کارشناس ارشد مهندسی تجارت انرژی

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

کارشناس ارشد مهندسی تجارت انرژی

119911_fullsizeoutput_7f092.jpeg

برنامه کارشناسی ارشد رشته مهندسی تجارت انرژی

اگر شما دارای مدرک لیسانس هستید و یا دارای مدرک معادل مهندسی هستید و به دنبال یک برنامه کارشناسی ارشد برجسته هستید ، پردیس El Gouna از Technische Universität برلین یک انتخاب عالی برای شما است.

رشته مهندسی انرژی موضوعی چالش برانگیز و مدرن برای مطالعه ، کار عملی و تحقیق است. برنامه کارشناسی ارشد مهندسی تجارت: انرژی (MBE) با تقاضای شدید مهندسین با پیشینه فنی قانع کننده بلکه مهارت های مدیریتی و دانش اقتصاد امروز تنظیم می شود. در بخش انرژی این نیاز به ویژه زیاد است زیرا شکاف بین امکان سنجی فنی و اقتصادی یک چالش رو به رشد است. به عبارت دیگر ، از آنجا که MBE به صنعت انرژی عادت دارد ، در نوع خود بی نظیر است. چالش های اقتصادی انرژی از اهمیت ویژه ای در منطقه MENA برخوردار است. پردیس خارج از ساحل El Gouna تحصیلات اساتید و کارمندان TU برلین را در دو مکان مجزا ، پردیس اصلی برلین و همچنین پردیس El Gouna TU Berlins واقع در خارج از ساحل و مرکز تحقیقاتی در منطقه MENA در دریای سرخ در مصر گرد هم می آورد. .

برنامه مهندسی تجارت (MBE) به منظور آماده سازی حرفه ای ها برای انجام تحقیقات پیشرفته و یا گرفتن سمت های رهبری در صنعت شکل گرفته است زیرا در سطحی فراتر از مدرک لیسانس تدریس می کند. این برنامه شامل تجربه در صنعت به صورت کارآموزی است که می تواند در آلمان انجام شود و پایان نامه کارشناسی ارشد که می تواند در صنعت ، مؤسسات تحقیقاتی یا دانشگاه ها انجام شود. علاوه بر این ، پردیس El Gouna غنی سازی یک بار در یک میلیون میان رشته ای و همچنین غنی سازی فرهنگی بین دانش آموزان را امکان پذیر می کند. دانشجویان نیاز به سازگاری با محیط ها و فرهنگ های جدید بین دو محیط مطالعه کاملاً متفاوت دارند که این مهم برای موفقیت در صنعت امروز بسیار مهم است.

برنامه کارشناسی ارشد مهندسی تجارت نتایج یادگیری زیر را برای فارغ التحصیلان MBE هدف قرار می دهد:

• تسلط بر برنامه ریزی و بهره برداری از فرآیندهای مهندسی نیرو ، به همراه روش های قابل استفاده برای تجزیه و تحلیل و بهینه سازی.

• دانش و قادر به انتخاب رویکردهای مناسب برای صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه (با در نظر گرفتن کلیه شرایط مرزی از جمله موضوعات زیست محیطی) و ادغام اقدامات مناسب در فرآیندهای مهندسی نیرو.

• تسلط بر استفاده از ابزارهای شبیه سازی تجاری و ارزیابی نقاط قوت و ضعف فرآیندهای مهندسی نیرو.

• می دانید که چگونه می توانید مفاهیم را برای عملکرد سیستم دوستانه اقتصادی و محیط زیست توسعه دهید.

اگر این مسئله توجه شما را به خود جلب کرد و دوست دارید یک دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی کسب و کار فارغ التحصیل انرژی از Technische Universität برلین - پردیس El Gouna ، لطفا با ما تماس بگیرید و درخواست دهید!

همچنین بررسی کنید که دانشجویان و فارغ التحصیلان ما چه می گویند.

ماژول ها و برنامه درسی را می توان در اینجا یافت.

معرفی برنامه - چرا انرژی مهندسی تجارت را مطالعه می کنید؟

هیچ پنهانی نیست که تسلط بر هر دو کسب و کار و مهندسی ، کلید اصلی موفقیت در صنعت است ، این حتی در بخش انرژی قابل تشخیص است. از این رو ، گروه مهندسی انرژی TU Berlin Campus El Gouna تصمیم به ارائه یک برنامه جدید کارشناسی ارشد در مهندسی تجارت با تأکید متمایز بر انرژی دارد. مطمئناً انرژی تأثیر مهمی در توسعه جهانی دارد. نگرانی ها در بخش برق با پیامدهای عمده سیاسی ، اجتماعی ، زیست محیطی و به ویژه اقتصادی روبرو است.

