کارشناسی ارشد در امور مدیریت دولتی و علوم سازمانی

عمومی

شرح برنامه

در باره

این برنامه چالش برانگیز دو ساله بر مسائل کلیدی مدیریت دولتی و نظریه سازمان تمرکز دارد. این برنامه یک بررسی عمیق در مورد مشکلات اجتماعی و چالش های حیاتی سازمان ها را به دنبال دارد - آژانس های دولتی، نه برای سود، گروه های شهروندی، و نه برای شکل گیری ارزش های عمومی. شما این چالش ها را مورد بررسی قرار خواهید داد، تجزیه و تحلیل کنید که چگونه سازمان های دولتی با هر چالش روبرو می شوند و شروع به تشکیل نظریات در مورد آنچه لازم است برای ایجاد سیاست ها کار می کنند.

چالش های مدیریت عمومی

تغییر آب و هوا، مرز متخلخل، اقتصاد دانش، اینترنت چیزها، روباتیک. جهان با سرعت بی سابقه ای تغییر می کند، فرصت های شگفت انگیز و همچنین مشکلات شرورانه را برای شیوه ای که ما در جوامع خود اداره می کنیم، پرتاب می کنیم. مدیران دولتی به شیوه های گوناگون به این چالش ها پاسخ می دهند: آنها اصلاحات را آغاز می کنند تا مدیریت عمومی کمتر بوروکراتیک و پاسخگو تر باشد؛ شهروندان را فعال و فعال می کند؛ آنها به کسب و کارها در زمان افزایش مسئولیت اجتماعی کمک می کنند و از ابتکارات جامعه مدنی برای ارائه خدمات اجتماعی داوطلبانه. شما تجزیه و تحلیل کنید که چگونه چنین طرح هایی به دولت ها کمک می کند تا با چالش های مدرنیته مواجه شوند.

این چالش های مدرن تنها مسئولیت نهادهای دولتی نیستند. خصوصی، نه برای سود و سازمان های ترکیبی و همچنین گروه های جامعه مدنی به طور فزاینده ای در ایجاد ارزش در قلمرو عمومی و انجام آنچه قبلا به عنوان وظایف عمومی در نظر گرفته شد. بنابراین دولت نه تنها در نهادهای سیاسی ملی بلکه در سطوح محلی، منطقه ای و بین المللی دولت، در چند بازیگر، شبکه های چند بخش و در مقر شرکت های بزرگ، اتفاق می افتد. در نتیجه مطالعه شما در مورد دامنه عمومی و مسائل حیاتی در آن حوزه، به وسیلۀ سازمان های عمومی در حقیقت وسیع تر از این کلمه تمرکز خواهد کرد.

پس از فارغ التحصیلی

از طریق این برنامه فشرده کارشناسی ارشد، شما می توانید مهارت های نظری و مهارت های روش شناختی را برای تجزیه و تحلیل فرآیندهای سازمانی و حکومتی مانند مدیریت استراتژیک، طراحی و تحویل سیاست، مشارکت شهروندی، پذیرش پذیری عمومی، یادگیری سازمانی، به دست بیاورید. برنامه ما همچنین به شما در درک و تجزیه و تحلیل سوالات کلاسی مدیریت عمومی و نظریه سازمان می پردازد، همانطور که آنها در محیط های معاصر بازی می کنند. این ابزار شما را برای شناسایی، تجزیه و تحلیل و طراحی استراتژی های مداخلۀ مداخله ای فراهم می کند. مطالعات شما شما را برای حرفه ای در پژوهش، مشاوره، دولت و بخش عمومی در بزرگ آماده خواهد کرد. نقطه فروش کلیدی شما مهارت های تحلیلی و روش شناختی شماست، پایه های شرکت شما در حوزه های مختلف نظریه و تحقیق، مهارت نوشتن و ارائه، و تجربه شما در طراحی و اجرای پروژه ها است.

چشم انداز شغلی

این برنامه کارشناسی ارشد شما را برای طیف وسیعی از مشاغل آماده می کند که در آن تجزیه و تحلیل آگاهانه و ارزیابی انتقادی از یافته های تحقیق مورد نیاز ضروری است. شما ممکن است به تحصیلات تکمیلی و حرفه تحصیلی ادامه دهید. اما شما همچنین برای نقش در موسسات تحقیقاتی، مخازن فکر، سازمان های دولتی و سازمان های غیر انتفاعی قرار می گیرید. همچنین تعداد قابل توجهی از فارغ التحصیلان ما در شرکت های مشاوره ای مشغول به کار هستند.

به سمت حرفه ای دانشگاهی

این برنامه دانشجویان را با آمادگی کامل برای حرفه ای دانشگاهی، با تسهیل پژوهش در زمینه برنامه های تحقیق دانشگاه و تسهیل کارآموزی و تحقیق برای احزاب خارجی، فراهم می کند.

به سمت حرفه ای حرفه ای

پس از اتمام این برنامه، می توانید یک:

  • محقق دانشگاه
  • مشاور علمی
  • محقق کاربردی

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2019

درباره این دانشگاه

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. اطلاعات محدود