با تسلط بر مهارت های استراتژی بازاریابی دیجیتال و برنامه ریزی بازاریابی ، UX ، بازاریابی محتوا ، بازاریابی ورودی ، بازاریابی ایمیل ، بهینه سازی موتور جستجوگر (SEO) ، بازاریابی موتور جستجو (SEM) ، تولید سرب ، رسانه های اجتماعی ، تجارت الکترونیکی ، تبدیل به یک بازاریاب دیجیتال شوید. ، مدیریت شهرت آنلاین و بازاریابی وابسته.

روز آغاز مدت زمان گزینه های مطالعه شهریه اکنون موفق شوید میانگین درامد
15 ژانویه سال 2020 12-18 ماه نامزد یا آنلاین 5،400 دلار درآمد 15٪ در مدت دو سال
یا 18 کیلو دلار جلو
فقط در صورت دریافت شغل ، پرداخت کنید 70K $ - 110K $ USD

برنامه کارشناسی ارشد با تمرکز اشتغال

کارشناسی ارشد بازاریابی دیجیتال به شما کمک می کند تا درک کاملی از مفاهیم اساسی و اساسی در زمینه بازاریابی و فروش دیجیتال داشته باشید. علاوه بر کسب مهارتهای عملی مورد نیاز برای پیاده سازی و مدیریت استراتژی های موثر بازاریابی دیجیتال ، شما همچنین می توانید با تحقیق و توسعه پروژه پایان نامه کارشناسی ارشد خود ، دانش تخصصی ویژه مهمی را توسعه دهید. این فرآیند یک معلم آموزشی را در برنامه تأیید می کند - با نتایج یادگیری ساختاری ، و محتوا و معیارهای ارزیابی مناسب.

این مدرک دانشگاهی وضعیت شما را به عنوان یک متخصص دیجیتال تأثیر پذیر و تقاضا تقویت می کند. پس از اتمام برنامه ، شما قادر خواهید بود از تخصص دیجیتالی خود استفاده کنید تا از هر چالشی در حرفه خود حرکت کند.

دانشجویان طی مدت زمان 1 سال 10 دوره را پشت سر می گذارند. جدا از دوره های اصلی ، Contech توسعه شخصی غیر اعتباری را ارائه می دهد

شما به طور فعال در برنامه های Practicum شرکت خواهید کرد ، جایی که فرصتی برای استفاده از مهارت های خود برای کار با مشکلات چالش برانگیز با داده های واقعی به اشتراک گذاشته شده از سازمان های حامی مالی خواهید داشت. Practicum هفت ماه طول می کشد و با یک گزارش و ارائه در سطح اجرایی به سازمان کارفرمایان می رسد.

122280_MSDM.png

فرآیند برنامه

مرحله 1 برنامه

فرم درخواست را پر کنید. تنها چند دقیقه طول می کشد.

 • مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی یا هر مدرک لیسانس با 2 سال سابقه در مدیریت تجارت یا صنایع مرتبط با مدیریت.
 • CV یا Linkedin Account.
 • آیلتس 6،0 یا TOEFL 550 / اثبات اینكه قبلاً حداقل سه سال به زبان انگلیسی تحصیل كرده باشید.

مرحله 2 انتخاب

هیئت علمی ما درخواست شما را بررسی می کند و از شما خواسته می شود مدارک پشتیبان را نیز ارسال کنید. همچنین ممکن است برای تصمیم نهایی برای مصاحبه فراخوانده شوید.

مرحله 3 ثبت نام

پس از انتخاب ، می توانید مراحل پرداخت درخواست خود را با پرداخت هزینه برنامه و شهریه تکمیل کرده و قرارداد ثبت نام خود را امضا کنید.

2 راه برای مطالعه

تور جهانی عشایر

122569_NomadWorldTour.png

Contech Nomad Student از زندگی و یادگیری در چهار شهر مختلف جهان ، سان فرانسیسکو ، نیویورک ، برلین استفاده می کنند

دانشجویان Contech Nomad از این مزایا بهره مند می شوند:

 • فرهنگ های مختلف را تجربه می کنید
 • ملاقات با کارفرمایان محلی
 • ایجاد پیوند مادام العمر با همکلاسی های خود
 • تطبیق سبک زندگی عشایری

آنلاین شهر خود را انتخاب کنید

122570_OnlineOption.png

برای دانشجویان نیمه وقت ، دانشجویان انتخاب رشته Contech با انتخاب 9 ماه مطالعه آنلاین و 3 ماه مطالعه در انتخاب شما در شهر ارائه می شود. تحویل برنامه بصورت آنلاین ساختار یافته است ، بنابراین شما معمولاً موظفید در چهار جلسه در هفته و کارگاه های آخر هفته در قالب سخنرانی آنلاین ، کارگاه های آموزشی ، 1-1 مربیگری و مطالعات گروهی در سخنرانی شرکت کنید.

