کارشناسی ارشد در امور بین الملل، امور مالی و مدیریت

عمومی

شرح برنامه

پیام خوش آمد گویی مدیر

کارشناسی ارشد بین المللی در امور بین المللی حمل و نقل، امور مالی و مدیریت (ISFM) شامل ترکیبی منحصر به فرد از سه منطقه دانش در عنوان آن است، که برای کسانی که به کار و یا علاقه مند به پیدا کردن کار در صنعت حمل و نقل بین المللی ضروری است. این یک برنامه مدرن و به خوبی ساختار یافته است که شامل خواندن ادبیات بین المللی، کلاس های آزمایشگاهی، مطالعات موردی، کارگاه ها، تدریس، بازدید از شرکت ها و رساله علمی با هدف ارتقاء مهارت های تحقیقاتی است. اعضای آکادمیک کارکنانی که در این برنامه فعالیت می کنند، پژوهش های بسیار پیشگام در زمینه های مربوطه خود را انجام می دهند. مدیران کسب و کار نیز به عنوان سخنرانان اصلی در برنامه دعوت شده اند. تمام موارد فوق در برنامه درسی واحد های دوره ای منتشر می شوند تا یک برنامه آموزشی متمایز ایجاد کنند.

sh

این دانشگاه یک موسسه دولتی بسیار متعهد در سطوح ملی و بین المللی است که برنامه های تحصیلات عالی را پس از تحصیلات رسمی ارائه می دهد. این مرکز خدمات عالی و تحصیلی را فراهم می کند، دسترسی به کتابخانه کامل کتاب ها، مجلات علمی و تجاری، روزنامه ها و مجلات، پایگاه های داده و نرم افزار تخصصی در آزمایشگاه های خود را فراهم می کند. این امکان دسترسی سریع و کارآمد به اطلاعات و داده های مربوط به دانش آموزان را فراهم می کند که در پیگیری استانداردهای بالای تحقیق و مطالعه ضروری است. مدرسه مدیریت کسب و کار و مدرسه اقتصاد در برنامه کارشناسی ارشد از طریق بخش های مربوطه خود حسابداری و امور مالی و علوم مدیریت

استادان کارشناسی ارشد در ISFM Ph.D. دارندگان آنها دارای زمینه های جامع آموزشی، تجربه کاری قابل توجه حرفه ای، نشریات و سخنرانی های تاثیرگذار علمی در کنفرانس های بین المللی هستند. کار آنها به رسمیت شناخته شده بین المللی است، جوایز تدریس توسط دانشگاه های یونان و غیر یونان دریافت کرده اند و عضو انجمن ها و کمیته های مهم بین المللی هستند.

محل برنامه کارشناسی ارشد، در قلب یکی از مهمترین مراکز دریایی بین المللی جهان، برای شبکه ها و فرصت های شغلی که برای شرکت کنندگان فراهم می کند، بسیار مهم است. بیش از 700 شرکت حمل و نقل در این شهر در آتیکا (در اطراف بندر پیرئوس و در آتن و حومه آن واقع شده اند)، دارای مالکیت و مدیریت ناوگان کشتی با ظرفیت بالاترین ظرفیت جهان هستند. مشتریان این شرکت ها نیز در این زمینه برای خدمت به آنها، از جمله بیش از 1000 شرکت بازرگانی کشتی، موسسات مالی، حسابرسی بین المللی و شرکت های حسابداری، شرکت های بیمه، جوامع طبقه بندی و وکلای حمل و نقل، از جمله دیگر تاسیس شده اند. این امر دسترسی مستقیم به منابع بازار را فراهم می کند، از قبیل بورس تحصیلی صنعتی که برای دانشجویان کارشناسی ارشد، تدریس دانش آموزان با شرکت های یونان و خارج از کشور، سخنرانان مهمان از صنعت، بازدید از شرکت ها و به بندر پیره و کوسکو و فرصت های شبکه قابل توجه است.

تمام موارد فوق یک محیط یادگیری متمایز است که دانشآموزان کارشناسی ارشد را با دانش فنی نظری و عملی مرتبط با کیفیت بالا ارائه می دهند و در نتیجه فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در ISFM می توانند در بازار کار بسیار رقابتی باشند و کار فارغ التحصیلی فوری را به دست آورند.

به عبارت دیگر، کارشناسی ارشد بین المللی حمل و نقل، مالی و مدیریت سرمایه گذاری قابل توجهی در حرفه حرفه ای فارغ التحصیلان آن است.

