به کارشناسی ارشد در امور مالی و بانکداری، یک برنامه با هدف به منظور توسعه نسل جدیدی از تحلیلگران مالی خوش آمدید. بحران مالی جهانی محیط اقتصادی چالش ایجاد کرده است. در CIFF، ما درک می کنیم که در زمان بحران، دانش آموزان می خواهید یک برنامه است که هر دو جامد و عملی، با تمرکز بر راه حل به هر تغییر موقعیتی در صنعت مالی. در امروز 'ثانیه جهان مالی، استراتژی محلی دیگر کافی ندارد، ارائه دهندگان خدمات مالی باید در سطح جهانی فکر می کنم. از طریق تحریک مطالعه طبقه، و درک غنی در یک شرکت با قرار دادن یکی از بسیاری از همکاران بین المللی ما، این چالش برنامه و الهام بخش دانش آموزان ما، تجهیز آنها را با دانش و تجربه مورد نیاز را به صورت چالش در جهان مالی از امروز. ما مشتاقانه منتظر دیدار شما در مادرید و امیدواریم که شما می توانید برنامه های ما بپیوندید.مدیر ارشد امور مالی و بانکداری CIFF-دانشگاه د آلکالا

اهداف

این برنامه دارای دو هدف اصلی: به منظور ترویج شرکت کنندگان 'درک تحلیلی از موضوعات مالی و بانکداری و به شرکت کنندگان را قادر می سازد به کارشناسی کارشناسی ارشد فرایند تصمیم گیری در محیط های نامشخص است. به عنوان پیشرفت برنامه، شرکت کنندگان به لطف مهارت های مدیریتی خود را به اتصال قوی بین افراد با در برنامه پرداخته، توسط موارد کسب و کار و آموزش در یک محیط چند فرهنگی حمایت را بهبود بخشد. CIFF متقاعد شده است که این برنامه در پاسخ به نیازهای شخصی و فنی از نامزدها، و همچنین به کسانی که به دست آمده از بازار به عنوان، بنابراین ترویج دسترسی از متخصصین مجرب به بازار کار.

مدت زمان و برنامه

طول دوره 9 ماه به 2 ترم تقسیم شده است. این برنامه آغاز می شود در 2014 اکتبر 6 و پس از اتمام در 2015 ژوئن 26.جلسات به طور کلی از دوشنبه تا پنجشنبه، 18:00-22:00 برگزار می شود. کلاس خواهد شد در محل CIFF در مادرید، در مرکز مادرید برگزار شد در ماریا د مولینا، 27.
برنامه آموزش در:
  • اسپانیایی

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط CIFF Centro Internacional de Formación Financiera »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
10,000 EUR
- اتحادیه اروپا، 12000 GBP - غیر اتحادیه اروپا