کارشناسی ارشد در امور مالی و حسابداری

عمومی

شرح برنامه

اگر قصد دارید در امور مالی، حسابداری یا سایر رشته های مدیریت موفق شوید، این مدرک کارشناسی ارشد Sheffield University Management School شما را به یک مزیت رقابتی تبدیل خواهد کرد.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه تفسیر گزارش های حسابداری و مهارت های کلیدی ضروری برای صلاحیت مالی ضروری است - اگر شما در هر زمینه ای از کسب و کار پیشرفت کنید، مهم است. هر کار حرفه ای که انتخاب می کنید به دنبال آن هستید، این مهارت ها برای آینده شما را تجهیز می کند: کارآفرینان باید بینش مالی را برای ارزیابی فرصت ها به طور مؤثر و مقابله با بانک ها و برای موفقیت حرفه ای در یک SME یا چند ملیتی، یک چارچوب مالی مناسب.

تکنیک هایی که در مدرک کارشناسی ارشد در امور مالی و حسابداری کسب می کنید مجموعه ای از مهارت های عملی و همچنین دانش فنی را به شما می دهد.


کار کردن به عنوان یک تیم مهارت حیاتی در خدمات حرفه ای مدرن است، بنابراین وظایف و ارزیابی های گروهی بخش مهمی از این دوره است. در کنار این، ما اعتقاد داریم که اعتماد به نفس کلیدی است: کارشناسان ما، خدمات حرفه ای و کارکنان حرفه ای با شما کار می کنند تا اطمینان حاصل شود فارغ التحصیلان مدرسه با مهارت هایی که شما نیاز دارید تا به طور مستقل در سطح حرفه ای کار کنید.


دوره

مدرک کارشناسی ارشد در امور مالی و حسابداری به صورت تمام وقت در مدت دو ترم به همراه پایان نامه، از طریق ترکیبی از سخنرانی ها، سمینارها، مطالعات موردی، کار گروهی برای یادگیری مشارکتی و گروه های بحث برانگیز وب تدریس می شود. دانش آموزان از طریق تخصیص های فردی، پروژه های گروهی، امتحانات و یک پروژه مدیریت ارزیابی می شوند.

این دوره در ماه سپتامبر آغاز می شود و بیش از 12 ماه کامل ادامه دارد. دانش آموزانی که موفق به تکمیل ترم اول، اما ادامه دریافت گواهی PG. کسانی که مدول های هر دو ترم را می گذرانند اما پروژه مدیریت را تکمیل نمی کنند دیپلم را دریافت می کنند.

ماژول ها

ماژول هسته:

 • روش های کمی برای امور مالی و حسابداری
 • امور مالی شرکت
 • روش های تحقیق برای امور مالی و حسابداری
 • مالیات تطبیقی ​​و خدمات مالی
 • پایان نامه

ماژول های اختیاری:

 • حاکمیت شرکتی
 • مسائل مربوط به امور مالی
 • امور مالی بین المللی
 • خطر و عدم اطمینان
 • حسابداری مدیریت
 • حسابداری مالی و تجزیه و تحلیل صورت وضعیت مالی
 • بازارهای مالی در حال ظهور
 • چشم انداز فلسفی حسابداری، مدیریت مالی و مالی
 • مدیریت مالی
 • مدیریت نمونه کارها و سرمایه گذاری


نامزد

این برنامه برای افزایش چشم انداز های حرفه ای فارغ التحصیل در طیف گسترده ای از نقش های حسابداری و مالی طراحی شده است، بنابراین شما علاقه مند به یادگیری از یک دیدگاه شرکتی است که انعکاس محیط کسب و کار در دنیای واقعی، تمرکز بر مهارت های کاربردی و تخصص مورد نظر دفاتر مدرن . شما قصد دارید در یک سطح عالی در امور مالی شرکت، مدیریت دارایی، خدمات مالی یا حسابداری کار کنید.


شما دارای مدرک تحصیلی 2: 1 یا یک مدرک معتبر حرفه ای خواهید بود. برای دانشجویان خارج از کشور، Sheffield University Management School نیاز به استاندارد انگلیسی است. IELTS 6.5 با 6 در هر بخش یا معادل آن.


مدرسه

Sheffield University Management School افتخار دارد که در یک درصد از مدارس کسب و کار در جهان با اعتبار مجوز معتبر سه گانه تاج (AMBA، EQUIS، AACSB) قرار گیرد. ساختمان برجسته و معمارانه مدرسه در Broomhill برگ، تنها 15 دقیقه پیاده از مرکز شهر و 15 دقیقه رانندگی از منطقه Peak قرار دارد و کیفیت زندگی بسیار عالی شما را فراهم می کند.


ما به رهبری تحقیق، پویا و مترقی هستیم. مدرسه برای هر فارغ التحصیل تلاش می کند تا در هر دو نظریه و تمرین آماده کار شود. دانش آموزان کلاس جهانی ما و مدارک تحصیلی و مدارک مشهور برای اطمینان از این کار بسیار سخت تلاش می کنند.

خدمات حرفه ای اختصاصی نیز برای حمایت از دانش آموزان و برقراری ارتباط با سازمان ها است. مرکز استخدام به عنوان یک رابط کلیدی بین دانشجویان مدیریت و دنیای خارج عمل می کند. این یک سرویس اختصاصی است که به شما در دستیابی به پشتیبانی از قابلیت های استخدامی، توسعه مهارت ها و فرصت ها در زمینه های زیر کمک می کند؛ پروژه های کارشناسی ارشد، کارآموزی، مدارس تابستانی بین المللی، انجمن های حرفه ای و مشاغل.

ساختمان دیدنی و مدرن سفارشی مدرسه در نزدیکی مرکز شهر و درایو کوتاه از منطقه Peak واقع شده است و به شما یک کیفیت عالی ارائه می دهد.بورس تحصیلی


برای اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی لطفا به وب سایت زیر مراجعه کنید. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... اطلاعات بیشتر

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. اطلاعات محدود