مدیر کارشناسی ارشد ISFM، پروفسور Manolis G. Kavussanos

ship

برنامه MSc به دنبال

ارائه آموزش و تحصیلات تکمیلی و آموزش برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و مدیران اجرایی که مایل به کار هستند و یا در حال حاضر در بخش های حمل و نقل، امور مالی و مدیریت مشغول به کار هستند و هدف از ارتقاء سطح بالاتری از بازار بین المللی از طریق یک برنامه آموزش عالی فارغ التحصیل انگلیسی است است بسیار تحسین - در جهان قرار گرفت 5 هفتم توسط eduniversal 2018 کارشناسی ارشد رتبه بندی.

این موضوع به فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی رسمی در زمینه های اقتصادی، مالی، مدیریت، حقوق، علوم، مهندسی می پردازد.

برنامه تحصیلات تکمیلی منجر به اعطای مدرک کارشناسی ارشد و ارائه می دهد:

 • 12 ماهه برنامه تمام وقت، طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای فارغ التحصیلان، با سخنرانی که عمدتا در صبح و یا بعد از ظهر رخ می دهد.
 • 24 ماهه برنامه نیمه وقت، طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای مدیران کسب و کار، که در آن سخنرانی ها در شب انجام می شود.

برنامه برای طراحی شده است

متقاضیان بسیار باهوش با مطالعات کارشناسی خوب و استعدادهای درخشان، آماده سختی کار هستند و جاه طلبی را برای رسیدن به مقام های برتر در نردبان اجرایی دارند.

برنامه کارشناسی ارشد ارائه می دهد:

 • تحصیلات تکمیلی در مرکز دریایی بین المللی در یونان - با بالاترین مالکیت (در تناژ) در جهان و صدها شرکت در اینجا قرار دارد
 • فرصت برای تحصیل در AUEB ، یک مدرسه عالی برای اقتصاد و کسب و کار در یونان و به طور بین المللی برای کیفیت آن آموزش، تحقیق و آموزش
 • یک مدرک کارشناسی ارشد که توسط دولت یونان به رسمیت شناخته شده است
 • یک برنامه دانشگاهی که توسط استادان کلاس جهانی آموزش داده می شود - همه با PhD، به طور دائمی بررسی شده اند تا متناسب با نیازهای صنعت باشند
 • قرار دادن دانش آموزان با شرکت ها در پایان بخش تدریس این برنامه
 • بازدید از شرکت ها و سازمان های مرتبط
 • سخنرانان مهمان اجرایی از صنعت و کارگاه ها
 • دسترسی به پایگاه های داده اصلی، روزنامه ها، نشریات و نشریات علمی مربوط به حمل و نقل، امور مالی و مدیریت
 • کمک هزینه تحصیلی برای متقاضیان مناسب
 • جایزه های عالی تحصیلی، در پایان برنامه های کامل و بخشی به دانش آموزان اهدا می شود

این برنامه با توجه به مقررات برنامه کارشناسی ارشد (تایید شده توسط جلسه 16 مجلس سنا از تاریخ 7/7/2018) و قانون 4485/2017 عمل می کند.

معیارهای پذیرش - فرآیند درخواست

معیارها و روش انتخاب

برنامه های کاربردی به صورت الکترونیکی از طریق: https: //e-graduate.applications. AUEB .gr /

فرآیند ارسال:
1. ثبت نام کنید و به لینک بالا وارد شوید
2. در فهرست برنامه های تحصیلات تکمیلی موجود، "کارشناسی ارشد در امور بین الملل، امور مالی و مدیریت"
3. برنامه «تمام وقت» یا «برنامه زمانبندی» را انتخاب کنید
4. تمام فیلدهای لازم را در فرم درخواست تکمیل کنید


توجه: شما باید برنامه آنلاین را کامل کنید و روی "ثبت" کلیک کنید. شما مجبور نیستید اسناد را آپلود کنید.

اگر اطلاعات شخصی مورد استفاده قرار نگرفته باشد (مثلا مالیات بر ارزش افزوده، که برای دانشجویان خارجی قابل اجرا نیست)، لطفا "-" را تایپ کنید.

در طی مدت سه (3) روز، متقاضیان باید از طریق پست ارسال و یا شخصا به دفتر دبیرخانه (به اطلاعات تماس زیر مراجعه کنید) فرم ارسالی امضا شده از نرم افزار الکترونیکی همراه با مدارک مورد نیاز را ارسال کنند.

مشخصات تماس:

دبیرخانه، کارشناس ارشد بین المللی حمل و نقل، امور مالی و مدیریت، AUEB را مرکز مطالعات کارشناسی ارشد، اتاق 913، طبقه 9،

47A Evelpidon و 33 Lefkados St، 11362، آتن، یونان.

