به عنوان اولین برنامه امور اروپا در سوئد (که در سال 1994 تأسیس شد)، ما ترکیبی منحصر به فرد از دوره ها را ارائه می دهیم که شامل موضوعاتی نظیر حکومت اروپا، قانون اتحادیه اروپا، مذاکرات اتحادیه اروپا، اروپا و اقتصاد سیاسی بین المللی و سیاست خارجی اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا است. علاوه بر درک نظری در مورد موضوع، ما همچنین شما را قادر می سازیم تا از تئوری به عمل با استفاده از فرصت برای انجام یک دوره کارآموزی 10 هفته ای در یک سازمان از انتخاب شما عمل کنید. دانش آموزانی که در حال حاضر در این برنامه ثبت نام کرده اند، کارآموزی در کمیسیون اروپا و سازمان های مختلفی که در تلاش های مشاوره ای و فعالیت های لابیگری در بروکسل شرکت دارند.

علاوه بر اینکه بخشی از یک گروه دانشجویی پویا و بین المللی است، شما توسط معلمی که محققان فعال در زمینه تخصص خود هستند آموزش داده خواهد شد. آنها همچنین مربیان بسیار آموزش دیده هستند که از استراتژی های آموزشی مدرن و تکنیک های ارزیابی استفاده می کنند. بسیاری از معلمان تجربه کار با تمرینکنندگان با مسائل مربوط به یکپارچگی اروپا دارند.

دانش و مهارت های دریافت شده در برنامه:

  • یک درک کامل از چارچوب قانونی حاکم بر ادغام اروپا.
  • درک کامل فرآیندهای سیاسی اتحادیه اروپا.
  • یک درک کامل از سیاست اتحادیه اروپا در زمینه های مختلف، از جمله تجارت خارجی و سیاست خارجی و امنیتی.
  • مهارت های پیشرفته تحلیلی و روش شناسی.

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره ها و تعداد اعتبارات: اروپا (15)، قانون اتحادیه اروپا (15)، روش شناسی علوم سیاسی (15)، اروپا در امور جهانی (15)، دوره کارآموزی / دوره انتخابی (30)، پایان نامه کارشناسی ارشد در امور اروپا (30).

چشم انداز شغلی

برنامه کارشناسی ارشد در امور اروپا شما را برای حرفه ای حرفه ای به عنوان مدیر، تحلیلگر یا تصمیم گیرنده در بخش عمومی یا خصوصی در سطح محلی، منطقه ای، ملی یا بین المللی آماده می کند. در طول سال ها، صدها دانشجو که در برنامه امور اروپا شرکت کرده اند، موفق به یافتن کار در خدمات مدنی یا سازمان های دیگری که نیاز به دانش خاص اتحادیه اروپا دارند، موفق شده اند.

این برنامه همچنین شما را برای تحصیلات دکترا آماده می کند و کار حرفه ای را ادامه می دهد.

درباره این برنامه بیشتر بدانید در www.lunduniversity.lu.se/european-affairs بیشتر بدانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. دانشگاهی که در رتبه 100 دانشگاه برتر دنیا در رتبه بندی QS 2017/2018 قرار دارد، دانشگاهی است که برای انتخاب دانشجویان بین المللی به سوئد، یکی از پرطرفدارترین، خلاقترین و دموکراتیکترین کشورهای دنیا، انتخاب می شود.

اگر بخواهید یک تجربه کلاس درس واقعا جهانی داشته باشید که می توانید شبکه بین المللی خود را شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی برای در نظر گرفتن است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی سطح تحصیلات را تسهیل می کند.

این دانشگاه در لند واقع شده است - یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد، تنها 35 دقیقه از کپنهاگ. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و به بسیاری از مراکز تحقیقاتی در جهان و شرکت های بین المللی مهاجرت می کند.

در www.lunduniversity.lu.se بیشتر بدانید

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی February 11, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school