مدرک کارشناسی (حداقل درجه 2)
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... اطلاعات بیشتر

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio اطلاعات محدود
جونسو , كوپيو + 1 بیشتر کمتر