ما ترکیبی منحصر به فرد از دوره ها را ارائه می دهیم ، موضوعاتی مانند حاکمیت و مذاکرات اروپا ، قانون اتحادیه اروپا و اروپا را در امور جهانی پوشش می دهیم .

شما به بخشی از یک گروه دانشجویی پویا و بین المللی تبدیل خواهید شد که توسط معلمان بسیار مجرب و معلمین نیز محققان فعال در زمینه های تخصصی خود هستند. معلمان از استراتژی های مدرن تدریس و تکنیک های ارزیابی استفاده می کنند و بسیاری از آنها تجربه کار با موضوعات ادغام اتحادیه اروپا را به عنوان تمرین کننده دارند.

نظریه و تمرین

علاوه بر درک دقیق نظری و تجربی از این مباحث ، ما به شما پیشنهاد می کنیم با استفاده از فرصتی برای انجام یک دوره کارآموزی 20 هفته ای در سازمانی که مورد نظر شماست ، یک تئوری پل را تمرین کنید. دانشجویانی که هم اکنون در این برنامه ثبت نام کرده اند دارای دوره های کارآموزی در موسسات اتحادیه اروپا ، دولت های ملی و سازمان های غیر دولتی هستند که در سیستم اتحادیه اروپا کار می کنند.

دانش و مهارت های دریافت شده در برنامه:

  • درک کامل چارچوب حقوقی حاکم بر ادغام اروپا
  • درک کاملی از فرآیندهای سیاسی اتحادیه اروپا
  • درک کاملی از سیاست اتحادیه اروپا در زمینه های مختلف از جمله تجارت خارجی و سیاست خارجی و امنیتی
  • مهارت های پیشرفته تحلیلی و روش شناختی

چشم انداز شغلی

برنامه کارشناسی ارشد در امور اروپا شما را برای حرفه ای حرفه ای به عنوان مدیر ، تحلیلگر یا تصمیم گیرنده در بخش دولتی یا خصوصی ، در سطح محلی ، منطقه ای ، ملی یا بین المللی آماده می کند.

با گذشت سالها ، صدها دانشجو که در برنامه امور اروپا شرکت کرده اند ، موفق شده اند در خدمات مدنی اروپا یا در سازمانهای دیگر که دانش خاص اتحادیه اروپا دارند ، اشتغال پیدا کنند. این برنامه همچنین شما را برای تحصیلات دکتری و ادامه تحصیلات دانشگاهی آماده می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-SAMEA مراجعه کنید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تأسیس شد و یکی از قدیمی ترین ، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه QS World 2020 قرار دارد و برای دانشجویان بین المللی که به سوئد می آیند - یکی از ابتکاری ترین ، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورها ، در بین دانشگاه های بین المللی انتخاب شماره یک است.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 93 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی اکتبر 29, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

سپتامبر 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school