کارشناسی ارشد در امور مالی کربن

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

کارشناسی ارشد ما در Carbon Finance اولین برنامه جهانی اختصاص داده شده به حرفه ای ها در زمینه سرمایه گذاری و کربن کم کربن است. طراحی شده برای بهبود درک خود را از چگونگی چالش های تغییر آب و هوا باعث تریلیون پوند از سرمایه گذاری جدید در طیف وسیعی از بخش ها، از جمله تولید انرژی، مسکن و زیرساخت ها، این برنامه نیز شما را آماده ارائه این سرمایه گذاری با دانش و مهارت های پیشرفته .

مروری بر برنامه

برنامه ما شما را در درک تغییرات علمی و سیاست تغییر آب و هوا، ارتباط آنها با مالی و سرمایه گذاری و رویه ها و مسائل درون بخش انرژی و بازارهای کربنی به شما ارائه می دهد. این به متخصصان در زمینه سرمایه گذاری و سرمایه گذاری کم کربن اختصاص یافته است، و تمرکز بر فرصت های تجاری و جریان های مالی ناشی از پاسخ جامعه به تغییرات آب و هوایی است. کارشناسی ارشد به طور اساسا در رشته متخصص بین رشته ای است و بنابراین متقاضیان از طیف گسترده ای از زمینه ها، از جمله کسب و کار، اقتصاد و علم را استقبال می کند.

ساختار برنامه

شما در دوره اول (سپتامبر-دسامبر) و در دوره دوم (ژانویه-می) چهار دوره آموزشی اصلی را شامل می شود، از جمله یک پروژه مشاوره کربن، که مهارت های حرفه ای و کار گروهی را ارتقا خواهد داد. در دوره دوم، شما همچنین می توانید فرصتی برای دوره ی یک گزینه ای داشته باشید تا بتوانید در یک منطقه خاص مربوط به مسیر شغلی آینده خود تخصص داشته باشید. پایاننامه نهایی درمورد دوره تابستان (ژوئن-اوور) نوشته شده و تحت نظارت یک سرپرست دانشگاهی است.

مبادله دانش

این مدرسه مرکز تجارت و تغییرات آب و هوا، یک مرکز بین المللی پیشرو در آموزش و پرورش، تحقیق و تعامل با تغییرات اقلیمی، که از سطح بالایی از مشارکت شرکت ها و انتقال دانش شناخته شده است، میزبان است. این مرکز تعداد زیادی از سخنرانان برجسته را که دانش و تخصص شما از آن بهره مند هستند، از جمله مدیران اجرایی قرن خورشیدی و انرژی کامپوزیتی به ارمغان می آورد.

فرصت های شغلی

انفجار مالی و سرمایه گذاری کربن طیفی از انواع جدید کسب و کار و حرفه ای را ایجاد کرده است. فارغ التحصیلان این برنامه به طور معمول حرفه ای در تجارت کربن، مشاوره کربن، سرمایه گذاری SRI یا مدیریت دارایی، کارآفرینی کربن، سیاست تغییرات اقلیمی یا حسابداری کربن فعالیت می کنند. اگر میخواهید تحقیقات بیشتری در سطح دکترا انجام دهید، برنامه نیز عالی است.

نتایج یادگیری

چالش پاسخگویی و سازگاری با تغییرات آب و هوایی، تریلیون دلار سرمایه گذاری جدید را طی دهه های آینده، با تغییرات عمده در اقتصاد، تولید و مصرف انرژی، صنعت، ساختمان، حمل و نقل، زیرساخت ها، جنگل ها و کشاورزی، در اختیار خواهد داشت. تحویل این سرمایه گذاری نیاز به ظرفیت بسیار بالاتری در تمامی ابعاد مالی کربن دارد. هدف این برنامه این است که فارغ التحصیلان را درک کنید:

  • وضعیت کنونی تغییرات اقلیمی، Pathways تثبیت گازهای گلخانه ای و گزینه های اصلی کاهش و تطبیق.
  • پاسخ های سیاست تغییر آب و هوا در سطوح بین المللی، منطقه ای، ملی و محلی و انواع مختلف پاسخ های قانونی در دسترس دولت ها است.
  • رابطه بین علم تغذیه، سیاست، بازار کربن و سایر امور مالی و سرمایه گذاری اقلیمی.
  • آنچه که به معنای سرمایه گذاری کربن است و رابطه بین سرمایه کربن و مالی متعارف است.
  • ملزومات مسائل مربوط به امور مالی و مالی متعارف در بخش انرژی به طور خاص.
  • ساختار و پویایی بازارهای جهانی کربن، منطقه ای و ملی، از جمله بازارهای داوطلبانه کربن و مکانیسم های انعطاف پذیر پروتکل کیوتو و توافق جانشین آن.
  • حسابداری برای کربن در شرکت، پروژه و محصول / سطح زنجیره تامین، حسابرسی کربن، گزارشگری مالی و افشای غیر مالی، معیار سنجش، پیامدهای مالیاتی و اخلاق حسابداری کربن.
  • استفاده از آمار برای تحقیقات مالی.
  • قدردانی از نقش اقتصادی کربن در تصمیمات استراتژی، مالی و حسابداری سازمان است.

شرایط ورود

ورود به برنامه های کارشناسی ارشد ما بسیار رقابتی است. شما می توانید شانس خود را برای یک برنامه موفق با بیش از حداقل الزامات برنامه افزایش دهید. الزامات علمی شما یک مدرک انگلیس درجه اول یا 2: 1 را در یکی از موارد زیر یا معیار دیگری در خارج از کشور دریافت خواهید کرد. پس زمینه علمی مدرک کارشناسی در زمینه کسب و کار، اقتصاد، مهندسی یا علم اجتماعی یا فیزیکی معمولا مورد نیاز است. حمایت از درخواست شما کارهای مرتبط با کار مورد نیاز نیست، اما ممکن است شانس پذیرش شما را افزایش دهد. اولویت با کسانی که دارای امتیاز بالاتر از حداقل الزام هستند به دلیل رقابت شدید برای مکان های این برنامه داده خواهد شد. برنامه های کاربردی از دانشجویان فعلی دانشجویان دوره کارشناسی نهایی می توانند درخواست کنند، تا زمانی که مطالعات شما قبل از شروع دوره کارشناسی ارشد، تکمیل شود.119394_Capture.JPG

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the Univ ... اطلاعات بیشتر

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the University of Edinburgh Business School offers an experience that few can rival. اطلاعات محدود