کارشناسی ارشد در اکولوژی و تنوع زیستی

عمومی

شرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد ما در محیط زیست و تنوع زیستی به شما دانش ضروری برای درک ارتباطات پیچیده طبیعت و روابط بین گونه ها، محیط زیست و آب و هوا می دهد. بوم شناسی تکاملی و طراحی تجربی جنبه های مهمی از یک برنامه است که در آن شما فرصت هایی برای مطالعه اکولوژی تجربی در هر دو زمینه و آزمایشگاه خواهید داشت.

دلیل انتخاب

  • تدریس به طور سنتی بیشتر فرصت های زیادی برای تعامل و بحث فراهم می کند
  • آموزش جامع ادغام تئوری تکاملی با مهارت های تجربی و تحلیلی
  • انعطاف پذیری برای شکل دادن مطالعات خود به منافع خود و آرمان های کاری

ساختار برنامه

برنامه کارشناسی ارشد در اکولوژی و تنوع زیستی شامل دوره هایی است که شامل محیط زیست تکاملی، تنوع زیستی، طراحی تجربی و علم در تحقیقات و تحقیقات بیولوژیک است. فضای زیادی در برنامه وجود دارد که به شما اجازه می دهد تا از انتخاب های دوره های انتخابی و اختیاری بیشتر انتخاب کنید تا بتوانید برنامه ای را که با منافع انتخاب شده و اهداف شغلی سازگار است، دنبال کنید.

سال اول

محیط زیست تکاملی

تنوع زیستی: الگوهای و فرآیندهای

دوره های انتخابی

سال دوم

دوره (های) اختیاری و پروژه درجه (30 یا 45 اعتبار)
علوم تحقیقات و تحقیقات بیولوژیک

OR

پروژه درجه 60 اعتبار
علوم تحقیقات و تحقیقات بیولوژیک

چشم انداز شغلی

مدرک کارشناسی ارشد در اکولوژی و تنوع زیستی، بسیاری از فرصت های شغلی را در دانشگاه و یا بخش عمومی باز می کند. پس از اتمام این برنامه، شما واجد شرایط درخواست تحصیلات دکترای خود خواهید بود. این برنامه زمینه ای صحیح برای کار در مورد حفاظت و محیط زیست، به عنوان مثال، جنگلداری و کشاورزی، ماهیگیری و شکار و یا در مقامات اداری کار می کند با مسائل مربوط به حفاظت از طبیعت.

چرا دانشگاه استکهلم؟

تحصیل در دانشگاه استکهلم تفاوت دارد

دانشگاه استکهلم یکی از بالاترین رتبه های دانشگاه های جهان و بزرگترین موسسه سوئدی برای تحصیلات عالی با تحصیلات عالی و تحقیقات برجسته در زمینه های مختلف است.

محوطه دانشگاه ما در پارک شهر سلطنتی ملی واقع شده است، فقط چند دقیقه دور از مرکز شهر استکهلم. استکهلم اخیرا دارای امن ترین سرمایه در اروپا بوده و معروف به بسیاری از مناطق سبز و تمیز آن است. استکهلم در زمینه هایی مانند رفاه اجتماعی، برابری، فناوری اطلاعات، پایداری و نوآوری پیش می رود. سوئد، شناخته شده به عنوان یک جامعه باز، همچنین در شاخص پیشرفت اجتماعی رتبه دوم را در جهان دارد.

الزامات واجد شرایط بودن

برای واجد شرایط بودن این برنامه ما نیاز به معادل درجه لیسانس با یک عمده در زیست شناسی، از جمله اکولوژی و یا تکامل. علاوه بر این، شما ملزم به نشان دادن مهارت انگلیسی در سطح سوئد می باشید.

هزینه های درخواست و هزینه تحصیلی مورد نیاز است مگر اینکه شما شهروند اتحادیه اروپا / EEA باشد و یا دارای موقعیت اقامت دائم / دائم در سوئد (یا اقامت موقت به دلایل غیر از تحصیل).

آخرین به روز رسانی دسامبر 2017

درباره این دانشگاه

The Faculty of Science at Stockholm University is the largest science faculty in Sweden and is among the top hundred science faculties in the world on the Shanghai ranking. The Faculty offers top-clas ... اطلاعات بیشتر

The Faculty of Science at Stockholm University is the largest science faculty in Sweden and is among the top hundred science faculties in the world on the Shanghai ranking. The Faculty offers top-class education in a number of programs and courses, at the Master's level more than 30 study programs are given in English. اطلاعات محدود