برنامه کارشناسی ارشد انرژی مهندسی تجارت (MBE) با تقاضای شدید مهندسین با پیشینه فنی قانع کننده بلکه مهارت های مدیریتی و دانش اقتصاد امروز تنظیم می شود. در بخش انرژی این نیاز به ویژه زیاد است زیرا شکاف بین امکان سنجی فنی و اقتصادی به ویژه برجسته است. به عبارت دیگر ، از آنجایی که MBE به صنعت انرژی عادت دارد ، در نوع خود بی نظیر است ، و با چالش های اقتصادی انرژی به ویژه در منطقه MENA روبرو است. پردیس خارج از ساحل El Gouna آموزش اساتید و کارمندان TU برلین را به یک مرکز تحقیقاتی در منطقه MENA گرد هم می آورد. هر دو شرایط زمستانی برنامه 2 ساله در پردیس با نام تجاری جدید در ال گونا برگزار می شود. در تابستان کل دانشگاه به برلین سفر می کند. بنابراین دانش آموزان در معرض دو محیط مطالعاتی بسیار متفاوت قرار می گیرند و یک تجربه منحصر به فرد میان رشته ای و بین فرهنگی را ارائه می دهند.

برنامه مهندسی تجارت (MBE) به منظور آماده سازی حرفه ای ها برای انجام تحقیقات پیشرفته یا موقعیت های کشتی رهبر در صنعت طراحی شده است ، همانطور که در سطحی فراتر از مدرک لیسانس تدریس می کند.

گروه هدف و الزامات

119910_IMG_76952.jpg

سوابق تحصیلی مناسب در قالب مدرک لیسانس یا معادل مربوطه الزامی اجباری کلیه برنامه های کارشناسی ارشد در TU Berlin Campus El Gouna . از آنجا که تجربه حرفه ای یک دوره ارزشمند برای دوره در نظر گرفته شده است ، تجربه کاری عملی در یک موضوع مرتبط است. مدارک تحصیلی اضافی مانند تعهد اجتماعی ، انتشارات ، مشارکت در رویدادهای دانشگاهی خارج از برنامه درسی ، توانایی های زبان و مهارت در فن آوری اطلاعات نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت.

برنامه های مرتبط لیسانس شامل مهندسی انرژی / نیرو ، مهندسی صنایع ، مهندسی برق ، مهندسی شیمی ، مهندسی محیط زیست ، مهندسی مکانیک یا برنامه های فنی مرتبط است.

برنامه ها و مشخصات

برنامه کارشناسی ارشد انرژی مهندسی کسب و کار در پردیس ال Gouna بر جنبه های اساسی وظایف مدیریتی در بخش انرژی و استفاده از ابزارهای تجاری در چالش های انرژی ، از جمله انرژی های معمولی و تجدید پذیر تمرکز دارد.

در حالی که برنامه مطالعاتی جدیدترین پیشرفت ها و روش های علمی را ادغام می کند ، به کاربردهای اقتصادی ، زیست محیطی ، اجتماعی و صنعتی نیز توجه می کند. علاوه بر این ، طراحی ، ارزیابی و بهینه سازی سیستم های انرژی با استفاده از ابزارهای تجاری و مهندسی آموخته شده اهداف اصلی یادگیری در چندین پروژه مدت است.

مهندسی انرژی ، اقتصاد انرژی و بهینه سازی سیستم انرژی پروژه به همراه صلاحیت بین فرهنگی ، و پروژه ترم میان رشته ای به پایان رسیده و پایان نامه کارشناسی ارشد برای برنامه کارشناسی ارشد مهندسی تجارت الزامی است. در مجموع 120 سیستم انتقال اعتبار و تجمع اعتبار اروپا (ECTS) اهدا خواهد شد. پس از اتمام موفقیت آمیز به کارشناسی ارشد Technische Universität برلین اعطا می شود.

محتوای مطالعه

119916_Curriculum_MBE_20181.png

برنامه انرژی مهندسی تجارت با انتخاب رشته های انتخابی دانشجویان تنظیم می شود و از پنج حوزه اصلی مطالعه تشکیل شده است:

I. مهندسی تجارت اجباری

برای مقابله با جدیدترین چالش های موجود در بخش انرژی ، دانش آموزان ابتدا نیاز به دانش دقیق در مورد طراحی و عملکرد سیستم تبدیل انرژی انرژی در سطح سیستم و مؤلفه ها دارند. ماژول مهندسی انرژی I بر ترمودینامیک کاربردی و پیشرفته و همچنین جنبه های اقتصادی و محیطی برای تحلیل و بهینه سازی سیستم های تبدیل انرژی تأکید دارد. در این ماژول اقتصاد انرژی بیشتر با ساختار پیچیده بازارهای انرژی متنوع ، محاسبه اقتصادی ، اصول تجارت انرژی و مشوق های بازار سروکار دارد.

