بررسی اجمالی

ساختار دوره طراحی شده است به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان به عنوان متفکران ماهرانه و حل مشکلات پدیدار شود. دانش آموزان مهارت های خود را در ارتباط، مذاکرات و تصمیم گیری را اصلاح کرد. از طریق تعامل با همسالان خود، دانش آموزان توانایی های خود را با سنگ تیز کردن به همکاری با یکدیگر به عنوان یک تیم. ترکیبی از یادگیری فشرده و کاربرد عملی مهارت های تیز کردن، افزایش عملکرد و اطمینان از دانش آموزان به خوبی برای یک شغل با ارزش را می چرخاند.

پشتیبانی از استادان-پاریس دکارت دانشگاه و کار حرفه ای خارجی، این مدرک کارشناسی ارشد در بانکداری و امور مالی، اجازه می دهد تا دانش آموزان برای دسترسی به اعضای هیات علمی و حرفه ای که تحسین در سراسر جهان به دست آورد. فراتر از سخنرانی ها و سمینارها، دانش آموزان می توانند در کارگاه برگزار شده توسط متخصصان صنعت و شخصیت های برجسته از بخش مالی از شرکت های برجسته شرکت کنند.

ساختار

درجه در بانکداری و امور مالی به زبان انگلیسی آموزش داده شده و پوشش می دهد در مجموع از چهار ترم در دو سال، با شروع در ماه سپتامبر. در پایان این درجه، به شما خواهد 120 واحد است. برنامه دوره منحصرا طراحی شامل کلاس های بیش از دوره های کوتاه مدت در نظر گرفتن دانش آموزانی که قصد به ترکیب مطالعات خود را با کار و کار حرفه ای.


برای مشاهده این بروشور لطفا اینجا کلیک کنید

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط Paris-Sorbonne University Abu Dhabi »

این دوره واقع در پردیس
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
- قیمت برای برنامه 2 سال