کارشناسی ارشد انفورماتیک بهداشت

استاد آنلاین علم در برنامه انفورماتیک سلامت در دانشگاه فیندلای بر علم پشت پرونده الکترونیکی سلامت است. انفورماتیک سلامت زمینه را تعریف می کند که چگونه اطلاعات سلامت فنی اسیر شده است، منتقل شده و مورد استفاده است.

انفورماتیک سلامت در سیستم های اطلاعاتی، اصول انفورماتیک و فن آوری اطلاعات تمرکز دارد آن را به عنوان به زنجیره ارائه خدمات سلامت، اعمال می شود. این نظم و انضباط یکپارچه با زمینه های تخصصی که عبارتند از:

  • علم مدیریت
  • اصول مهندسی مدیریت
  • ارائه خدمات بهداشتی و بهداشت عمومی
  • ایمنی بیمار
  • علم اطلاعات
  • فن آوری کامپیوتر
در دانشگاه فیندلای، شما می توانید مدرک کارشناسی ارشد خود را در دو سال به دست آورند. بدون آزمون ثبت فارغ التحصیل (GRE) مورد نیاز! پذیرش برنامه های کاربردی تا مرداد 1 برای کلاس سقوط، تا امروز اقدام کنید! تمام دوره 100٪ آنلاین (بدون کلاس در محوطه دانشگاه برگزار شد - جلسه برنامه ریزی شده هیچ در تمام)! دانشجویان دسترسی به محتوای البته در راحتی کنند. همه دوره ها در راحت بلوک هشت هفته تحویل داده است.


چه کاری می توانید با مدرک کارشناسی ارشد در انفورماتیک سلامت انجام دهید؟

با ظهور اصلاح مراقبت های بهداشتی است، افزایش تمرکز بر شفافیت در مراقبت های بهداشتی و تقاضای بیمار برای اطلاعات سلامت خود را به صورت الکترونیکی در دسترس باشد وجود دارد. انفورماتیک سلامت حرفه ای در حال ظهور و سرعت در حال رشد است. مسئول جمع آوری، ذخیره سازی و مناسب تحویل داده های پزشکی محرمانه، تقاضا برای این افراد ماهر به سرعت در حال ضرب و شتم عرضه ملی است.به گزارش اداره آمار نیروی کار (BLS)، تقاضا برای انفورماتیک سلامت حرفه ای خواهد 20 درصد از 2018 افزایش می دهد.

تخصص اصلی شغل انفورماتیک سلامت عبارتند از:

- پزشکی انفورماتیک - انفورماتیک بالینی - انفورماتیک تحقیقات بالینی - انفورماتیک داروسازی - انفورماتیک تصویربرداری - انفورماتیک مصرف کننده - انفورماتیک پرستاری - / انفورماتیک جمعیت بهداشت عمومی - انفورماتیک دندانپزشکی - پزشکی از راه دور و انفورماتیک محاسبات تلفن همراه
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط The University of Findlay »

این دوره ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date