دوم انتخاب رشته مهندسی انرژی

به منظور درک عمیق تر دانش آموزان مهندسی انرژی ، دانشجویان می توانند ماژول هایی را از حوزه های اصلی مطالعه زیر انتخاب کنند: مهندسی انرژی و مؤلفه ها ، سیستم های انرژی ، مهندسی برق. دانش آموز می تواند آزادانه تصمیم بگیرد که موضوعات انرژی را روی آن متمرکز کند: مهندسی انرژی II ، ادغام انرژی تجدید پذیر ، فن آوری های تبدیل انرژی های تجدید پذیر ، انرژی برای ساختمانها ، تبرید و تهویه هوا ، فتوولتائیک ، ذخیره انرژی و تبدیل ، اجزای سیستم های تبدیل انرژی. از این طریق این برنامه با هدف هدف قرار دادن موضوعات متداول در منطقه MENA ، از یک طرف اصول و از سوی دیگر کاربرد پیشرفته را پوشش می دهد.

III. اقتصاد و حقوق انتخاباتی

حوزه مطالعاتی اقتصاد و حقوق در مورد استفاده از فن آوری های انرژی چالش ها و موانع را مورد بحث قرار می دهد. یکی از بزرگترین چالش ها ادغام انرژی های تجدید پذیر بدون به خطر انداختن منبع انرژی ایمن ، پایدار و مقرون به صرفه است. با احترام چارچوب اقتصادی ، زیست محیطی ، سیاسی و اجتماعی در گزینش های مختلف صادر می شود. اقتصاد انرژی بیشتر با ساختار پیچیده بازارهای انرژی متنوع ، محاسبه اقتصادی ، اصول تجارت انرژی و مشوق های بازار سروکار دارد. اقتصاد و حقوق مجموعه ای متنوعی است که هنوز هم در حال گسترش است و هدف آن این است که زمینه های مختلف دانش آموزان را در مورد دامنه وسیع مهندسی تجارت در بخش انرژی فراهم کند.

چهارم صلاحیت بین فرهنگی و بین رشته ای

مهارتهای اجتماعی ، صلاحیت بین فرهنگی ، کار گروهی مثمر ثمر ، مهارتهای مدیریتی و ارائه به همراه تفکر تحلیلی در حل مسئله ، شایستگیهای اساسی برای یک حرفه موفق است. بدیهی است که مهارتهای نرم توسط کتاب قابل یادگیری نیست. در TU Berlin Campus El Gouna بیش از 20 کشور و متنوع ترین زمینه ها دیدار می شود و یک قرار گرفتن در معرض استثنایی را ارائه می دهد. ماژول های مدیریت پروژه و ارتباطات فرهنگی و همچنین پروژه بین رشته ای از محیط منحصر به فرد چند فرهنگی و متنوع به منظور ترغیب دانش آموزان به یادگیری مهارت های اساسی در حالی که به طور مستقل انجام می دهند ، مدیریت و در نهایت ارائه کار پروژه استفاده می کنند.

کارآموزی و کارشناسی ارشد

سیستم آموزش عالی آلمان با یادگیری خودمدیریتی و سازمانی همراه با رویکردی مستقل و منظم در مورد وظایف علمی حاکم است. بدین ترتیب دانشجویان این فرصت را دارند که از بین برگزیدگان ، شرکت در محل کارآموزی صنعتی خود را بیابند و بطور مستقل موضوع پروژه های خود و موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد خود را انتخاب کنند ، نظارت بر موسسه و اساتید را بصورت جداگانه انجام دهند.

درخواست و پذیرش

فرآیند درخواست مشابه برنامه MSc است. مهندسی انرژی. لطفا فرم درخواست MBE را بصورت الکترونیکی پر کرده و آن را به عنوان فایل PDF ذخیره کنید.

علاوه بر فرم درخواست ، مدارک زیر را برای پذیرش آماده کنید:

  1. رزومه
  2. نامه انگیزه (حداکثر 2 صفحه)
  3. گواهی لیسانس (یا مشابه) به انگلیسی و متن
  4. گواهی مدرک ورود به آموزش عالی (مثلاً گواهینامه دبیرستان)
  5. اثبات تجربه کار / کارآموزی (توصیه نامه)
  6. اثبات مهارت زبان برای انگلیسی (به عنوان مثال TOEFL ، IELTS یا موارد مشابه)
  7. اسکن پاسپورت
  8. اثبات مشارکت جامعه مدنی / فعالیت جامعه / کار داوطلبانه (اختیاری)

کلیه پرونده های برنامه را با موضوع "برنامه برای MBE" به آدرس ایمیل زیر ارسال کنید.

اسناد شما پردازش می شود و به کمیته انتخاب ارسال می شود. در صورت سؤال بیشتر ، لطفاً با استفاده از همان آدرس ایمیل با ما تماس بگیرید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Campus El Gouna was established to act as a scientific and academic field office of Technische Universität Berlin on the Red Sea in Egypt. In its new satellite Campus in El Gouna, TU Berlin offers thr ... اطلاعات بیشتر

Campus El Gouna was established to act as a scientific and academic field office of Technische Universität Berlin on the Red Sea in Egypt. In its new satellite Campus in El Gouna, TU Berlin offers three Master degree programs and furthermore great possibilities for science, research and development and events of all kind. اطلاعات محدود
برلین , ال گونا + 1 بیشتر کمتر