اهداف برنامه کارشناسی ارشد علوم در امور مالی ارائه می دهد آموزش و پرورش برجسته در امور مالی. دانش آموزان دانش عمیق در روش های مورد استفاده در امور مالی مدرن عملی به دست آورید. این استاد تمام وقت درجه امور مالی دو ساله با تمرکز قوی بر روی تجزیه و تحلیل مالی و مدیریت نمونه کارها است. این برنامه متشکل از چهار ترم از هر 30 ECTS اعتبار. ترم اول بر دوره های هسته ای در پایه های مالی مدرن، حسابداری، روشهای کمی و اقتصاد است. در طول ترم دوم، گذار به سمت مورد حل چند دوره بصورت مستقیم تأکید ویژه بر برنامه های کاربردی وجود دارد. ترم سوم را پوشش می دهد مباحث پیشرفته در امور مالی و قرار گرفتن در معرض به حرفه فراهم می کند. از طریق این برنامه، اعتبارات انتخابی (20 ECTS) اجازه می دهد یک سفارشی سازی از این دوره آموزشی برای مطابقت با اهداف حرفه ای دانش آموزان. در طول ترم آخر، دانش آموزان ارسال پایان نامه کارشناسی ارشد خود را (30 ECTS) و اعمال یادگیری دوره های قبلی است. پایان نامه مستقل و یا در طول یک دوره آموزش در یک موسسه مالی (و یا در بخش مالی یک شرکت) نوشته شده است. برای مشاهده ی جزییات این برنامه، از وب سایت ما مراجعه کنید.

برنامه تایید شده توسط موسسه CFA (بخشی از برنامه تشخیص دانشگاه) کارشناسی ارشد علوم در امور مالی دانش آموزان آماده برای امتحانات تحلیلگران خبره مالی، صدور گواهینامه بین المللی شناخته شده، که دارای بیش از 120'000 دریافت کنندگان در سراسر جهان و در میان است که 1'500 کار در سوئیس. آموزش عملا گرا در حالی که اطمینان یک چارچوب علمی جامد. پایه و اساس علمی قوی فراهم می کند مهارت های لازم برای درک امور مالی معاصر هر دو در محافل حرفه ای و دانشگاهی.

مدیریت سرمایه گذاری، صندوق های تامینی، تجزیه و تحلیل امنیت، امور مالی شرکت، سرمایه گذاری و تجدید ساختار شرکت، سرمایه گذاری، بانکداری تجاری و خرده فروشی، برنامه ریزی شرکت ها، نهادهای نظارتی، حسابرسی و شرکت های مشاوره، سرمایه گذار: فرصت های شغلی دانش آموزان برای طیف گسترده ای از موقعیت های مالی آموزش دیده روابط، و امور مالی در بخش عمومی (بانک های مرکزی، دولت ها و سازمان های بین المللی). نمونه هایی از شرکت های که در آن فارغ التحصیلان ما حرفه خود را آغاز کرده اند: کردیت سوئیس، UBS، Aravis سرمایه گذاری، المپیا سرمایه برگزاری، KPMG، دلویت، الزویر، لوئیس دریفوس کالا، OCBC بانک، پپسی، نرخ بهره، برج واتسون، و غیره

آموزش تعاملی اندازه کوچک و راحت از کلاس فراهم می کند یک فضای منحصر به فرد در کلاس درس، اجازه می دهد برای تعامل با اساتید و دانشجویان است. برخی دیگر از ویژگی های خاص این برنامه: • عملی دانش برنامه ارائه کار • تیم • آمادگی برای منشور CFA • جامد چارچوب دانشگاهی • امکان ترکیب پایان نامه کارشناسی ارشد به عنوان یک کارآموز • محیط چند فرهنگی که ما با بیش از ده تن از متخصصان، موسسه مالی تجزیه و تحلیل به آموزش (کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و آموزش مداوم) و پژوهش در تجزیه و تحلیل مالی اختصاص یافته است. در میان مزارع مورد علاقه های قیمت گذاری دارایی و ارزیابی، مدیریت ریسک، تنظیم بازارهای مالی، امور مالی شرکت ها، و حسابداری بین المللی و امور مالی.

برای کسب اطلاعات بیشتر www.unine.ch/mscf

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business »

این دوره واقع در پردیس
Duration
4 - 6 
تمام وقت
Price
790 CHF
هزینه هر ترم 790 CHF
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