hand, commercial, science and technology4832970 / Pixabay

مهارت بازاریابی دیجیتال شما

مهارت مورد نیاز این صنعت را بدست آورید:

 • تخصص تبلیغات رسانه های اجتماعی را پرداخت کرد
 • مهارت های فروش
 • تخصص کانال بازاریابی خاص
 • توانایی تفکر عینی
 • توانایی اجرای و تحلیل کمپین های بازاریابی قطره ای
 • ترکیبی از خلاقیت و توانایی های تحلیلی
 • کپی خوب و توانایی های داستان نویسی بصری
 • شخصیتی دوست داشتنی
 • خود ترقی باهوش
 • درک مختصر بودن
 • توانایی تجزیه و تحلیل معیارهای کمی
 • مهارت های شنیداری
 • چابکی
 • مهارت های اساسی طراحی

بازاریابی دیجیتال به یک بخش اساسی در مدیریت بازاریابی تقریباً هر شرکتی در هر صنعت تبدیل شده است. کارشناسی ارشد آنلاین در بازاریابی دیجیتال با هدف آموزش دانشجویان و اطمینان از آمادگی آنها برای چالش های اقتصاد بین المللی متحول شده دیجیتالی مدرن که نیاز به مهارت های چند وظیفه ای ، توانایی یادگیری و انطباق سریع ، انعطاف پذیری و اتصال دارد.

استاد بازاریابی دیجیتال مهارتهای لازم در صنعت بازاریابی دیجیتال را به دانشجویان ارائه می دهد و به آنها می آموزد تا یک سیستم یکپارچه از کانالهای مختلف ارتباطی ، سیستم عاملها ، ابزارها و مدلهای بازاریابی دیجیتال را در بازارهای مختلف بین المللی مدیریت کنند. کارشناسی ارشد بازاریابی دیجیتال به دانشجویان کمک می کند تا زمینه پویا و پیچیده بازاریابی دیجیتال را کشف کنند و هم دانش نظری و هم عملی ارائه می دهند.

زمینه های اصلی تحت پوشش این برنامه عبارتند از: مدیریت وب سایت، UX، بازاریابی ایمیل، استراتژی بازاریابی دیجیتال و برنامه ریزی بازاریابی، بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، بازاریابی محتوا، تولید سرب، بازاریابی ورودی، بازاریابی موتور جستجوگر (SEM)، مدیریت اعتبار آنلاین، وبینارها، بازاریابی وابسته، رسانه های اجتماعی و تجارت الکترونیک.

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد بازاریابی دیجیتال قادر به همکاری با دستگاه های الکترونیکی مختلف در بازارهای مختلف بین المللی خواهند بود. آنها مهارت های تحلیلی و تخصص بالایی را در زمینه تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ، مهارت های ارتباطی و هوش فرهنگی ، روحیه کارآفرینی و حل مسئله نوآورانه و مهارت های پیشرفته مدیریتی و رهبری کسب می کنند. دانشجویان کارشناسی ارشد آنلاین در بازاریابی دیجیتال ، مفاهیم و استراتژی های بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیکی را مطالعه می کنند و این فناوری ها را از طریق کارگاه ها ، مطالعات موردی و شبیه سازی های عملی استفاده می کنند. دانشجویان کارشناسی ارشد بازاریابی دیجیتال در یک تجربه تغییر در زندگی و در سطح شخصی و حرفه ای می گذرند و وارد دنیای نوآوری و فرصت های شغلی جدید در محیط بین المللی بازاریابی دیجیتال می شوند. یادگیری از بالاترین فناوریهای کاربردی دیجیتالی که در پردیس آنلاین در دسترس داریم ، شبکه سازی با متخصصان این صنعت و پروژه های بازاریابی دیجیتالی در دنیای واقعی به دانشجویان کمک می کند تا مهارت های خود را توسعه دهند.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Contemporary Technology University »

آخرین به روز رسانی اکتبر 13, 2019
این دوره واقع در پردیس, ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
ژانویه 15, 2020
Duration
12 - 18 
پاره وقت
تمام وقت
Price
5,400 USD
5،400 دلار 11٪ درآمد برای سه سال یا 18 کیلو دلار جلو.
Deadline
دسامبر 15, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 15, 2020
End Date
دسامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
دسامبر 15, 2019

ژانویه 15, 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
دسامبر 15, 2019
End Date
دسامبر 2020