کارشناسی ارشد در امور مالی کمی

عمومی

شرح برنامه

بهترین برنامه ی 17 در جهان با توجه به 100 رتبه جهانی Eduniversal در بازارهای مالی در سال 2018.

برنامه مالی کمی در دانشکده علوم اقتصادی دانشگاه ورشو یک برنامه چهار ترم است که به صورت تمام وقت در اختیار دانشجویان قرار می گیرد تا دانش های برجسته ای را در زمینه امور مالی مدرن ارائه دهند. این برنامه منجر به "مدرک" درجه و سازگار با سیستم Bologna، معادل با تن از هنر است.

یکی از ویژگی های متمایز این برنامه این است که کلیه اصول تئوری اقتصادی را با دانش تخصصی در امور مالی ترکیب می کند. هدف اصلی این تخصص این است که دانش آموزان را از حوزه مالی کمی با همراهی کاربرد عملی آن در مؤسسات مالی، با توجه به آخرین روندها در دنیای مالی، به دانش آموزان ارائه دهند.

این رشته ترکیبی از روش های اقتصادی، تکنیک های کمی و تجزیه و تحلیل های مالی پیشرفته است تا دانش آموزان را از زمینه های قوی برای پیگیری حرفه های خود داشته باشند. دانش آموزان تشویق به توسعه توانایی های خود برای استفاده از تجزیه و تحلیل اقتصادی در انواع مشکلات مربوط به امور مالی هستند. کارهای مهمی در توسعه مهارت های ریاضی و آماری اختصاص یافته است. این مهارت ها برای ارزیابی نتایج نامطلوب در برنامه های مالی ضروری است. این برنامه دانشجویان را قادر می سازد تا دانش و مهارت های خود را به پروژه هایی که از ابزار و تکنیک های مالی استفاده می کنند، اعمال کند.

این برنامه برای دانشجویانی طراحی شده است که در رشته های اقتصاد، ریاضیات، تجارت و یا علوم اجتماعی تخصص دارند و می خواهند امور مالی خود را در زمینه تحصیل کمی سرمایه گذاری کنند. داوطلبان باید مدرک کارشناسی (مدرک لیسانس از دانشگاه اتحادیه اروپا یا معادل آن از یک دانشگاه خارج از اتحادیه اروپا) داشته باشند. برنامه درسی در نظر گرفته شده است تا دانشجویان را برای بستن شغلی خود با مؤسسات مالی لهستانی و جهانی، که در آن قادر به:

 • مقابله با مدل های پیچیده قیمت گذاری مشتقات ( بازار های مشتقات ، سهام و درآمد ثابت ، نظریه و عمل قیمت گذاری گزینه ، C در مالی کمی، امور مالی محاسباتی
 • مدیریت خطرات مختلف در موسسات مالی ( تجزیه و تحلیل ریسک و مدل سازی، امور مالی شرکت )
 • به طور همزمان صلاحیت مدیریت نمونه کارها دارایی را با توجه به تغییرات جاری در محیط مالی ( تخصیص دارایی و استراتژی های سرمایه گذاری و تجزیه و تحلیل گزارش مالی ) به دست می آورند.
 • کسب دانش درباره آخرین دستاوردها در تحقیقات مالی ( تجربی بازارهای مالی ).

دانش و مهارت های ارائه شده با دوز مناسب تئوری اقتصادی ( اقتصاد پیشرفته و اقتصاد کلان پیشرفته )، دوره های ریاضی و اقتصاد سنجی ( روش های ریاضی در امور مالی ، تحلیل سری سری ، استراتژی های کمی ، داده های با فرکانس بالا ) و دوره هایی که معماری را ارائه می دهند، غنی می شود . از دنیای مالی ( تئوری مالی )، که به دانش آموزان نه تنها برای درک دنیای پیچیده مدل های مالی بلکه برای یافتن مکان مناسب برای خود در آن نیز کمک می کند.

این برنامه بر این عقیده است که دانش آموزان با دانش نظری و کاربردهای عملی که مجهز به تصمیم گیری مستقل با استفاده از داده های مالی در زمان واقعی با استفاده از ابزار و تکنیک های پویا در امور مالی مدرن هستند، مجهز خواهند شد. آشفتگی بازار سرمایه 2007-2009 بهترین نمونه هایی بود که کمبود متخصصان با کیفیت بالا وجود دارد که این موضوع را به عنوان نقطه اصلی تخصص تعریف می کنند.

مسیر QF در نظر گرفته شده برای آماده سازی دانش آموزان برای طیف گسترده ای از شغل در داخل و خارج از صنعت مالی از جمله مهندسی مالی و مدیریت ریسک، پیش بینی اقتصاد کلان و مالی، مدیریت دارایی کمی، تجارت کمی و تحقیقات کاربردی است.

در طول برنامه های درسی، دانش آموزان زمینه های ریاضی را در زمینه های مختلف به دست می آورند:

 • احتمال و آمار
 • نظریه نمونه کارها
 • مشتقات سهام و نرخ بهره، از جمله مزاج
 • جبر خطی و معادلات دیفرانسیل
 • دیفرانسیل، انتگرال و حساب احتمالی

ما به دانش آموزانمان آموزش می دهیم که چگونه:

 • مدل های ریاضی را برای حمایت از دقیق تر قیمت دارایی ها، انتخاب سهام، تخصیص دارایی، تحلیل نمونه کارها سرمایه گذاری یا تجارت اوراق بهادار استفاده کنید
 • اندازه گیری پارامترهای آماری، مانند نوسان و همبستگی بازده، برای دستیابی به روش های جدید ارزیابی ریسک و طراحی استراتژی های مؤثر ممانعت
 • انجام تجارت الگوریتمی کامپیوتری که جایگزین روش های سنتی تصمیم گیری های تجاری ذهنی می شود
 • مدل های معتبر، تحقیق و استراتژی های جدید را ایجاد می کنند
 • به ابزارهای معاملاتی و معاملاتی معامله گران ارائه دهید
 • جستجو برای استراتژی های سرمایه گذاری بی طرفانه بازار
 • گزینه های قیمت، convertibles و دیگر مشتقات
 • کنترل و مدیریت ریسک
 • مدل رفتار بازارهای مالی را مدل کنید

علاوه بر این، برنامه درسی برنامه ریزی شده و سطح دشواری دوره ها زمینه مناسب برای دانش آموزانی که مایل به انجام تحقیقات مستقل هستند و تحصیلات خود را در زمینه Ph.D. مطالعات در زمینه امور مالی در دانشگاه های لهستان و خارجی.

آخرین به روز رسانی اوت 2018

درباره این دانشگاه

Studies at the University of Warsaw hold high positions in international rankings, such as the Times Higher Education World University Ranking and the Academic Ranking of World Universities (also know ... اطلاعات بیشتر

Studies at the University of Warsaw hold high positions in international rankings, such as the Times Higher Education World University Ranking and the Academic Ranking of World Universities (also known as the Shanghai Ranking). Taking into account the total number of research universities that reaches 20 thousand, the University of Warsaw is among the top two per cent of the world’s best universities. اطلاعات محدود