بررسی اجمالی

از 18 ماه کارشناسی ارشد در بازاریابی، مدیریت، ارتباطات و رسانه دانش آموزان برای فرصت های شغلی آماده در زمینه های مختلف در سراسر جهان است.

در بازار در حال تحول امروز، استراتژی های ارتباطی ضرورت نوآوری به منظور افزایش توسعه فردی و ملی است. با جهانی شدن سریع، محیط اقتصادی کنونی با چالش های بسیاری از جمله تغییر الگوهای مصرف، افزایش رقابت، حفظ استعداد، تغییر سیستم عامل های رسانه مواجه است، تبدیل روند در عصر دیجیتال و مسائل اجتماعی و فرهنگی. در نتیجه، شرکت های تجاری و نهادهای دولتی نیاز به محصولات و خدمات خود را به عمیقا به ارتباطات و تغییرات اجتماعی مرتبط است.

این دوره دانش آموزان را قادر به توسعه ارتباطات، نام تجاری، رسانه و مدیریت استراتژی، و همچنین ارزیابی آنها با استفاده از روش درست است. این برنامه چند رشته منسجم را پوشش می دهد موضوعات متنوع برای مشاغل آینده دانش آموز ما به عنوان تاثیرگذاران کلیدی بسیار مهم است. دانش آموزان مهارت های تصمیم گیری آنها یاد بگیرند که چگونه برای شناسایی بخش های جدید بازار، توسعه محتوا برای فرمت های رسانه ای مختلف، ایجاد موقعیت تجاری متمایز، سیاست پیش نویس منابع انسانی و مدیریت دارایی های انسانی و استراتژی های ارتباطات و همچنین اعمال داده به سادگی پیام فوتی و فوری و یکپارچه بهبود مسئولیت رسیدگی به شرایط PR حیاتی است.

دانشکده ما این است که از استادان متمایز و استادان از پاریس دانشگاه سوربن و CELSA فارغ التحصیل دانشکده ارتباطات که تحسین در سراسر جهان به دست آورد و انتقال دانش کامل از بازاریابی، مدیریت، ارتباطات و رسانه تشکیل شده است.

به رسمیت شناختن بین المللی

پاریس سوربن دانشگاه ابوظبی تجربه ترکیبی از سه دانشگاه فرانسه در سطح جهان مشهور از جمله دانشگاه پاریس دانشگاه سوربن، پاریس دکارت دانشگاه و دانشگاه پیر و ماری کوری فراهم می کند. این میراث غنی از برتری های مشترک در ابوظبی تحت وزارت آموزش و پرورش در حال حاضر موجود و در سراسر جهان شناخته شده است.

وابستگی منحصر به فرد CELSA فارغ التحصیل دانشکده ارتباطات

در سال 1957 تاسیس شده و متصل به دانشگاه پاریس دانشگاه سوربن، این مدرسه فارغ التحصیل شده است به علوم اطلاعات و ارتباطات اختصاص یافته است. CELSA آموزش حرفه ای بالا برای شرکت های درگیر در ارتباطات، بازاریابی و تبلیغات، مدیریت، رسانه و روزنامه نگاری. وابستگی منحصر به فرد بین سوربن پاریس دانشگاه و CELSA تضمین می کند که دانش آموزان ما در خط مقدم تحولات در این زمینه ها و به خوبی برای مشاغل در سطح جهانی قرار گرفته است.


برای مشاهده این بروشور لطفا اینجا کلیک کنید

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط Paris-Sorbonne University Abu Dhabi »

این دوره واقع در پردیس
Duration
18 
تمام وقت
Price
- قیمت برای برنامه کامل