استاد علوم در امور مالی

عمومی

شرح برنامه

استاد مالی بخش کسب و کار

استاد کامل علوم در امور مالی (MSF) در Babson دانش عمیق مالی و کمی را فراهم می کند. مطابق با پیچیدگی حل مسئله، کاربرد عملی، قضاوت اخلاقی، و توسعه حرفه ای و مهارت های ارتباطی برای یک درجه دشوار است. همکار MSF شما از همه دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل می شود. در طول انتخابات خود، شبکه خود را با در نظر گرفتن کلاس های با متخصصان MBA و دانشجویان کارشناسی ارشد پیشرفته گسترش دهید. ایجاد رابطه قوی با استادان و مشاوران، که در اینجا برای حمایت از شما با مربیگری فردی هستند.

آهنگ سریع: 30 اعتبار در 9 ماه (گزینه دو ترم) یا 16 ماه (گزینه سه ترم) کسب کنید.

قابل برنامه ریزی: نیمی از اعتبارات MSF انتخابی هستند، به شما این امکان را می دهد تا یادگیری خود را به منافع حرفه ای خاص خود تقسیم کنید.

GMAT Waiver Available: نمرات معتبر SAT یا ACT ممکن است به جای نمرات GMAT یا GRE ارائه شود.

Stackable: اعطای اعتبار MSF خود را به سمت یک مدرک دیپلم بابسن آینده.

کارشناسی ارشد در برنامه درسی مالی

ترکیبی از نظریه و تمرین را در دوره های تحصیل شده توسط استاد برنده جایزه از برنامه های برتر دانشگاهی و MBA ما. برنامه MSF بابسون انعطاف پذیری غیرمعمول را فراهم می آورد: شما یک هسته 15 عیار مورد نیاز را دریافت خواهید کرد و از 15 رأی باقی مانده خود برای بررسی گزینه های در رشته های مالی و سایر رشته ها بر اساس منافع و اهداف شغلی خود استفاده کنید.

نتایج فارغ التحصیلان

عضویت بیشتر از 9000 فارغ التحصیل بابسون که در خدمات مالی کار می کنند. در اینجا فقط نمونه ای از سازمان هایی است که فارغ التحصیلان MSF را استخدام می کنند: آزمایشگاه های AIG / Citigroup / Charles River / PTC / Staples / TIAA / Wellington Management and more.

آخرین به روز رسانی ژوئن 2019

درباره این دانشگاه

Babson is the educator, convener and thought leader for Entrepreneurship of All Kinds. An independent, not-for-profit institution, Babson is accredited by the Association to Advance Collegiate Schools ... اطلاعات بیشتر

Babson is the educator, convener and thought leader for Entrepreneurship of All Kinds. An independent, not-for-profit institution, Babson is accredited by the Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), the New England Commission of Higher Education (NECHE), and the European Quality Improvement System (EQUIS). Each academic year, more than 2,100 undergraduate and 900 graduate students attend Babson, representing more than 80 countries. اطلاعات محدود
ولزلی , بوستون , سانفرانسیسکو , میامی + 3 بیشتر کمتر