دوشنبه تا جمعه: 11:30 - 19:00 تلفن. 30 210-8203696 فکس: 30 210-8203667، ایمیل: MSc.ISFM @ AUEB غلامرضا، آدرس: http: // باشد MSC-isfm. AUEB .gr / en-US

مدارکی که باید با نرم افزار ارسال شوند:

 1. برنامه چاپی امضا شده
 2. نسخه های همه مدارک تحصیلی / دیپلم های دانشگاهی (تشخیص توسط مرکز ملی شناخت شناسی علمی هلنی (DOATAP) مورد نیاز است)
 3. رونوشت رسمی علامت های دریافت شده (با ترجمه تایید شده به زبان انگلیسی در صورتی که رونوشت در زبان یونانی نیست)
 4. CV به زبان انگلیسی
 5. کپی گواهی گواهینامه زبان انگلیسی که بسیار فرمان زبان را تایید می کند (درجه C1، با امتیاز TOEIC، IELTS یا TOEFL تعیین می شود)
 6. دو عکسه اندازه گذرنامه اخیر
 7. بیانیه شخصی حدود 500 کلمه، به زبان انگلیسی
 8. دو نامه توصیه نامه محرمانه (برای مراجع آموزشی FT برنامه، برای برنامه PT از کارفرمایان)
 9. مدارک استخدامی، اگر وجود داشته باشد، برای متقاضیان پاره وقت نیاز است

شرایط مطالعه

حضور کلاس در واحد های دوره ای اجباری است. دانش آموزانی که برای بیش از 1/3 ساعت تماس در یک واحد درس غایب هستند، آن را شکست خواهند داد و باید دفعه بعد از آن شرکت کنند. واحدهای دوره ای با امتحانات و یا تکالیف نوشته شده و / یا معاینه ارزیابی می شوند. برای یک واحد دوره ای که باید از طریق آزمون معاونت و / یا تکلیف مورد بررسی قرار گیرد، نیاز به تصویب کمیته بین ادارات ویژه است. عالمت نهایی هر واحد درس توسط مربی آن تعیین می شود و معمولا شامل تکالیف فردی و یا تیمی می شود. دانش آموزانی که در بیش از دو واحد واحد در هر ترم شکست خورده، در نظر گرفته شده اند که به طور کلی شکست خورده و مورد نیاز برای ترک برنامه.

مهلت ارسال برای پایان نامه های کارشناسی ارشد است 31 اکتبر سال تحصیلی پس از ثبت اولیه برای دانش آموزان تمام وقت و 15 ژوئن سال تحصیلی دوم پس از ثبت نام اولیه برای دانش آموزان نیمه وقت.

ah2

بورس تحصیلی

تعدادی از بورس های تحصیلی برای متقاضیان مناسب که توسط حمل و نقل و سایر شرکت ها و سازمان ها، موسسات و بانک ها حمایت می شود

جایزه تعالی دانشگاهی

جوایز عالی دانشگاهی به دانش آموزانی که در پایان برنامه در پایان سال تحصیلی برتر هستند، اعطا می شود.

حکومتداری کارشناسی ارشد در ISFM

برنامه کارشناسی ارشد، پس از تصویب همه کمیته های مربوطه و نهاد های دانشگاه و وزارت آموزش هلنی، با رعایت تمام الزامات مربوط به یک برنامه استاد علمی، تأسیس شده است. پس از آن، از مقررات فوق لیسانس و دیگر مقررات اداری دانشگاه پیروی می کند. تصمیمات مربوط به مسائل علمی، دانشجویی و سازمانی توسط کمیته بین ادارات برنامه استاد برگزار می شود که در طول سال تحصیلی با فواصل منظم ملاقات می کند. این شامل هفت (7) اعضای است؛ چهار (4) از وزارت حسابداری و مالی، از جمله مدیر برنامه کارشناسی ارشد، دو (2) از گروه مدیریت علوم و فناوری و یکی (1) از وزارت مطالعات بین المللی و اقتصادی اروپا. برنامه روزانه این برنامه توسط مدیر آن توسط دبیرخانه کارشناسی ارشد نظارت می شود.

آخرین به روز رسانی اوت 2018

درباره این دانشگاه

i-MBA offers a stimulating and exciting environment for academic work. Our teaching methods are distinctive and constantly updated. By mixing pedagogical innovations with well-established training met ... اطلاعات بیشتر

i-MBA offers a stimulating and exciting environment for academic work. Our teaching methods are distinctive and constantly updated. By mixing pedagogical innovations with well-established training methods we develop an effective learning process. اطلاعات محدود